1:2
0:0
1:0

Kanonýři Kladno - FBC Došwich Milevsko 3:2p
15. Vojtěch Doucha, 36. Filip Molhanec, 63. Matěj Vencl - 32. Petr Dolejš, 40. Adam Černý; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Radek Veselý 18, Aleš Rudovský 1 - Miloš Kahoun 31; po třetinách: 1:0, 1:2, 0:0, 1:0;
62:49
62:50
Prodloužení končí na střely 2 ku 0 pro Kladno.
62:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Matyáš Bachmaier (3:2).
62:49
Matěj Vencl svojí přízemní střelou rozhoduje zápas.
62:12
Šanci do odkryté branky domácí zlikvidovali.
60:01
Úvodní buly v prodloužení vyhrává hostující tým.
60:00
60:00
59:59
Třetí třetina končí na střely 12 ku 8 pro Kladno. A my jdeme do Prodloužení.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Dnes jsme hráli neskutečně pomalu. I přesto jsme si dokázali vytvořit dost šancí, ve kterých jsme ale nebyli dostatečně připravení. S přibývajícím časem se na naše hole vkrádala nervozita a nejistota, proto jsme nebyli schopní utkání rozhodnout.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Velmi standardní výkon mých svěřenců. vyrovnaný zápas. Velmi dobře zvládnutá taktika. Děkuji soupeři za zápas.
56:42
Oba celky se v závěru zápasu snaží vstřelit rozhodující branku.
55:11
Bachmaierův další pokus znovu vystihl brankář hostů.
52:56
Hosté jsou v plném počte avšak před skončením trestu stihli ještě ohrozit branku domácích.
52:01
Za necelou minutu bude hostující celek opět v plném počtu.
50:59
Timeout FBC Došwich Milevsko
50:59
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
50:44
Hokejka hostujícího hráče skončila na dva kusy a hosté tak budou rozehrávat.
50:00
V polovině zápasu je stav nerozhodný 2:2.
49:01
Hostující přežili oslabení a pokračují v plném počtu.
48:10
Domácí zatím těží ze své přesilovky jak mohou ale jejich střely končí pouze v bloku soupeře.
46:53
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
46:53
Kladno bude hrát jejich druhou přesilovku v tomto zápase.
45:00
Hosté ze začátku třetí třetiny zatím z větší části brání ale bránit jim jde.
43:32
Střela z poloviny hřiště se znovu ocitla pouze v rukou brankáře.
43:00
Fousova střela po troufalém útoku skončila pouze v rukou hostujícího brankáře.
40:01
Tento zápas sleduje 38 diváků, děkujeme.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina nám končí v poměru střel 11 ku 9 pro Kladno.
39:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Jakub Štván (2:2).
38:17
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Rudovský družstva Kanonýři Kladno
38:17
Po ošklivém zranění se museli na straně domácích měnit brankáři.
37:00
Máme před sebou posledních pět minut z druhé třetiny a a za necelou minutu budou hosté hrát v pěti.
35:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (2:1).
35:58
Hosté se zrovna vrátili do plného počtu když Molhanec zvýšil na rozdíl jedné branky.¨ Stav utkání 2:1
33:55
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra na zemi.
33:55
Za hru na zemi byl vyloučen Marek Čáp na 2 minuty a my tak uvidíme první přesilovku v tomto zápase.
31:58
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (1:1).
31:58
Hezky umístěnou střelou srovnává Petr Dolejš stav utkání na 1:1.
30:00
V polovině druhé třetiny jsme se zatím změny skóre nedočkali, uvidíme jak tomu bude v následujících minutách.
27:27
Domácí kombinují už od své obrané poloviny a na svém útoky si vždy dají záležet.
25:57
Hosté v této třetině spíše brání ale i to se jim však daří úspěšně.
23:37
Obrana hostů zatím funguje skvěle, protože domácím se zatím nepodařilo ohrozit branku soupeře.
22:12
Hraje se spíše na polovině hostujícího týmu ale díváme se na velmi vyrovnaný zápas.
21:05
Domácí tým se opět snaží být více na míčku.
20:01
Druhou úvodní buly vyhrává opět Kladno a začíná nám tak druhá třetina.
20:00
20:00
19:59
Kladno vítězí první třetinu na střely 9 ku 4.
17:32
Pokus hostujícího týmu musel likvidovat až brankář pohotovým zákrokem.
17:01
Bachmaierův další pokus tentokrát od půlky končí pouze v bloku.
16:15
Ze hry mají zatím více domácí ale hostující tým skvěle brání.
14:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Doucha, asistoval Filip Molhanec (1:0).
14:38
Po nečekáné střele Vojtěcha Douchy se stav utkání mění na 1:0 pro domácí tým.
12:30
Fous v rohu vybojoval míček a přízemním krosem našel Bachmaiera, kterému však střela nesedla a brankář střelu bez problémů zneškodnil.
10:00
Po polovině první třetiny se skóre zápasu nemění ale nutno říct, že Kladno má výrazně větší držení míčku.
08:50
Venclova střel od půlky končí v rukou brankáře.
06:25
Akce domácího týmu byla zneškodně krásným zákrokem brankáře hostů.
06:10
Střela, kterou tým hostů teď poslal na bránu se o pár milimetrů nedostala za brankovou čáru, a skóre se tak nemění.
04:13
Domácí se míčku jen tak zvedají a na jejich hře to jde poznat.
00:14
Bachmaierova první šance je pouze zblokována soupeřem a my se tak podíváme na první standartku zápasu.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Vít Šobek, Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor, Ondřej Fous