6:2
4:4
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 16:7
5. Daniel Chatrný, 8. Filip Šubert, 9. Daniel Chatrný, 10. Šimon Soukup, 15. Jakub Sasyn, 20. Šimon Soukup, 21. Pavel Hurta, 24. Pavel Hurta, 26. Šimon Soukup, 27. Daniel Chatrný, 35. Pavel Hurta, 36. Šimon Soukup, 45. Daniel Chatrný, 54. Adam Mikoláš, 55. Jakub Sasyn, 57. Adam Mikoláš - 2. Jan Michálek, 29. Jan Michálek, 34. Petr Pšenčík, 55. Petr Pšenčík, 58. Ondřej Malý, 59. Radim Jančík, 60. Radim Jančík; rozhodčí: Vít Gattnar - Jiří Večerek; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Vít Lukáč 27 - Jan Vorálek 35; po třetinách: 6:1, 6:2, 4:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: 15 - 10
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy:Dnešní zápas byl v našem podání koncert, škoda jen posledních pěti minut, kdy jsme ztratili koncentraci a skóroval jen soupeř. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Lukáše Ondrouška: Dneska bych chtěl prvně pochválit výkon Ostravy, která hrála s lehkostí a velkým tahem na branku. Nás po dobrém vstupu srazili 4 goly soupeře v rychlém sledu a v hlavách jsme si zápas prohráli.
60:00
59:15
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Jan Michálek (16:7).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Michael Kořének (16:6).
58:43
Ještě jedna změna skóre, snad poslední.
57:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Jan Michálek (16:5).
57:52
Dorážka Malého končí v domácí bráně.
56:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš z trestného střílení (16:4).
56:05
Hurta zachraňuje skoro jasný gól.
54:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Šimon Soukup (15:4).
54:45
Krásná rychlá akce Sasyna se Soukupem končí dalším gólem.
54:23
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Jan Michálek (14:4).
54:23
Dobrá střela Pšenčíka končí za zády Lukáče.
53:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Pavel Hurta (14:3).
53:14
Domácí kombinují, ale střela nikde.
52:23
Vyloučen hráč Pavel Malošík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
51:10
Rozhodčí opět zvedají ruce, vyloučení pro Otrokovice.
49:25
Hosté hrají v plném počtu.
49:01
Střela Fanfrly se moc nepovedla a k míčku se dostávají Otrokovice.
48:03
Ostrava se zatím k šanci nedostala.
47:25
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:06
Hrtús zastaven Hurtou.
46:37
Zápas začíná být vyhrocený ze strany Otrokovic.
45:40
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
44:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (13:3).
44:04
Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:46
Chatrný tak kombinoval, až překombinoval a ztrácí míček.
42:25
Domácí hrají v plném počtu.
42:06
Střelu i následnou dorážku Lukáč vykryl.
41:34
Otrokovice bez větší šance na gól.
40:25
Vyloučen hráč Jakub Sasyn družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
36:32
Otrokovice to však ještě nevzdávají a vyvíjí velký tlak.
35:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Pavel Hurta (12:3).
35:00
Lukáč bez problému chytá střelu Kopeckého.
34:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (11:3).
34:21
Domácí se po dlouhé době taky ozvali.
33:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Pavel Malošík (10:3).
33:33
Lukáč předvedl krásný zákrok a zabránil tak skoro jistému gólu.
32:23
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:25
30:23
Hurta pouze do bloku.
30:03
Pokus Chatrného končí mimo bránu.
29:25
Vyloučen hráč Petr Kopčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
28:47
Sasyn netrefuje prázdnou bránu.
28:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Michálek, asistoval Radim Jančík (10:2).
27:46
Útočný faul Šuberta F. bere Ostravě míček, rozehrávka pro Otrokovice.
26:45
26:42
26:12
Střela Malošíka letí vysoko nad.
25:14
25:14
Domácí se nezaleknou ani oslabení a přidávají další gól.
24:45
23:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Daniel Chatrný (8:1).
23:06
Hurta ze středu pouze do gólmana.
22:28
Otrokovice zatím dobře brání, domácí bez střely na bránu.
21:57
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
19:40
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Jakub Sasyn (6:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:35
Hurta opět prozkoušel Vorálka, ten zkoušku obstál.
16:22
Panteři drží míček ve svém obranném pásmu.
14:52
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Daniel Chatrný (5:1).
14:52
První domácí útok vymyslel krásnou akci, kterou zakončil gólem.
14:32
Panthers drží naší druhou lajnu uzavřenou na útočné polovině.
13:06
Hurtova střela končí pouze v bloku protihráče.
12:19
10:24
Brejk domácích končí střelou Mikoláše mimo bránu.
09:52
Střela Hurty bohužel míjí bránu.
09:00
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (4:1).
09:00
Branku z buly přidává Soukup.
08:56
08:25
Malošíkovi se bekhendová střela vůbec nepovedla a míček končí za mantinelem.
07:40
Chatrný sám sebe dostal pod tlak, když šel s míčkem do dvou hráčů a FBC ztrácí míček.
07:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Gábor (2:1).
05:57
Chyba Soukupa na středu vedla až ke střele Malošíka, Lukáč se však prostřelit nenechal.
04:48
Gronych rozeznívá tyč.
04:25
03:36
Baláš hrdinsky blokuje střelu Malošíka.
02:48
Špatná přihrávka naslepo od Šuberta M. a FBC přichází o míček.
01:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Michálek, asistoval Petr Pšenčík (0:1).
01:38
Po úvodním tlaku domácích se překvapivě dostávají do pozice, kdy už ve druhé minutě musí dotahovat.
01:14
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
00:16
První střelu zápasu vyslal Hurta, trefuje však pouze ruku Vorálka.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Pavel Malošík, Michael Kořének, Petr Pšenčík, Radim Jančík, Jan Michálek
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Adam Mikoláš, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Jakub Sasyn, Pavel Hurta