3:3
4:3
- : -

Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 15:8
1. Petr Švehla, 8. Marek Macura, 11. Marek Macura, 14. Matěj Martinovský, 14. Petr Švehla, 15. Matěj Martinovský, 17. Martin Jeníček, 17. Tomáš Zelinka, 23. Daniel Kellermann, 26. Jakub Holovej, 39. Martin Jeníček, 49. Petr Švehla, 50. Tomáš Zelinka, 52. Jakub Holovej, 56. Matyáš Rauscher - 10. Filip Gabriel, 18. Štěpán Vácha, 21. Vojtěch Doleček, 25. František Vrňata, 27. František Vrňata, 48. Marek Matoušek, 58. Ondřej Zlesák, 59. David Vondra; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 25 - Jan Hartman 32; po třetinách: 8:2, 3:3, 4:3;
60:00
59:59
KOMENTÁŘ TEAMU FAT PIPE START98 PRAHA-KUNRATICE Jakuba Adama: Škoda první třetiny, asi jsme byli ještě na cestě sem a na hřišti byl jen jeden tým. V druhé jsme byli vyrovnaným soupeřem, ve třetí už našemu mladému týmu došly síly. Díky týmu za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: V první třetině ukázkový výkon, klobouk dolů. Nemohli jsme ale očekávat, že nás soupeř nechá hrát stejnou hru celý zápas. Od druhé třetiny to byl vyrovnaný zápas a místy velký boj. Díky skvělým divákům, kterých se opět sešlo na juniorském florbale v neděli večer tolik, kolik jinde zdaleka nechodí ani na první ligu mužů. Soupeři děkuji za utkání.
59:57
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Marek Matoušek (15:8).
57:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Marek Matoušek (15:7).
56:24
Švehla Petr z domácího teamu úžasně obehrál dva hráče z hostů nevídanou kličkou.
55:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Tomáš Zelinka (15:6).
54:17
Hosté ztrácejí tempo a nestíhají dobíhat domácí team florbal Chomutov.
53:32
Jakub Holovej dokázal obehrát hráče hostů a hned přihrál svému teamu co míček chytil.
52:53
Hosté přihráli domácímu teamu Kellermanovi, který ihned vystřelil na bránu a lehounce minul.
52:19
Rauscher dostal krásnou přihrávku od hostů hned vystřelil na branku, ale netrefil.
51:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kellermann (14:6).
49:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Michal Marek (13:6).
49:43
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
48:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Jakub Holovej (12:6).
47:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Marek Matoušek, asistoval Vojtěch Doleček (11:6).
46:58
Hráč hostů při rozehrávce úmyslně odpálil míček mimo hřiště, Chomutov hned útočil.
46:49
Při napínavé bitvě v domácím rohu se stalo menší zranění hráči hostů.
45:41
Holubář přihrál úžasnou rychlou přihrávku po zemi hráči Rauscher co ihned střílel na branku hostu, ale bylo to lehce dřevno.
44:57
Marek Macura nedokázal chytit přihrávku a hosté se zmocnili míčku a ihned stříleli na branku, ale brankář vychytal.
44:27
Velmi napínavá bitva se udala na domácím poli a hosté se zmocnili míčku.
44:11
Hlasatelem dnešního utkání je Martin Tichý, děkujeme.
43:36
Hosté dobíhají domácí team velmi rychle již od začátku druhé minuty třetí třetiny.
42:36
Jeníček přihrál úžasnou přihrávku Halejovi pod nohama dvou soupeřů.
41:55
Holovej rozehrává a přihrál Peksovi, který vyběhl do pásma hostů, ale hosté ho zastavili a míček mu vyrazily.
40:35
Hostům se nepodařila dát přesná přihrávka tak domácí se díky přihrávce zmocnili míčku.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrály hosté, ale byla velmi napínavá.
40:00
40:00
39:59
Střely na branky, Chomutov- 12 Start98- 14.
39:23
Domácí team si hlídá obrané pásmo, protože hosté do nich nepřestávají najíždět.
38:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Marek Macura (11:5).
36:43
Při bitvě u domácí branky přihrál hráč domácího teamu před svou branku, ale hned se míčku zmocnili hosté.
35:38
Na dnešní utkání přišlo za fandit úžasných 117 pozorujících diváků, mockrát vám všem děkujeme.
35:25
Diváci šílí a pokřikují na hráče v poli.
34:38
Start98 startuje ne jen na domácí branku, ale zajímavě i na hráče.
33:54
Domácí nestíhají dobíhat hosty při jejich útoku na domácího brankáře.
33:43
Hosté přidali na tempu a velmi často ohrožují domácí branku.
32:15
Domácí team se rychlostí dostával na hostující polovinu, ale hosté je po chvíli dohnali a míček jim vzali.
31:44
Hráč hostů s číslem 91 dostal velmi pěknou přihrávku k bráně, však lehce nadletěla.
30:07
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil Matěj Tabášek.
30:07
Trestné střílení provedl hráč hostů, naštěstí brankář domácích vychytal střelu. -Neproměněné.
29:55
Hosté začínají ztrácet míček tak útočí do domácích pomocí těla.
28:49
Do zápasu byl vhozen druhý balónek při čemž si hostující team spletl míčky a střílel na bránu domácích, ale rozhodčí zapískali stopku.
27:23
Hráč hostů Vrňata se dostal s míčkem pomocí úžasného potahu po mantinelu na domácí pásmo.
26:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Marek Matoušek (10:5).
26:39
Chomutov při rozehrávce u hostující branky předvedl úžasné přihrávky, ale hosté získali míček a skórovali.
25:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Martin Peksa (10:4).
25:17
Švehla poslal úžasnou nahrávku Jakubovi Holovejovi co střílí na branku hostů, netrefil.
24:19
Hráč hostů úžasným obloukem proletěl mezi domácími hráči.
24:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Matěj Tabášek (9:4).
23:36
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
23:36
Udála se nebezpečná a napínavá bitva na domácí polovině a však skončila vyloučením.
23:04
Hostující team přehodil hráče domácího teamu přes mantinel aby získal míček.
22:31
Výhoz domácího brankáře Šrámka na polovině zastavili hosté a hráč Vojtěch Doleček střelil gól.
22:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Peksa (9:3).
20:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (8:3).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí team za pomoci Švehly. Hosté se ihned snažili míčku zmocnit.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině, Chomutov- 16 a Start98- 9.
19:51
Hostův hráč krásně střelil lehce nad branku domácího teamu.
17:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Vojtěch Doleček (8:2).
16:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Ondřej Holubář (8:1).
16:18
Úžasně proletěla střela od Petra Švehly až k brance kde ji dokázal zachytit spoluhráč Filip Samuel Dušek.
16:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Ondřej Halej (7:1).
15:25
Hráč domácího teamu Klement dostává skvělou přihrávku od Rauschera a běží do hostujícího pole.
14:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Tomáš Zelinka (6:1).
13:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla bez asistence (5:1).
13:08
13:03
Třináctá minuta se odehrávala velmi zajímavě na domácí polovině.
10:59
Hráč hostů David Vondra úžasně přeběhl celé hrací pole obehráním domácích však bez šance střely,
10:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Martin Jeníček (3:1).
10:18
Po krásné příjemné přihrávce skóruje hostující team.
09:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Gabriel, asistoval František Vrňata (2:1).
07:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Ondřej Halej (2:0).
06:54
Vyloučen hráč Michal Záboj družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
06:52
Udála se velmi napínavá bitva o míček v rohu domácího pásu, skončila vyloučením hráče hostů.
05:32
Hosté v přesilovce měli problém se s míčkem dostat do útočného pásu domácího teamu.
04:21
Hráč domácího teamu Matěj Matějovský proběhl přes hostující útočné pole velmi napínavou kličkou obehrál hráče vystřelil minul.
03:24
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
01:49
Uskutečnila se velmi napínavá bitva o míček na domácím útočném poli. Naštěstí skončila v lepším pro domácí team.
00:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí team Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Adam Kopal, Vojtěch Doleček, Martin Škorpa, Štěpán Vácha, Filip Bezpalec
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Martin Peksa, Daniel Kellermann, Petr Švehla, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek