1:1
0:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - Florbal Primátor Náchod 3:5
10. Jakub Jindra, 15. Jakub Píša, 22. Filip Šimek - 8. Daniel Kříž, 8. Tomáš Poupa, 11. Daniel Kříž, 20. Tomáš Poupa, 38. David Cejnar; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Matěj Chalupa 22 - Adam Poláček 16; po třetinách: 2:4, 1:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Nedokázali jsme si pohlídat začatek zápasu, kde jsme dostali zbytečné góly. Od druhé třetiny zlepšení naší hry. Bohužel pro nás jsme nedokázali otočit výsledek. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k výhře.
60:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany zápas zahraný pod úrovní a kvalitou všech našich hráčů. Od hráčů našich kvalit čekám daleko víc. Je potřeba zítra podat zcela odlišný výkon, abychom mohli pomýšlet opět na vítězství, které nám dnes doslova spadlo do klína. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:51
Timeout FK Slovan J.Hradec
48:06
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
41:15
Vyloučen hráč Jakub Píša družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar z trestného střílení (3:5).
21:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Martin Novák (3:4).
20:00
20:00
19:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Marek Svoboda (2:4).
14:31
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jakub Jindra (2:3).
10:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Tomáš Poupa (1:3).
09:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (1:2).
07:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (0:2).
07:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Jaroslav Špicner, Marek Svoboda, Daniel Kříž, David Cejnar, Tomáš Poupa
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Filip Kopřiva, Tobiáš Jan Všechovský, Jakub Píša, Jakub Jindra