1:1
3:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:3
11. Ondřej Horažďovský, 13. Ivan Tomčo, 39. David Chochlovský, 45. Ivan Tomčo, 54. Ivan Tomčo, 59. Vojtěch Wojnar - 6. Milan Jedlička, 31. Kryštof Indruch, 42. Alex Dokládal; rozhodčí: Jan Brejcha - Jan Strnad; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Pelech 19 - Adam Lysák 18; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1;
60:00
Střely na branku: Tatran 6 - Gullivers 8
60:00
Komentář domácích: Zváldnutá 3. třetina z naší strany, vše bylo jen o trpělivosti. Děkujeme soupeři za utkání. Přejeme pohodovou cestu do Brna.
60:00
Komentář trenéra hostů: Supr víkend od kluků, dnes ještě lepší než včera. Pokud budeme hrát takto proti papírově nejsilnějším týmům ligy, tak se nemáme za co stydět. Velká spokojenost až n atěch pár malých detailů jako jsou přesilovky, řešení brejkových situací, standardky jiné maličkosti :-)Poladím, zapracujeme na tom a pak si ty body začneme brát. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
59:02
Gullivers to zkouší bez gólmana.
58:28
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Tomáš Kuchyňa (6:3).
58:00
Lysák si připisuje další ze svých zákroků.
56:30
Jedlička svou dělovkou pouze přestřeluje branku.
56:00
Kuchyňka měl únik, který mu nevyšel.
55:36
Suchomel měl otevřenou ulici na střelu, kterou trefuje pouze připraveného Pelecha.
54:44
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Jakub Kerzel (5:3).
53:19
Kos střelou z mantinelu minul branku.
51:22
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Ondřej Kos.
51:22
Kos mířil do pravé šibenice, ale bohužel přestřeluje.
50:41
Vavroušek si s klidnou hlavou poradil 1 na 1.
47:01
Dnešní utkání sleduje 51 diváků.
46:21
Malý šel sám na branku, kterou neproměnil.
44:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo z trestného střílení (4:3).
44:30
Tomčo překonal Lysáka pouhou střelou.
43:21
Jedlička pokoupal dva hráče, ale bez zakončení.
42:50
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Milan Jedlička (3:3).
40:00
40:00
Střely na branku: Tatran 6 - Gullivers 7
40:00
39:45
Štěrba byl ve velké šanci, kde mu ale míček skočil a netrefil ani branku.
38:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil David Chochlovský, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:2).
38:06
Kuchyňka přišel poprvé na hřiště a hned si připisuje asistenci.
38:01
Tomčo vystřelil 4x během jedné minuty, ale všechno pouze do připraveného gólmana hostí.
36:02
Kouřil trefuje břevno.
35:02
Vyloučen hráč Vojtěch Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
34:20
Vyloučen hráč Jakub Kerzel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Šebek posílá k zemi Dokládala a je pískáno.
30:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Štěpán Kouřil (2:2).
30:43
Šibenici vymetl pan Indruch po skvělé náhře od Kouřila.
30:15
Wojnar promarnil svojí druhou šanci.
26:25
Kos z těžké situace přesto vystřelil, ale Pelech je ve střehu.
25:00
Šebek, kterýmu přišla přesná náhra na čepel, přestřeluje branku o několik čísel.
23:11
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
23:11
Uklízečky dnes na hale nebudou mít žádnou práci. Tomčo, který končí na zemi se o to postral.
22:24
Gullivers často chodí do přečíslení, která zatím nekončí gólem.
21:30
Jedlička dostává náhru do prázdné branky, kterou mýjí.
20:40
Dělovka od Navrátila z poloviny hřiště končí za mantinelem.
20:00
20:00
Střely na branku: Tatran 12 - Gullivers 7
20:00
19:20
Kočandrle si spletl florbal s baseballem a míček končí někde na stropě.
18:11
Kouřil se už po několikáté dostal za obranu domácích, ale stále se mu nedaří zakončit.
16:00
Tomčo nastřeluje pouze blok Dvořáka.
14:38
Vyloučen hráč Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Michael Kočandrle (2:1).
12:42
Tomčo nachytal gólmana na švestkách a ránou na bližší tyč posílá Tatran do vedení.
12:01
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Jan Pojar (1:1).
10:55
Pojar bekhendem našel před prázdnou brankou Horažďovského, který se nemýlí a vyrovnává.
07:56
Pretl trefuje pouze golmana.
06:30
Pelech si připisuje zákrok.
05:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Kryštof Indruch (0:1).
05:49
Krásná individuální akce Indrucha, při které si prohodil obránce mezi nohama a poté naservíroval do prázdné brány Jedličkovi.