3:0
2:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 5:7
29. Martin Gattnar, 35. Matyáš Gryz, 37. Martin Gattnar, 52. Adam Choma, 58. Adam Palčinský - 7. Štepán Švejda, 12. Ondřej Pužman, 16. Zdeněk Vyhnánek, 18. Jan Zoufalý, 18. Ondřej Pužman, 43. Filip Kučera, 60. Filip Kučera; rozhodčí: Michal Prouza - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Petr Maláč 18 - Ondřej Tomšík 25; po třetinách: 0:5, 3:0, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině 10:9, střely celkem 30:24
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 43 Gattnar, Mladá Boleslav - 37 Švejda
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Martina Šáchy:Dnes utkání, které se divákům muselo líbit. Bylo ve vysokém tempu a s velkým množstvím osobních soubojů. My jsme dnes díky produktivitě a výkonu Tomšíka zvládli velmi dobře první třetinu. Po individuálních chybách se soupeř dostal v druhé třetině do hry. Jsem rád, že jsme zůstali ve svých rolích i v třetí třetině a utkání zvládli. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Vaška Gurkovského: V první šestiminutovce jsme měli dát jeden, dva góly, šance na to byly! Pak přišel útlum. Celkově jsme měli spoustu brankových příležitostí, bohužel jsme dnes nebyli dobří v koncovce. Díky za zápas.
60:00
59:48
Gattnar z křídla těsně vedle a to bude asi celkem vše..
59:08
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jan Zoufalý (5:7).
59:08
A gól v jejich prázdné kase..
58:37
Domácí v šesti
58:06
Domácí obranu opět větrá Pužman ale Vítky to zvládly.
57:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Štěpán Kaleta (5:6).
57:41
Palčinský se uvolnil na středu a efektně vyvěsil.
52:54
Boleslavští se snaží uklidnit hru a hrát s míčkem.
51:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Štěpán Kaleta (4:6).
51:42
Choma se prosazuje dorážkou z brankoviště
50:24
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
49:24
Blok Čecha
48:50
Jak je v tomto utkání zvykem, tým, který je v oslabení, zahajuje útokem a šancí. Sidunov ale nedal.
48:18
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
46:38
Trocha štěstí i na straně Maláče, jeden z boleslavských útočníků nastřeluje tyč.
44:18
Ani Honza Toman teď neprotlačil míček do sítě. Opět výborný Tomšík
42:51
42:51
Zato do té nalevo to padá.. Maláče prostřeluje Kučera
42:02
Velké šance Chomy a Gattnara ale branka napravo je stále zakletá.
40:17
Kombinace první lajny Bolky končí na Maláčovi.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:4.
40:00
39:59
Tak góly zatím padají jen na jednu branku. Uvidíme, jestli se dočkají i diváci poblíž branky u vchodu..
39:45
Konec druhé třetiny je poněkud zběsilý ale bez gólů.
36:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Štěpán Kaleta (3:5).
36:28
Parádní kros Kalety uklízí Gattnar a domácí jsou opět ve hře.
36:04
Vyhnánek prověřil pozornost Maláče
35:20
Vyloučen hráč Jiří Zmatlík družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
35:20
Kuriózní technická chyba na straně Bolky znamená dvojku za špatné střídání.
35:00
Utkání sleduje 72 diváků.
34:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Gryz, asistoval Martin Gattnar (2:5).
34:15
Tak situaci tři na gólmana už domácí zvládají a přece jen přidávají druhý gól z hole Gryze
33:17
Dvě šance Bolka zakončuje vedle
31:46
I nadále si domácí vypracovávají šance a i nadále jsou produktivní asi jako Slavia proti Barceloně..
28:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (1:5).
28:59
Choma si narazil se Zubkem ale ani on se v megašanci netrefuje. Zubek pak pokračoval v akci a našel před brankou volného Gattnara, který se konečně prosazuje.
27:45
Tlak Bolky končí v rohu a na druhé straně Kaletova střela na břevně
25:31
Ani Sidunov se z dobré pozice neprosazuje.
24:00
V oslabení měli víc šancí domácí ale neuspěli ani Besta s Gattnarem v situaci dva na gólmana..
22:08
Vyloučen hráč Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:08
No a následný rodící se brejk hostí zastavuje Kaleta závorou a jde sedět..
21:59
Sidunov ze středu vyprášil výstroj Tomšíka.
21:28
Palčinský to zkouší po křídle, končí to autem a popadanými manťáky.
19:59
Tak dá se říct, že 1. třetina byla na šance vyrovnaná, skóre ovšem vypadá trochu jinak..
19:55
Domácí mají možnost přesilovky ale ani jedna střela se zatím neujala
18:28
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
17:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Michal Fišera (0:5).
17:39
Dvě velké nedůslednosti v obraně Vítek a domácí fasují nepopulárního bůra už během úvodního dějství..
17:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (0:4).
16:20
Popala našel Šimíka a asi nikdo nechápe, jak to že míček neskončil v brance.
15:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Pařízek (0:3).
15:19
Ale tak nakonec jo, je z toho brejk a třetí gól Bolky z hole Vyhnánka
13:41
Míček poněkolikáté poskakuje v brankovišti hostů ale ani teď z toho nic není..
11:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Štepán Švejda (0:2).