4:3
- : -
FBC Liberec

Sokoli Pardubice - FBC Liberec 5:9
7. Dominik Czeszewski, 46. Michael Souček, 53. Michal Smola, 54. Michal Smola, 55. Matouš Sákra - 5. Jonáš Rais, 6. Jakub Mádlo, 14. Filip Smutný, 17. Vojtěch Wiener, 32. Tomáš Martin Matušů, 36. Ondřej Šorm, 50. Milan Sucharda, 54. Šimon Stránský, 56. Tomáš Martin Matušů; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Haleš 18, Matěj Denemark 11 - Ondřej Volejník 23; po třetinách: 1:4, 0:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Dnes o výsledku utkání rozhodl náš špatný vstup do zápasu, nekoncentrovanost a větší kvalita soupeře v řešení situací v útočném pásmu. Zítra musíme být lepší. Liberci dík a klidnou cestu do Vítek.
60:00
Komentář trenéra hostů :Dneska strašně nervózní zápas plný zbytečných chyb a neproměněných šancí. Naštěstí z obou stran. I když skóre může vypadat v pohodě, tak nám to soupeř vůbec neulehčil a připravil nám nepříjemný zápas, ze kterého jsme dokázali vytěžit maximum. Děkujeme soupeři za zápas a všem zúčastněním přejeme hodně štěstí v dalších dnech.
55:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Daniel Sedláček (5:9).
54:12
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Dominik Czeszewski (5:8).
53:38
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Jiří Kohoutek (4:8).
53:37
Nádherný Backhand Michala Smoly končí v síti
53:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vojtěch Wiener (3:8).
52:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Petr Kučera (3:7).
49:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda, asistoval Filip Smutný (2:7).
45:06
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Michal Smola (2:6).
38:19
Vyloučen hráč Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
36:22
Vyloučen hráč Richard Denkstein družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
35:23
Hned po vhazování mohli hosté své vedení navýšit o další gól ale o kousek minuli branku
35:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Šorm, asistoval Filip Kapitán (1:6).
31:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů bez asistence (1:5).
26:18
Vyloučen hráč Lukáš Macháč družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
16:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Filip Smutný (1:4).
16:13
Hostí mohli jít do vedení o další branku, ale naštěstí o mířili o kousek vedle
13:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (1:3).
13:43
Hráč týmu hostí s číslem 22 krásně trefil horní růžek branky a zvyšuje stav utkání na 1:3
09:47
Dominik Czeszewki měl na florbalce srovnávající branku ale gólman hostí byl proti
07:26
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
06:06
Dominik Czeszewski snižuje na rozdíl 1 branky
06:05
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (1:2).
06:05
Mohli jsme být svědky rychlé změny stavu utkání nejdříve hosté potrestali chybu domácích a v úniku 4 na 1 zakončovali kombinaci do prázdné brány
05:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo bez asistence (0:2).
04:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais, asistoval Ondřej Šorm (0:1).
01:31
Oba týmy hrají zatím ve vysokém tempu
00:01
Úvodní vhazování získal domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Vojtěch Wiener, Michal Václavík, Filip Smutný, Šimon Stránský, Milan Sucharda
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jiří Kohoutek, Matyáš Mík, Stefano Petric, Michal Smola, Michael Souček