1:1
1:7
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Hradec Králové  3:9
12. Filip Kyrian, 39. Daniel Kolín, 58. Ondřej Veselý - 20. Ondřej Vykydal, 33. Ondřej Vykydal, 47. Vojtěch Nosek, 49. David Rosulek, 49. Lukáš Ranný, 51. Michal Martinek, 55. Michal Martinek, 57. David Rosulek, 59. Ondřej Vykydal; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Dytrych 24 - Jan Charouz 30; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:7;
60:00
59:59
Střely za poslední třetinu: domácí 10, hosté 13.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: Zápas se zlomil při naší přesilovce za stavu 2:3, pak už soupeř dominoval. Žádáme brankáře Hradce Králové, aby nám příště nekradl míčky. Jinak přejeme šťastnou cestu domu.
59:59
Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: Zápas hrozný, první dvě třetiny strašná plácaná. Třetí třetina o něco lepší. Jestli chceme v takovémto morálu odehrávat zápasy, tak ani nemusíme trénovat. Zítra doufám v úplně jiné nastavení do zápasu. Soupeři děkuji.
58:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Lukáš Ranný (3:9).
57:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval David Camrda (3:8).
57:02
Vyloučen hráč Tomáš Chytrý družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
56:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Rosulek, asistoval Lukáš Ranný (2:8).
55:40
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:40
Číslo 14 si přeje vychválit v onlajnu, takže: Ondřej Vykydal předvádí neuvěřitelný výkon a posílá pusu Barunce!
54:54
Vyloučen hráč Ondřej Vykydal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
54:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Vojtěch Nosek (2:7).
53:48
Nosek trefil jen břevno Dytrychovy brány.
53:06
Beniačik nebyl připravený na nahrávku a proto nestihl vystřelit z první a pak už bylo pozdě.
49:12
Po přihrávce přes hřiště od Noska se Zezulka netrefil.
48:50
Hosté jsou v plném počtu.
48:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný bez asistence (2:5).
48:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Rosulek, asistoval Radim Kunart (2:4).
48:20
Vyloučen hráč Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:20
Brožkova střela šla do gólmana.
46:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (2:3).
46:48
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
45:09
Fořt se ocitl sám před bránou, ale gólman Hradce Králové ho nepustil.
44:14
S Morávkovou střelou po zemi si hostující gólman poradil.
43:37
Beniačikova střela šla těsně vedle brány.
42:28
Camrdova nahrávka před bránu zblokována hostující obranou.
41:33
Hra je opět vyrovnaná už od začátku, je ve hvězdách, který tým dnes zvítězí.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: Domácí 15, hosté 11.
38:50
Brzobohatý vyběhl hned z buly do útoku, ale neproměnil.
38:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Kolín, asistoval Adam Severin (2:2).
37:22
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Tomáš Brožek.
36:13
Gucko si poradil s Bednářovou střelou.
35:08
Kombinace Fořta a Camrdy opět nevyšla.
32:42
32:10
Dva hráči se proletěli za mantinely, ale naštěstí se jim nic nestalo.
30:29
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
28:59
Ranný zblokoval Brožkovu střelu a navíc ho zahnal až na druhý konec hřiště.
27:00
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
26:26
Po Pončově přihrávce Martínek přestřeluje.
24:37
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Vyloučen hráč Ondřej Vykydal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Tinavský a Vykydal se na hřišti trochu pošťuchovali, tak je rozhodčí poslali vychladnout na trestnou.
24:10
Camrdovi a Fořtovi nevyšla kombinace a balonek převzali hosté.
23:28
Hra je stále vyrovnaná, obě strany hrají celkem zodpovědně.
20:45
Už od úvodního hvizdu hře nechybí rychlost ani důraz.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: Štíři 8, Hradec 9.
19:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Vykydal bez asistence (1:1).
18:26
Hosté rozezvonili tyčku Dytrychovy brány.
17:47
Střela hostí šla mimo bránu.
15:03
Hra je celkem vyrovnaná, na míčku se střídají oba týmy, ale jen domácí se zatím dokázali prosadit.
13:01
Tinavský naneštěstí přestřelil.
11:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Filip Kyrian, asistoval Tomáš Brzobohatý (1:0).
11:33
Po milimetrové přihrávce od Brzobohatého se trefuje Kyrian a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:06
Veselého nadějně vypadajicí přihrávku před bránu na Camrdu zblokoval hradecký obránce.
07:26
Po Camrdově nahrávce vystřelil tahem Veselý, ale s míčkem si hostující gólman opět poradil.
06:12
Charouz vychytal Sekyrkovu střelu.
04:53
Tibitancl překazil nahrávku hradeckých.
03:01
Pončova střela šla naštěstí pro domácí mimo bránu.
02:37
Vyloučen hráč David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
01:50
Zatím je hra poměrně vyrovnaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Dominik Schlappl, Karel Ponča, Vojtěch Nosek, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Michal Dytrych; hráči v poli: Tomáš Brožek, Jan Morávek, Adam Severin, David Přech, Daniel Kolín