3:6
1:2
- : -

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 4:11
26. Thomas Heřmanský, 27. Lukáš Staněk, 34. Tomáš Čáslava, 55. Matouš Burian - 8. Michael Kočandrle, 14. Ondřej Horažďovský, 19. Matěj Vavroušek, 29. Michael Kočandrle, 31. Ivan Tomčo, 36. Michael Kočandrle, 37. Ivan Tomčo, 39. Matěj Šebek, 40. Ivan Tomčo, 44. Adam Šroubek, 56. Ivan Tomčo; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 30 - Lukáš Kříž 16, Jan Buzík 5; po třetinách: 0:3, 3:6, 1:2;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jakuba Menharta: Dnes dobře zvládnuté utkání, kdy jsme dokázali hrát celých 60 minut. Až na krátký výpadek ve druhé třetině jsme se drželi plánu a k tomu přidali dobrou produktivitu. Jsem rád, že se povedlo zapojit celý kádr. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácího trenéra Jakuba Zalubila: Bohužel jsme nezvládli v hlavách začátek utkání. Ve druhé jsme byli ve hře, ale srazila nás disciplína. Celkově rozhodla střelecká produktivita. Děkujeme za zápas.
60:00
59:43
Utkání se už dohrává.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
57:43
Tatran střílí do tyče.
55:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Havlas (4:11).
55:53
Tomčo dokázal využít rychlý protiútok.
55:36
I domácí ukázali dobrou kombinaci, ale Bouček netrefuje branku.
54:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (4:10).
54:02
Hlavní pořadatel Staněk naznačoval, že by Blaci mohli dát gól a Burian jeho slova vyslyšel.
52:54
Staněk po dobré přihrávce trefuje tyčku.
51:54
Tatran hraje na půl plynu, ale stačí to na domácí borce.
50:32
Nový gólman Tatran si připisuje první zákrok.
49:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Buzík družstva PSN Tatran Střešovice
49:28
Tatran vědom svého náskok nechává odpočinout Kříže.
48:42
Hosté znovu trefují tyč.
47:43
Ernée vyrazil střelu hostů do tyčky.
47:00
Faitenhanzl mohl odčinit svůj trest. Tatran předvedl další dobrou kombinaci, ale Faitenhanzl trefuje jenom Ernéeho.
46:54
Hosté hrají v plném počtu.
45:54
Domácí zatím nic nevymysleli.
44:54
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:54
Faitenhanzl podkopl protihráče a půjde si sednout na trestnou.
43:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Šroubek, asistoval David Chochlovský (3:10).
43:39
Další kombinace hostů a Šroubek se trefuje pod horní tyč.
42:24
Hosté si dělají co chtějí a domácí na jejich kombinace nedokáží zareagovat.
40:30
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Matěj Havlas.
40:30
Jen těsně domácí obránce nevypíchl míček a rozhodčí nařizuje trestné střílení.
40:30
Navrátil zkoušel střelu z bekhendu a díkybohu přestřeluje branku.
40:00
40:00
39:59
Bohužel se domácím nepovedla závěrečná pětiminutovka, kde dostali 4 góly.
39:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo z trestného střílení (3:9).
39:24
Tomčo provedl svoji forhendovou kličku ideálně. Ernée nedokázal zareagovat.
38:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Michael Kočandrle (3:8).
38:18
Další dobrá kombinace hostů. Domácí bohužel prohrávají o pět gólů.
36:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Michael Kočandrle (3:7).
36:31
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
36:31
Fryšovi se nelíbil gól Tatranu a šel si sednout.
36:31
Tomčo dokázal trefit ideálně míček ze vzduchu.
35:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Ondřej Horažďovský (3:6).
35:37
Dobrá kombinace končí dalším gólem Tatranu.
33:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (3:5).
33:09
Čáslava si z hráčů Tatranu udělal kužele a poslal míček pod nohou hostujcího gólmana.
32:00
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:00
Hosté zastavili nadějnou akci domácích.
30:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Vavroušek (2:5).
30:54
Tomčo propálil všechno před sebou.
30:40
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
30:40
PIk ve snaze vybojovat míček padá a hraje na zemi.
28:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Havlas (2:4).
28:37
Pik nedokázal trefit míček a Tatran šel do protiútoku a využívá ho na jedničku.
26:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Michal Derevlanyj (2:3).
26:54
Staněk dává Blackům naději.
25:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Tomáš Čáslava (1:3).
25:27
Blaci rychle standartku a Heřmanský trefuje nad rameno Kříže.
24:57
I Burian šel sám na gólmana, ale Kříž dokázal vystihnout jeho forhendovou kličku.
23:17
Čejka šel sám na gólmana, ale bohužel na něj dýchal hostující obránce a nenechal ho v klidu zakončit.
22:03
Fous o fous minul branku.
20:54
Ernée nedokáže najít svými výhozy své spoluhráče.
20:00
20:00
První buly ve druhé třetině vyhrávají domácí.
20:00
19:59
Skončila nám první třetina. Domácí byli aktivní, ale bohužel neměli zabijácký instinkt, který dokázal na druhé straně ukázat Tatran.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Ivan Tomčo (0:3).
18:03
Domácí zatlačili na Tatran, ten dokázal tlak přestat a jít do přečíslení a dát gól. No jo. Nedáš, dostaneš!
17:03
Domácí se zatím trápí v koncovce.
16:32
Domácí se zahnali do rohu hřiště, kde čekali hosté.
15:56
Ernée si připisuje další důležitý zákrok.
14:23
Pik stál sám na středu, ale bohužel nedokázal trefit branku.
13:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Matěj Horák (0:2).
13:14
Domácím utekl míček a Horák našel Horažďovského, který z větší vzdálenosti prostřeluje Erného.
12:28
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Marek Fryš.
12:28
Fryš vystřelil jenom do gólmana.
11:54
Pik stál dobře pozičně a zamezil Tatranu kombinovat.
11:06
Střela Maňoura mířila jenom do nohou domácího gólmana.
09:30
Erného výhoz našel gólmana hostů.
08:41
První lajna domácí hraje zatím dobré utkání.
07:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Ivan Tomčo (0:1).
07:30
Kočandrle dostal nahrávku před prázdnou branku a i když netrefil míček ideálně dává branku.
07:12
Utkání se nám přiostřuje.
06:10
Čáslava uplatnil svou rychlost a dokázal předběhout svého strážce. Poté střílí jenom do gólmana hostů.
04:02
Ernée nedokázal chytit míček a nabídl šanci Tatranu.
02:12
Domácí do zápasu vstoupili aktivněji.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Matěj Vavroušek, Michael Kočandrle, Ivan Tomčo, Matěj Havlas
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Ivo Žaloudek, Matouš Burian, Adam Bouček, Matyáš Pik, Martin Surový