3:3
3:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:6
12. Daniel Chatrný, 14. Pavel Hurta, 28. Jakub Sasyn, 35. Daniel Chatrný, 39. Pavel Hurta, 45. Jakub Sasyn, 49. Pavel Hurta, 52. Pavel Hurta - 7. Jan David Šamánek, 23. Jan David Šamánek, 26. Ondřej Pavlík, 35. Jan Čermák, 60. Adam Hudeček, 60. Ondřej Pavlík; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ivo Sikora 17 - David Nečas 27; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 8
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jana Niznera: Těžký zápas s tradičně kvalitním soupeřem. Stejně jako včera rozhodl za hratelného stavu špatný nástup do třetí třetiny. Chci poděkovat lavičce soupeře za férové gesto při nástupu do třetí třetiny, Gratuluji k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: První třetina z naší strany rozpačitá, v druhé už to bylo lepší, i když se objevily hluché momenty a ve třetí jsme byli více na balónku, dokázala jsme je lehce přehrávat. Škoda jen výpadku na konci zápasu, kde jsme inkasovali dva góly a během třetí třetiny nevyužili spoustu tutovek.
60:00
Komentář trenéra domácích (2): Výsledek mohl být hezčí. Zítra jsme těchto individuálních chyb musíme vyvarovat a podat ještě lepší výkon. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (8:6).
59:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Ondřej Koumar (8:5).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:51
Hosté to zkouší v šesti.
57:42
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
56:12
Domácí už nikam nespěchají, s míčkem čekají na vlastní polovině.
54:41
Hurta šikovně vybojoval míček, nahrál na Sasyna, ten z první netrefuje bránu.
53:20
Chybu Mikoláše Brno nepotrestalo.
52:26
Domácí se snaží něco vymyslet ve vlastním obranném pásmu.
51:27
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Adam Mikoláš (8:4).
51:12
Hurta pouze do gólmana.
49:43
Brno opět začalo dostávat Ostravu pod tlak.
48:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (7:4).
47:54
Hra je nahoru dolů.
46:09
Šubert M. udělal pěknou kličku, dostal se dopředu, ale následnou přihrávku poslal za mantinel.
45:08
Sasyn opět z první, nyní ho však Nečas vychytal.
44:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Daniel Chatrný (6:4).
44:02
Hudeček běžel sám na bránu, ale nakonec byl zpacifikovaný Šubertem.
42:51
Brno trochu přitvrdilo a drží Ostravu zkrátka.
42:26
Chatrný střílí pouze do bloku.
41:36
Bekhendový pokus Říhovského v klidu vyráží Nečas.
40:53
Hurtova střela v běhu se vůbec nepovedla a letěla úplně mimo bránu.
37:46
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
36:53
Šubert nepěkně nabral Kůru u mantinelu a Brno má rozehrávku.
35:48
Baláš střílí nad.
34:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Ivo Sikora (4:4).
34:37
Ostrava na sebe nenechává dlouho čekat.
34:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Čermák, asistoval Jan Almásy (3:4).
34:06
Standrardka z rohu se domácím vůbec nepovedla, Brno jde do brejku.
32:54
Ostrava v plném počtu.
31:58
Domácí zatím dobře brání.
30:54
Vyloučen hráč Šimon Soukup družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:43
Hudeček v šanci, ale trefuje pouze Sikoru.
30:15
Zatím žádná pořádná střela domácích, vše do bloku.
29:16
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
28:47
Zajímavá akce domácích skončila střelou Soukupa, kterou Nečas vyráží za mantinel.
27:52
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn bez asistence (3:3).
27:52
Krásná akce Sasyna, skóre je srovnáno.
26:38
Ostrava drží míček na vlastní polovině.
25:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Jan David Šamánek (2:3).
25:03
Nešťastný gól pro domácí.
23:49
Domácí v zajímavé příležitosti, finální střela však letěla mimo bránu.
22:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Ondřej Pavlík (2:2).
22:54
Pěkná akce Brna končí gólem.
21:36
Domácí se snaží něco vymyslet z vlastní rozehrávky, ale Brno jim nedává příliš možností.
17:53
Hudeček vyslal přízemní střelu, kterou Sikora tak tak vyráží.
16:33
Ostrava pod tlakem na vlastní polovině.
15:03
Brno začíná napadat rozehrávky Ostravy a celkem se jim daří míčky získávat a dostávat domácí pod tlak.
14:06
Nebezpečný chumel před domácí bránou nevedl k většímu ohrožení.
13:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Daniel Chatrný (2:1).
12:27
Standardka domácích z výhodného místa nepřinesla ani střelu.
11:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (1:1).
11:02
Hluché místo bez střel, bez akce.
09:32
Brno na míčku, zatím žádná větší šance.
07:55
Ostrava uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
06:20
06:20
Chybu Travinského Brno potrestalo.
05:45
Domácí mají hodně šancí, ale Nečas zatím 100%ní.
04:41
Domácí hrají v plném počtu.
04:14
Hudeček z první vysoko nad.
03:24
Střela Hronka skončila pouze v boční síťce.
02:41
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
02:10
Sasyn ve výhodné pozici, ale míček mu po přihrávce od spoluhráče přeskočil čepel.
01:04
Domácí tlačí, ale zatím žádná střela na bránu.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Jakub Beneš, Ondřej Pavlík, Jan David Šamánek, Tomáš Popovský
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Adam Mikoláš, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Jakub Sasyn, Pavel Hurta