4:6
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 7:8
13. Jiří Mutínský, 14. Tomáš Zdeněk, 21. Jiří Mutínský, 21. Jan Mašát, 25. Petr Nöbauer, 37. Jiří Mutínský, 51. Adam Zahraj - 1. Filip Molhanec, 25. Matyáš Bachmaier, 29. Jakub Bohuslávek, 33. Jakub Bohuslávek, 35. Matěj Vencl, 37. Hugo Hübner, 38. Matyáš Bachmaier, 46. Daniel Šebela; rozhodčí: Dalibor Berka - Vladislav Klouda; vyloučení: 6 + Josef Huňat 5:2; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Louda 25 - Jakub Janoušek 9, Libor Domkař 20; po třetinách: 2:1, 4:6, 1:1;
60:02
Komentář trenéra domácích Miroslava Závory: "Úvod zápasu byl pro nás vydařený, stejně tak vstup do druhé třetiny, kdy jsme soupeři dokázali odskočit. Bohužel nás zradila nedisciplinovanost z toho pramenící oslabení při kterém se soupeř dostal zpět do hry. Stále tvoříme mnoho individuálních chyb. Do dalších zápasů na tom musíme zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu
60:01
Komentář trenéra hostí Jana Buka: "Pozitivem dnešního zápasu jsou tři získané body a od time-outu zvládnutý závěr utkání. Jinak jsme herně střídali pasáže, kdy jsme byli úplně špatní. Zachránili nás individuální dovednosti."
60:00
59:15
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za hrubost.
58:00
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:00
Vyloučen hráč Martin Kasa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
50:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Smolka (7:8).
48:27
Zahraj běžel úplně sám na branku, bohužel jí vůbec netrefil
47:15
Bohuslávek špatně trefil míček a díky tomu skončila jeho střela vysoko nad
45:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Milan Všetečka (6:8).
44:45
Domácí se snaží něco vymyslet, hostující obrana však zatím odolává
42:49
Pěkná kombinace domácích, Mašát však nedokázal míček usměrnit mezi tři tyče
40:48
Hosté o svou početní výhodu rychle přišli, Zahraj se dral v oslabení do šance a Bachmaier ho zastavil pouze za cenu faulu
40:47
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
39:02
Dnešní utkání sleduje 65 diváků
38:01
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
37:06
Nedůraz v domácím brankovišti trestá Bachmaier. Ve druhé třetině se nám s góly opravdu roztrhl pytel, byla to již desátá
37:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (6:7).
36:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Adam Zahraj (6:6).
36:13
Domácí propadli v obraně a Hübner po přihrávce Pinkase posílá svůj tým do vedení
36:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Jan Pinkas (5:6).
34:27
Teď si domácí vybrali pořádný kopec smůly, Venclovu střelu zblokoval jeden z obránců, jenže míček se odrazil tak, že obloučkem zapadl za domácího gólmana
34:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl bez asistence (5:5).
32:07
Domácí se dostali do šance, kterou neproměnili a tak přišel trest z florbalky Bohuslávka
32:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Vojtěch Doucha (5:4).
28:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Tomáš Bubeník (5:3).
27:44
Domácím se přesilovka vůbec nevydařila, kladenskou možnost musel hasit Zdeněk za cenu faulu a počet hráčů na hřišti se nám vyrovná
27:43
Vyloučen hráč Tomáš Zdeněk družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
26:32
Doucha sekl Zahraje a Vary si zahrají první přesilovku
26:29
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
26:20
Zahraj vysoko nad
24:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Tomáš Zdeněk (5:2).
24:53
Střídání brankáře. Nový brankář Libor Domkař družstva Kanonýři Kladno
24:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (4:2).
23:40
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
21:46
Bachmaier byl úplně volný na středu, naštěstí pro domácí míček netrefil
20:22
Bleskový nástup do druhé třetiny, nejprve Zahraj z pravého křídla našel volného Mutínského a poté Mašát vypíchl míček hostujícímu obránci a backhendovou střelou zvýšil již na 4:1
20:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Petr Nöbauer (4:1).
14:48
Vyloučen hráč Miroslav Luncar družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
14:15
Louda teď podržel svůj tým
13:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Zdeněk, asistoval Jan Mašát (2:1).
12:58
Už to vypadalo, že Zahraj bude faulovaný, ten však dokázal ještě posunout míček na Mutínského, který ranou pod břevno srovnává
12:57
11:01
Domácí jsou kompletní
09:01
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.