2:2
2:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FbC Hradec Králové  5:8
7. Filip Kopřiva, 32. Jakub Jindra, 33. Filip Šimek, 54. Jakub Jindra, 60. Jakub Píša - 11. Jáchym Bednář, 14. Michal Martinek, 19. Vojtěch Nosek, 20. Radim Kunart, 21. Vojtěch Nosek, 38. Michal Martinek, 41. Vojtěch Nosek, 60. Karel Ponča; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Chalupa 17 - Ondřej Bárta 18; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnes oproti včerejšku zlepšený výkon, hlavně co se týká koncentrace do zápasu. V takových to zápasech musíme zlepšit první dotek s balonkem a koncovku. Soupeři děkuji za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme a gratulujeme soupeři. Další zápas kde jsme dostali od soupeře lekci z produktivity kdy znovu dokázali proměnit šance po našich chybách.
59:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jakub Jindra (5:8).
59:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Vojtěch Nosek (4:8).
53:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Martin Novák (4:7).
49:48
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
47:07
Vyloučen hráč Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
40:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (3:7).
40:00
40:00
37:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Tomáš Chytrý (3:6).
32:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jan Pech (3:5).
31:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Jakub Píša (2:5).
20:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Michal Martinek (1:5).
20:00
20:00
19:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Ondřej Vykydal (1:4).
18:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Dominik Schlappl (1:3).
13:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Dominik Schlappl (1:2).
10:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jáchym Bednář bez asistence (1:1).
08:30
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
06:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Martin Novák (1:0).
06:07
Vyloučen hráč Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:01
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Dominik Schlappl, Karel Ponča, Vojtěch Nosek, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Matěj Chalupa; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Filip Kopřiva, Jakub Jindra, Tobiáš Jan Všechovský, Jakub Píša