1:1
4:2
- : -

Prague Tigers - Florbal Chomutov 10:7
12. Vojtěch Řádek, 12. David Sgall, 15. Jakub Škrdla, 16. David Koudelka, 17. Martin Soukup, 22. Vojtěch Řádek, 41. Jakub Škrdla, 44. Jakub Škrdla, 48. Vojtěch Řádek, 60. Vojtěch Řádek - 1. Jakub Holovej, 1. Marek Macura, 10. Jakub Holovej, 20. Martin Peksa, 33. Jakub Holovej, 48. Martin Peksa, 57. Martin Peksa; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Kuchař 40 - Ondřej Šrámek 6, Ondřej Slanař 20; po třetinách: 5:4, 1:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely ve 3 třetině 12:20 pro Chomutov.
59:59
Komwntář trenéra hostů Martina Bociana: Zasloužené vítězství domácích, kteří nás předčili v nasazení i herní kvalitě. Z naší strany nedisciplinovaný výkon, při kterém nemůžeme pomýšlet na body proti žádnému soupeři. Díky divákům a pořadatelům.
59:59
Komentář trenéra domácích p. Jambora: Dnes jak na houpačce. Po otřesném vstupu do utkání, jsme se chytli pak opět polevili a opět znova do TOPU. Dnes rozhodla 100% úspěšnost v nájezdech. Jet 4 v jednom utkání, jsem v životě ještě nezažil. Vrátit se do utkání dvěma brankami v jednom oslabení taky stojí za zmínku. Přesilovky z naší strany bída. Díky soupeři za ofenzivní utkání a štastnou cestu domů!
59:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek z trestného střílení (10:7).
59:49
Řádek Hertlovkou zavěsil pod víko.
59:09
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
56:50
Ještě to bude drama, hosté snižují na rozdíl dvou golů
56:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kellermann (9:7).
52:53
Fantastcký zákrok domácího brankáře Kuchaře, tygřím skokem zabránil jistému gólu a podržel svůj tým
50:56
Chomutovu se nedaří překonat organizovanou obranu domácích
48:46
Utkání nabírá na intenzitě, oba týmy dřou na 110%
47:46
Nádherná rána z půli hřiště od obránce Chomutova Peksy, to se opravdu nedalo trefit lépe
47:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Jakub Holovej (9:6).
47:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Štellner (9:5).
45:29
Chomutov pod tlakem, nedaří se jim rozehrát
43:22
Škrdla se opět z nájezdu nemýli, dneska chytil gólovou slinu
43:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (8:5).
43:21
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
42:13
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
40:54
Skvěle sehraný rychlý protiútok, a Tigers opět odskakují
40:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (7:5).
40:04
Úvodní buly pro domácí, avšak ihned přišla nepřesná přihrávka a ztráta balonku
40:01
Druhá třetina již tak gólová nebyla, i přesto sledujeme velmi kvalitní utkání. Je vidět že oba týmy do toho jdou naplno. Rozdíl ve skóre je o jeden gól, máme se tedy na co těšit a doufejme, že následující třetina bude skutečným vyvrcholemím dnešního klání.
33:43
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Skvěle sehraná přesilovka hostů a je to zase jen o gól
32:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Daniel Kellermann (6:5).
31:38
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
31:12
Závar před brankou domácích, obrana si však poradila na výbornou
30:23
Štellner nyní neproměnil obrovskou šanci, velká škoda...
28:18
Hosté v plném počtu
26:19
Tigers budou hrát svou první přesilovku, uvidíme jak s nabídnutou šancí naloží
26:18
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:58
Rychlý brejk Chomutova zastavuje brankář domácích
23:36
Nyní se hra trochu uklidnila, Tigers drží míček na svých hokejkách
21:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval David Koudelka (6:4).
20:01
První třetina nám nabídla spoustu branek a zajímavých situací. Doufejme že ve stejném duchu ofenzivního florbalu budou oba týmy pokračovat i ve druhém dějství.
20:00
20:00
19:55
Střely po 1. třetině 11:13
19:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Tomáš Zelinka (5:4).
19:31
Vyloučen hráč Jiří Líbal družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
18:45
Závěr třetiny se odehrává v režii domácích Tigrů
16:17
Krásná kombinace domácích končí patým gólem a vyhánějí hostujcího brankáře z branky
16:16
Timeout Florbal Chomutov
16:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Soukup, asistoval Jakub Štellner (5:3).
16:16
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Slanař družstva Florbal Chomutov
15:12
Tentokrát si k nájezdu stoupl Koudelka a i on byl svou strřelou do teploměru brankáře úspěšný
15:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka z trestného střílení (4:3).
14:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (3:3).
11:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (2:3).
11:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jiří Navrátil (1:3).
10:55
Hráči Tigers se zatím úspěšně brání
10:23
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
09:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Martin Peksa (0:3).