4:2
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Sokoli Pardubice 6:7
16. Milan Jedlička, 24. Štěpán Kouřil, 29. Štěpán Kouřil, 35. Ondřej Kos, 38. Štěpán Kouřil, 56. Michal Konrád - 14. Marek Weinelt, 15. Dominik Czeszewski, 18. Michal Smola, 25. Matěj Gregor, 30. Stefano Petric, 50. Stefano Petric, 52. Matouš Sákra; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: David Slavíček 17, Adam Lysák 8 - Matěj Denemark 17; po třetinách: 1:3, 4:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: "Zasloužená výhra. Pouze škoda, že jsme se o výsledek museli klepat až do poslední vteřiny, protože 100% šancí na skórování jsme v ukání měli až až. Díky hráčům za příjemný víkend a Brnu hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Jandy: Od druhé třetiny jsme si pohlídali hru soupeře, nicméně jakmile jsme začali stahovat skóre z první třetiny, hned jsme lacině dostali po vlastní nerozvážnosti a chybě. To stejné rozhodlo vpodstatě utkání v třetí části. Kvalitních posledních pět minut už nám body nepřineslo, i tak jsem spokojený s herním projevem. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Domácí v 6 dokázali vymyslet několik slibných šancí, Denemark však svoji svatyni ohlídal.
58:50
Jedlička se přiblížil k vyrovnání snad nejvíc v této fázi hry, tolko maličko chybělo.
58:00
Domácí vystupňovali tlak na maximum a snaží se těžit z chyb hostů z rozehrávky.
56:30
"Kozeno, střílej!" Věta, která zní obvykle z tribuny, ale trenérům a hráčům Gulliverů ježí vlasy na hlavě.
55:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (6:7).
55:32
Domácí zase dotahují, Konrád si připisuje kanadu po klasické střele od mantinelu. Dneska to tam jinak snad nepadá.
54:50
A Lysák opět ukazuje, že na to má. Svým zákrokem sklízí obdiv i z střídačky soupeřů.
52:00
Aaaaa, kuriozitka, Hráčům domácích se o přestávce podařilo zamčít jednoho ze svých spoluhráčů v šatně a až nyní si to uvědomili. Kluci, buďte na sebe hodní, jo ? Toto je snad největší noční můra každého sportovce.
51:39
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Petr Kučera (5:7).
51:39
Stejná pohádka, střela z výhebu ze střední vzdálenosti a je to zase o 2.
49:19
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Stefano Petric bez asistence (5:6).
49:19
Ajeje, střela na přední od mantlu a Petric posílá svůj tým opět do vedení.
47:20
A Indruch už si myslel, že se dneska taky doškal fíku, bohužel pro něj po odpískání faulu Jedličky.
46:50
Brankář hostí Denemark si ale také připisuje krasný zákrok. Můžeme opět sledovat souboj zkušených gólkýprů.
46:10
A je to tady, nastávají neshody trenérů s hráči a výroky rozhodčích ... celková atmosféra začíná houstnout,
43:07
Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil Marek Weinelt.
43:07
Kozák se znovu proviňuje sekyrou ze zadu a dává tak šanci Weineltovi šanci zazářit. Ten však spíše zkusil nájezd jak na tréninku a svým freestylem posílá míček Lysákovi do prsou.
41:05
A Lysák si připisuje svů první zákrok,, kdy ukazuje svoje neuvěřitelné reflexy a sklízí tak obdiv celé haly.
40:47
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Lysák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
40:47
3. třetina nám začíná nešťastně. Brankář domácích David Slaviček po kolizi s hráčem hostí obdržel úder do oblasti hlavy a musí střídat. Snad bude vše v pořádku.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Domácí - 9, hosté - 12
39:58
2. třetina končí stylově. Po souboji před brankou domácích končí Kozákova florbalka v braně. Nejsem si jistý, jestli spíš tak rád hraje bez florbalky, nebo si myslel, že už je konec. Felipe, já ti užmoulám uši.
38:00
Následovala standartka hostí z rohu a ani nevim jak se hráč hostí obtáčí kolem brány a bekendem pálí Slavíčkovi mezi nohy. Snad má ten nešťastník suspenzor.
37:55
A znovu zvoní Slavičkovi tyč nad hlavou. S trochou štěstí se podařilo střelu hostí vyvést z trajektorie a domácí si mohli oddehnout.
37:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Milan Jedlička (5:5).
37:18
Fata morgana? Ne! Štěpa Kouřil završuje svůj hattrick a konečně dotáhl svůj tým ke srovnání.
34:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jiří Suchomel (4:5).
34:59
Nejmenší hráč domácích Kosík projevil největší důraz na brankovišti a tato dorážka se stává jeho prvním zářezem v juniorské kategorii! Posiláme gratulaci na střídačku a přejeme ještě minimálně 100 takových.
34:00
Hra domácích se nese spíše v duchu brejků a rychlých přechodů. Hry v pásmu je tam asi jak radosti ve tváři trenéra domácích Romana Jandy.
32:00
Hra v pásmu hostí je obdivuhodná. Avšak Sláva si dobře postavil bránu a míček končí pouze na přední tyčy.
29:16
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Stefano Petric bez asistence (3:5).
29:16
Ale Petric naslednou radost zase přeměňuje ve vztek. Hosté těží z chyb domácích a zase odskakují na 2 brankový rozdíl.
28:52
28:52
Střela a následná hlasitá radost. Kouřil se zase snaží svůj týmu přiblížit k vyrovnání. Dobře, hochu.
27:30
Hra nabírá na vysokých otáčkách, oba týmy přitvrzují a jde vidět, že jsou oba týmy přichuti.
24:40
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Petr Kučera (2:4).
24:40
Ale Gregor řekl "nee", ocitá se u skákavého míčku a ze vzduchu trefuje přímo do právého horního růžku. Myslím, že je celkem spoko.
23:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (2:3).
23:50
A domácí přesilovku využívají! Po několika nepodařených souhrách si to Kouřil vzal do vlastních rukou a ze střední vzdálenosti dává svému týmu naději na srovnání.
22:26
Vyloučen hráč Michal Smola družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:26
Juhů, zápletka. Smola překazil slibnou akci domácích a odměnou za to mu jsou 2 minuty v hotelu Trestná lavice.
21:30
Spíš ne, jsme zase ve starých kolejích. Týmy se trápí s rozehrávkou a osobními chybami.
20:01
Pro změnu úvodní buly pro domácí. Že by vyhlídky na lepší časy?
20:00
20:00
Hlášení, hlášení. Víc už nám první třetina nenabídne. Osobně doufám, že se toho bude v druhé třetině dít víc. Přepínám.
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: domácí - 9, hosté - 9
19:20
Slavíček si připisuje obdivuhodný zákrok, kdy zneškodnil střelu po 2 krásných krosech.
18:30
A další chyba v rozehrávce domácích. Kozák si nepotykal s mantinelem, od kterého odskakuje míček hostům přímo do brejku. Naštěstí pro domácí se hostům míček do brány dostat nepodařil.
17:00
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Marek Weinelt (1:3).
17:00
A další zářez dvojice Weinelt a Smola.
15:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička bez asistence (1:2).
15:30
A domácí odpovídají. Klasická Jedličkovka ze střední vzdálenosti tahem a do vinglu.
14:40
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (0:2).
14:40
Kuriézní gól zpoza brány. Tohle nikdy nepotěší. Hosté zvyšují náskok.
13:16
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Michal Smola (0:1).
13:16
Standartka od mantinelu a zapomenutý hráč před bránou. Weinelt si připisuje první zářez.
10:30
A jak by nejspíš citoval Jirka Babica: "A když nemáte rozehrávku, tak tam dejte brejk." Dvořák L. po vybojování míčku střílí ze slibné vzdálenosti, brankář hostí vyráží helmou.
09:55
Oba týmy mají obrovský problém s přechodem přes střední pásmo.
08:05
Konečně záblesk slibné šance. Kouřil obrdžel skákavou přihrávku do předbrankového prostoru, bohužel pro něj to nakouřil jen golmanovi do břicha.
05:52
Jako by byl dneska povrch v hale navoskován, skáče to jak hostům, tak i domácím.
04:48
Hra se celkově velmi kouskuje malými fauly. Zatím jsme nemohli vidět více jak 2 povedené akce.
04:04
Domácí přesilovku zvládli bez výrazných problémů. Kluci z Pardubek si asi schovávají to nejlepší nakonec.
02:04
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
02:04
A jev, na který čekal snad každý fanoušek, přišel poměřně brzo. Filip "Azamat" Kozák zaujímá své oblíbené místo na trestné lavici.
00:30
Rychlá pasáž nahoru, dolů, ke střele se však zatím nikdo nedostal.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Marek Weinelt, Stefano Petric, Michal Smola, Michael Souček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Filip Kozák, Štěpán Kouřil, Lukáš Dvořák, Kryštof Indruch, Milan Jedlička
00:00
Zdravím Vás z chladných útrob VUT. Dnes je na programu zápas mezi Gullivery a Pardubicemi. Zdravotníkem je Kačenka Gaszczyková a upřímně doufám že dnes bude bez zásahu.