3:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 10:9
12. Jakub Mádlo, 20. Šimon Stránský, 21. Jan Vochyán, 27. Jakub Mádlo, 28. Ondřej Bím, 33. Lukáš Macháč, 36. Jakub Jaroš, 54. Jakub Jaroš, 54. Vojtěch Blažek, 60. Jakub Mádlo - 4. Michael Řehák, 6. Ondřej Hurt, 22. Ondřej Hurt, 29. Michael Řehák, 30. Daniel Fišer, 32. Lukáš Kašpar, 41. Daniel Fišer, 42. Adam Kocián, 50. Adam Kocián; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Petr Chlad 21 - Roman Nový 30; po třetinách: 2:2, 5:4, 3:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec - 13 Sparta - 9.
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Vojty: Z dnešního velmi vyrovnaného utkání odjíždíme bez bodu díky nepovedené koncovce, kdy jsme si nechali vzít dvou brankové vedení. Myslím si, že jsme si dnes zasloužili odvézt z Liberce nějaké body. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Saláta: Dnes to byla klasická divočina se Spartou. Hra nahoru dolu. Spousta chyb a vyhrál ten šťastnější. Jsem rád, že za víkendem jsme udělali bodovou tečku. Máme ale rozhodně na čem pracovat. Soupeři i klukům díky za utkání.
60:00
59:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Martin Blecha (10:9).
59:43
Neuvidíme, protože Mádlo byl proti a rozhodl utkání.
59:05
Probíhá nám poslední minuta třetí třetiny. Uvidíme prodloužení?
57:35
Hra je z obou stran velmi vyrovnaná.
55:59
Dobrá střelba z poloviny od domácího kapitána.
53:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek bez asistence (9:9).
53:47
Máme srovnáno! Blažek o tyčku dává gól.
53:41
Jaroš se trefuje pod ruku hostující brankáře a snižuje tak na rozdíl jediné branky.
53:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš, asistoval Šimon Stránský (8:9).
53:25
Sparta se opět snaží držet míček na své polovině.
50:20
Liberec teď kombinoval na straně hostí byl ale neúspěšný.
49:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Ondřej Hurt (7:9).
49:10
Liberec byl v dobré situaci ale trefuje pouze tyčku.
48:56
Sparta se nehrne do útoku a spíše drží míček na vlastní polovině.
47:19
Liberec se teď snaží napadat rozehrávku hostí a daří se mu to.
45:35
Skvělý zákrok teď předvedl i brankář hostí.
45:25
Mádlo trefuje pouze připravený blok.
44:35
Chlad teď chytl neuvěřitelnou šanci hostí.
43:23
Liberec je na začátku třetí třetiny velmi nepřesný, kluci si ani nedokáží nahrát.
41:21
41:21
S velkou dávkou štěstí Sparta střílí další gól.
40:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Jan Vochyán (7:7).
40:18
Fišer se prosazuje střelou po zemi k bližší tyči.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec - 12, Sparta - 8.
40:00
39:04
Chlad maskou vyráží tvrdou střelu od hostujícího hráče.
37:19
Hezká zadovka od Vacka na Wienera, Wiener si s přihrávkou však neporadil.
35:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Jaroš bez asistence (7:6).
35:38
Jaroš si proběhl celé hřiště a skóruje v oslabení.
34:04
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:12
Hra teď připomíná tenis, hráči běhají ze strany na stranu.
32:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Vojtěch Blažek (6:6).
31:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Kocián (5:6).
31:57
Z rychlého protiútoku se k levé tyči prosazuje hostující hráč.
30:22
Sparta v úniku tři na jednoho, Blecha však zablokoval přihrávku a šel do protiútoku,
29:40
Sparta trefuje tyč.
29:00
28:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (5:4).
27:14
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
27:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bím, asistoval Matěj Ševčík (5:3).
27:14
Bím se trefuje ze standardní situace.
26:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Blažek (4:3).
26:34
Blažek si potáhl balonek za branku a poté našel připraveného Mádla, který se nemýlil.
26:25
Sparta si nahrává jen na vlastní polovině.
25:03
Sucharda udělal kličku do středu, ale poté mu byl balonek čistě odebrán.
23:50
Jaroš se uvolnil do středu ale trefil jen blok.
23:05
Liberec drží hostující tým v zámku na jejich půlce,
21:28
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
21:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (3:3).
20:30
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán (3:2).
20:30
Vacek získal balonek a nahrál před branku, ale do branky si to doklepl hostující hráč.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec - 15, Sparta - 13.
20:00
19:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vojtěch Janeček (2:2).
19:19
Ze standardní situace z poloviny se střelou do růžku prosazuje Stránský.
17:40
Hostující hráč střelou po zemi zkusil překvapit Chlada, ten měl však štěstí a míček na poslední chvíli vytěsnil mimo branku.
17:14
Hostující hráč s číslem 87 se těžce sbírá ze země.
15:35
Sparta trefuje jen dobře připravený blok domácích.
13:54
Naprosto zbytečné vyloučení od domácích.
13:53
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
13:22
Liberec je teď na koni, kombinuje na polovině hostí.
11:34
11:34
Mádlo z první ze vzduchu trefuje přihrávku od Blažka.
10:23
Smutný se krásně uvolnil na levém mantinelu a vyzkoušel pozornost brankáře hostí.
08:53
Po kombinaci hostů balonek končí v boční síťce.
06:59
Tým hostí šel akci tři na dva, Chlad byl však bezchybný a dokázal míček vytěsnit.
05:26
05:25
Ztráta míčku domácích na vlastní polovině končí gólem,
04:35
Sparta měla samostatný únik, Chlad jsi s ním však poradil.
03:59
Blažek se blýskl individuální akcí, brankář hostí ale drží svůj tým.
03:43
03:43
Hosté využívají přesilovou hru, kdy se ze standardní situace trefil Řehák.
02:05
Vidíme přesilovku Sparty, která kombinuje na straně domácích
01:52
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:29
Sparta od začátku třetiny na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Adam Novák, Jan Vochyán, Šimon Špaček, Tomáš Dibelka, Jan Josef Brychta
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Milan Sucharda, Vojtěch Wiener, Vojtěch Janeček, Filip Smutný, Šimon Stránský