1:2
1:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 3:6
5. Jakub Mikolášek, 28. Matěj Soukup, 48. Vladimír Buzický - 7. Karel Petrák, 8. Jaroslav Petrák, 14. Jan Waldhauser, 17. Ondřej Přib, 27. David Förster, 27. Jiří Hadamovský; rozhodčí: Jakub Šimek - Filip Rybnikár; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Kristián Ulrych 21; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 8 - Panthers 9, celkem 24 - 29
60:00
KOmentár trenéra hostů (Miloslav Mattes): S výjímkou prvního gólu měli kluci zápas pod kontrolou a zkušeně si ho pohlídali. Děkujeme soupeři za férový výkon.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Nechali jsme si utéct začátek, kdy se hrál hurá florbal a soupeř v něm byl lepší. Zbytek zápasu už se vyrovnal, nicméně na body to dneska nebylo. Zápas rychlý a tvrdý, divákům se mohl líbit. Děkuji všem za zápas.
60:00
57:30
Na konci oslabení se dostal hráč hostů do samostaného úniku, Dolák ale chytá
55:30
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
52:01
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
52:01
Domácí udělali chybu při střídání a nabízejí tak hostům přesilovou hru
49:13
Na druhé straně předvedl skvělý zákrok Dolák proti Mattesovi a udržel domácí ve hře
47:42
Vzápětí přišla další nebezpečná střela domácích, Ulrych ale chytá
47:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Jiří Čížek (3:6).
47:02
Čížek obral obránce hostů o balonek, nahrál na střed Buzickému, který střelou k tyči prostřelil Ulrycha a snížil na 3:6
46:35
Ulrych pohodlně chytá střelu slávistů z dálky
45:01
STejskalova střela sražena, dorážka Mikoláška byla nepřesná
44:31
Panteři opět předvedli rychlý přechod do protiútoku a dostali se do velké příležitosti. Dolák tentokrát úspěšný
42:39
Bistrý krásnou přihrávkou vyslal do brejku Mikoláška, který ale zakončil těsně vedle
30:57
Teď Dolák musel zakročit proti střele Waldhausera od mantinelu, na druhé straně zkusil individuálně se prosadit Buzický. Hostující obrana ho ale zastavila
30:24
Po závaru před domácí brankou dorážel Bárta, ale jeho pokus skončil také nad brankou Doláka
29:55
PAcanda vybojoval balonek u mantinelu, naběhl na střed, ale jeho střela skončila nad brankou hostů
27:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Petr Pacanda (2:6).
27:29
Teď ale snižuje na 2:6 Soukup
26:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Martin Mattes (1:6).
26:45
Vzápětí přidává další branku Hadamovský a se Slávisty do nevypadá vůbec dobře
26:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Förster, asistoval Karel Petrák (1:5).
26:14
Krásně sehraný rychlý protiútok hostů na jeden dotek zakončuje Förster a je to už 1:5
24:42
Pilík na poslední chvíli zachytil přihrávku na volného útočníka Panthers a odpálil balonek do bezpečí
17:17
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval Jan Martinek (1:4).
13:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (1:3).
07:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Jakub Žiška (1:2).
06:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (1:1).
04:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (1:0).
01:41
Střely hostů zatím neměly šanci doletět až k Dolákovi.
00:29
První velkou šanci zápasu si připisuje domácí Bešta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Filip Rybnikár.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Jan Waldhauser, Kryštof Novotný, Karel Petrák, Tomáš Mánek, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Filip Konrady, Matouš Bešta, David Pilík, Vojtěch Bistrý