2:2
2:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
2. Erik Papež, 12. Filip Folauf, 20. Tomáš Otcovský, 33. Vojtěch Bílek, 35. Jan Malič, 49. Filip Folauf, 51. Filip Folauf - 31. Jiří Suchomel, 39. Ondřej Kos, 41. Ondřej Kos, 56. Lukáš Dvořák; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:5; využití: 5:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Linhart 20 - Patrik Pospíšil 39; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Romana Jandy: Velká škoda naší zbytečné nedisciplinovanosti, která dala soupeřům pět přesilovek, které všechny proměnil. Při hře pět na pět jsme vstřelili o dvě branky víc. Dnes byla Bohemka rozhodně hratelný soupeř, takže velká škoda. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do dalších utkání.
60:00
komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: dva góly při hře 5 na 5 je prostě málo. tři obdržené góly jako přes kopírák - nepokrytý hráč tři kroky před bránou na středu...jediné, co může alespoň zčásti potěšit, je produktivita v přesilovce. nicméně musíme být lepší. děkujeme soupeři, děkujeme divákům.
60:00
57:57
Domácí s klidem ubránili oslabení.
55:55
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
55:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Štěpán Kouřil (7:4).
55:30
Krásnou střelou ze středu snižuje Dvořák stav na 7:4.
52:33
Další parádní zákrok Pospíšila.
51:25
Otcovský vypíchnul míč a šel sám na bránu, Pospíšil nájezd zneškodnil.
50:48
Vyloučen hráč David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (7:3).
50:09
Dalším crossem nachází Malič Folaufa, který opět skóruje.
49:04
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
49:04
Jedlička neudržel své emoce a Bohemians mají opět přesilovou hru.
48:38
48:38
Malič posílá cross na Folaufa a ten skóruje.
46:44
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
44:34
Malič se dostal přes tři hráče, ale akce skončila bez zakončení.
43:17
Gullivers nabuzeni rychlou brankou nadále tlačí.
40:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jiří Suchomel (5:3).
40:45
Díky nedůrazu domácích před bránou, hosté střílí jejich třetí branku v dnešním utkání.
40:30
Protiútok Gullivers končí za bránou.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FbŠ Bohemians - 18, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 8.
40:00
Dnešní utkání sleduje 32 diváků.
40:00
Střely ve 3. třetině: FbŠ Bohemians - 16, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 9.
40:00
38:53
38:53
Gulivers skórují z předbrankového prostoru.
37:30
Bohemians vysílá jednu střelu za druhou, ale stav je stále stejný.
36:45
Střelu Mareše hosté zblokovali.
34:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Tomáš Otcovský (5:1).
34:38
Otcovský jednou rukou na Maliče, Malič skóruje!
33:59
Procházka si jde odpočinout na trestnou lavici, mezitím Bohemians vytváří tlak na bránu.
33:25
Vyloučen hráč Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
32:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jan Nachtmann (4:1).
32:44
Tlak domácích končí, střelou Bílka do Šibenice.
30:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Ondřej Kos (3:1).
30:14
Linhart obdržel první branku, díky nedostatečnému důrazu domácích.
29:00
Kos v dobré šanci, ale netrefuje ideálně bránu.
27:41
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
27:41
Gullivers si vyzkouší přesilovou hru
26:40
Přečíslení hostů končí za bránou.
26:31
Bohemians jsou aktuálně mnohem více aktivní.
24:20
Nachtmann z metru netrefuje bránu.
23:30
Folaufovo nahození končí protiútokem hostů.
22:10
Neuvěřitelný zákrok předvedl Pospíšil proti samostatnému nájezdu Bílka
20:30
Folauf střílí v dobré pozici, ale Pospíšil vyráží.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: FbŠ Bohemians - 12, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 7.
20:00
Začala druhá třetina.
20:00
19:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Jiří Kratina (3:0).
19:48
Hráči Bohemians využívají přesilovou hru v rychlém protiútoku.
18:31
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
18:31
Suchomel sekl střílejícího hráče Bohemians a je z toho dvouminutový trest.
17:00
Veleba ve velké šanci, ale promáchnul.
15:00
Ruč se dostal do dobré palebné pozice, ale minul.
11:52
11:52
Malič nahrál Folaufovi, který se nemýlil a zakončil do prázdné brány!
10:19
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
10:19
Folauf si prohodil Malého, který ho ale nedovoleně bránil.
09:10
Pospíšil vyráží Kratinovu střelu helmou.
09:00
Hra se na obou stranách dostává do tempa.
06:30
Šimáně se dostal do obrovské šance, kterou ale neproměnil.
03:15
Záčátek utkání je spíše opatrný, ale zatím mají domácí více ze hry.
01:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Vojtěch Bílek (1:0).
01:09
Domácí využívají standardní situace a ujímají se vedení!
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Alex Dokládal, Štěpán Kouřil, Lukáš Dvořák, Kryštof Indruch, Milan Jedlička
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jan Linhart; hráči v poli: Filip Folauf, Jan Malič, Jiří Kratina, Jakub Zavřel, Tomáš Otcovský