2:1
1:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 4:3
2. Petr Majer, 22. Jakub Dufek, 25. Matěj Jambor, 59. Petr Majer - 38. Tomáš Čáslava, 51. Tomáš Čáslava, 58. Tomáš Čáslava; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Karel Pergler 36 - Šimon Zídek 40; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
60:00
střely ve 3. tř. 12:14, celkem 44:39
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Dnes jsme 50 minut koncentrovaně, důrazněji a s potřebným nasazením kontrolovali hru a soupeři nic vážného nedovolili. Pak jsme pár výraznými hrubkami a nízkým sebevědomím vypadli z role a zdramatizovali to. Až se mentálně srovnáme se svými rolemi, budeme schopni takovýto zápas rozhodnout dříve. Teď s pokorou bereme těsnou výhru a budeme se chtít ještě podstatně zlepšit!
60:00
Komentář trenéra hostí - Jakub Zalubil: "Zlepšená hra, ale 38 minut jsme nedokázali vstřelit branku. Sice jsme dokázali vyrovnat, ale pak jsme v poslední minutě tu nechali všechny body. Děkujeme za zápas."
60:00
59:27
Müller atakoval Perglera, Josefovič to tak nenechal
59:26
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
59:26
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
58:52
domácí svoji přešilovku nakonec využívají
58:51
Timeout BLACK ANGELS
58:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (4:3).
57:42
Čáslava utekl a kompletuje hatrick
57:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (3:3).
57:01
z mnoha zákroků za hranicí pravidel si rozhodčí vybrali Kostrhúna
57:00
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
52:30
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
52:15
znovu Čáslava sám před Perglerem, zásah domácího brankáře
50:26
hosté svoji šanci využívají a dotahují se na rozdíl jedné branky
50:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (3:2).
49:44
Koky zastavil Burianův unik faulem
49:43
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
37:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Ivo Žaloudek (3:1).
28:25
hostující střídačka pokračuje v tradici "pěkného sportovního" chování, jak ho známe z minulých let u většiny týmů z Čakovic
28:24
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
24:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Jambor, asistoval Petr Majer (3:0).
22:57
Maty Burian nejdřív skolil Netrefu, aby vzápětí orazítkoval tyčku domácí branky
21:17
domácí z úvodního náporu vytěžili zvýšení svého náskoku - Tomeš našel Dufka a ten se nemýlil
21:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Tomáš Josefovič (2:0).
20:01
rozhodčí byli silně benevolentní k pozdnímu nástupu hostí
20:00
20:00
střely v 1. tř. 16:10
20:00
roli DJ se v dnešním zápase ujal Jindřich Slunečko a snaží se roztančit halu hity devadesátých let
20:00
19:59
domácí výborně ubránili nebezpečnou přesilovku hostí a udrželi svůj hubený náskok do sirény
18:30
po Josefovičově trochu nešťastném faulu v pádu je Pergler ve velké permanenci
17:46
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:00
domácí strávili celou přesilovku obléháním Zídkovy branky, hosté výborně blokovali střely
13:00
postup Majera zastavili hosté pouze faulem, uvidíme přesilovku
12:57
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.