2:4
1:4
- : -

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:9
5. Lukáš Staněk, 9. Marek Fryš, 26. Štěpán Kostrhún, 28. Marek Fryš, 58. Matouš Burian - 19. Jan Malič, 24. Filip Forman, 25. Filip Forman, 28. Jan Horák, 38. Filip Forman, 46. Filip Forman, 51. Michal Vojtíšek, 54. Jakub Buršík, 60. Jakub Buršík; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + Lukáš Staněk 5:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Šimon Zídek 20 - Jakub Zavřel 14; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:4;
60:01
Komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: Pohledný florbal jsme neviděli, natož v tempu. juniorský lize neodpovídající nasazení. za výhru jsme rádi. děkujeme soupeři, děkujeme divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 7, Bohemka - 9.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Zalubila: Dnes od nás lepší než včera, přesto jsme zase nezvládli závěr a svojí nedisciplinovastí jsme tady nechali body. Děkujeme za zápas.
60:00
59:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (5:9).
59:58
Blaci riskovali a Bohemka ještě dává gól do prázdné branky.
58:50
Burianova střela trefila jenom Čáslavu.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (5:8).
57:14
Dá ještě Burian domácím šanci ?
53:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Malič (4:8).
53:43
Další pohledná akce hostů končí v domácí brance.
52:51
Timeout BLACK ANGELS
51:13
Lukáš Staněk se vrací do hry.
50:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (4:7).
50:53
Bohemka dokázala využít přesilovku 5 na 3 a rázem musí Blaci dát tři góly jestli chtějí dneska bodovat.
49:38
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
48:13
Šimáně se vrací do hry a Bohemka bude hrát tři minuty přesilovku.
47:13
Burian převedl dobrou práci s hokejkou, ale poté nepotrvdil kvalitu v zakončení.
46:13
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
46:13
Vyloučen hráč Lukáš Staněk družstva BLACK ANGELS na 5 minut za hrubost.
46:13
Staněk byl v souboji v rohu hřiště příliš agresivní. Šimáně bohužel neudržel nervy na uzdě.
45:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Folauf (4:6).
45:01
Domácí útočníci se nedokázali vrátit a Forman dokázal využít volné hřiště, aby uklidil míček do branky.
44:48
Domácí dobře napadali, ale Pik vystřelil jenom do Zavřela.
42:43
Domácí se snažili využít střídání Bohemky, ale Bouček skončil jenom v hostujícím rohu hřiště.
41:57
Fryšova střela byla zablokovaná hosty.
41:04
Zblokovaná střela hostů těsně minula domácí branku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 5, Bohemka - 8.
40:00
První buly ve druhé třetině vyhrávají hosté.
40:00
39:30
Dobrá akce domácí je bohužel zhacena neposedným míčkem.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (4:5).
37:51
Forman to trefil ideálně a zkompletovává hattrick.
37:23
Další střela od hostů, která letí jenom do Zídka.
36:40
Domácí jsou trpělivý a čekají na správný moment k posunutí míčku do útočné třetiny. Kostrhún ukázal inviduální kvality.
32:59
Zídek dokázal nechat nohu na zemi a vyrazit míček do vzduchu, kde si ho mohl pohodlně sebrat.
31:40
Domácí dobře blokují hostující střely.
30:50
Dobrá akce domácí končí střelou od Buriana, která projíždí malým brankovištěm.
28:50
S góly se nám roztrhl pytel a kdo si dokázal najít cestu do čakovické haly nemusí být naštvaný.
27:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Marek Nachtmann (4:4).
27:50
Domácí hned po buly vlétli na hosty a Nachtmann dokázal vybojovat míček a předat ho Fryšovi, který dokázal trefit hostující branku.
27:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Erik Papež (3:4).
27:42
Bohemka dokázala využít přečíslení tři na jednoho. Horák měl dost času si srovnat míček na forhend a umístit svojí střelu mimo dosah Zídka.
25:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún bez asistence (3:3).
25:53
Kostrhún dokázal vybojovat míček u mantinelu a vymést protilehlý roh Zavřelovy branky.
24:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Michal Vojtíšek (2:3).
24:04
Bohužel domácí nevyužili dva na jedna a tak hosté trestají. Forman otáčí skóre.
23:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Vojtěch Bílek (2:2).
23:32
Docela jednoduše se dostal k gólu Forman. Stačilo mu přejít domácího útočníka a trefit s ke vzdálenější tyči.
23:16
Další střela, která se Fryšovi nepovedla.
22:30
Fryš se snažil prověřit hostujícího gólmana, ale jeho střela letí vedle.
21:20
Z hostujícího tlaku přišla jenom střela od obránce, kterou kryje Zídek.
21:00
Hosté zamkli domácí před Zídkem.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 7, Bohemka - 12.
20:00
19:05
Bohemce to dnes nelepí, když další hráč nedokázal trefit míček ideálně pře prázdnou brankou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič bez asistence (2:1).
18:11
Domácí dobře napadali rozehrávku. Hosté dokázali vyhodit míček a využít nesrovnalosti v domácí. Domácí si dělají malou kaňku v této třetině.
17:59
Domácí dokázali přestát hostující přesilovku.
16:59
Bohemka dokázala rozebrat domácí čtveřici a jen díky neschopnosti Malič trefit míček do prázdné branky ustává tento tlak.
15:59
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:40
Fryš dokázal vybojoval míček.
14:29
Kostrhún vystihl velmi špatnou rozehrávku Bohemky. Poté však zvolil špatné řešení a trefil jenom Zavřela.
14:03
Bohemka stupňuje tlak před domácí brankou.
12:50
Domácí nechali zcela volného hráče na středu, ten ale trefil jenom Zídka.
12:34
Hostující útok vedený podél mantinelu končí střelou do Zídka.
10:32
Domácí kontrolují tempo zápasu.
08:47
Kostrhún našel krosovou nahrávkou zcela volného Fryše, který neměl problém uklidit míček do horní části branky.
08:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Štěpán Kostrhún (2:0).
07:57
Blaci zatím nepouštějí do šancí.
05:12
Hosté jsou opaření a nedokáží navázat na svůj vstup do utkání.
04:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jan Muller (1:0).
04:57
Čáslava podél mantinelu obehrál obránce a dokázal prostrčit na Mullera, který byl zablokován. Volný míček si našel Staněk a ten uklízí po zemi do branky.
03:19
Teďka nemají domácí problém s bráněním.
02:40
Hra se nám uklidnila. Domácí se snaží udávat tempo.
01:21
Domácí se oklepali z prvotního náporu. Obrana hostů střeli na svého gólmana nedovolila.
00:54
Hosté hned vlítli na domácí a obrana musela hned řešit zapeklitou situaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Folauf
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Matouš Burian, Marek Čejka, Adam Bouček, Matyáš Pik, Martin Surový
00:00
I když Blaci vyhráli buly, k míčku se dostali hosté, ale domácí obrana nápor nedovolila.