3:1
- : -
FBC Liberec

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 9:3
20. Martin Gattnar, 28. Martin Gattnar, 30. Adam Zubek, 37. Štěpán Kaleta, 38. Štěpán Kaleta, 39. Martin Gattnar, 43. Adam Choma, 49. Adam Choma, 58. Štěpán Kaleta - 29. Jonáš Rais, 33. Šimon Stránský, 53. Vojtěch Dufek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Patrik Plevák 18 - Vojtěch Dufek 24; po třetinách: 1:0, 5:2, 3:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: Vítkovice - 92 Štepán Kaleta Liberec -5 Filip Kapitán
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 15, Liberec 8 Střely celkem: Vítkovice 33, Liberec 21
60:00
vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: Po první třetině, kterou jsme neodehráli dobře mohl být průběh zápasu úplně jiný. Zápas se zlomili ve druhé části. Z víkendu máme pouze tři body, bohužel.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Miroslava Svobody: Máme za sebou zápas s hodně kvalitním soupeřem, se kterým jsme dokázali dvě třetiny držet krok. Bohužel jsme udělali několik chyb, které byly potrestány. V poslední třetině ukázal soupeř svoji kvalitu a my i přes snahu nedokázali odpovídat. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře a děkuji všem za celý hrací víkend.
60:00
59:23
Vyloučen hráč Ondřej Belák družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:06
Palčinský z otočky nad.
57:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Choma (9:3).
57:58
Choma krásně našel volného Kaletu, který neméně krásně přidává devátý gól Vítkovic.
56:39
Vyloučen hráč Martin Blecha družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
55:09
Sidunov přestřeluje ve 100% šanci.
54:18
Další chyba domácích, ale Liberec zase netrefuje.
52:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Dufek, asistoval Filip Smutný (8:3).
52:35
Liberec v přesilovce snižuje.
51:35
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:35
Liberec bude hrát přesilovku.
50:43
Vítkovice v klidu dohrávají a nikam se neženou.
48:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Štěpán Kaleta (8:2).
48:12
Vítkovice využívají přesilovku.
47:19
Vyloučen hráč Milan Sucharda družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:19
Vítkovice si zahrají přesilovku.
46:51
Liberec po chybě domácích mohl vstřelit branku, ale Plevák byl zase proti.
45:00
Besta nebezpečně vystřelil, ale střela šla těsně mimo.
44:02
Vítkovice na míčku.Nikam nespěchají.
42:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Martin Gattnar (7:2).
39:04
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:04
Liberec si zahraje přesilovku.
39:00
Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (6:2).
38:24
A opět Kaleta navyšuje vedení Vítkovic.
37:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Ondřej Sidunov (5:2).
37:56
Kaleta navyšuje vedení Vítkovic.
36:03
36:03
Vítkovice po krásné akci která byla zakončena do prázdné branky opět navyšují svoje vedení.
35:00
Toto utkání sleduje 49 diváků děkujeme.
33:25
Plevák zase skvělým zákrokem podržel domácí tým.
32:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Milan Sucharda (3:2).
32:32
Liberec snižuje.
30:26
Liberec měl 100% šanci, ale skvělý Plevák chytá.
29:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Choma (3:1).
29:35
Vítkovice jdou zase do dvoubrankového vedení.
28:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais bez asistence (2:1).
28:00
Liberec hned odpovídá a snižuje na rozdíl jedné branky.
27:51
27:51
Gattnar Martin z výběhu zvyšuje vedení Vítkovic.
25:05
Liberec zvyšuje tempo a je aktivnější.
24:20
Vítkovice v šanci,ale střela šla mimo.
20:42
Kaleta v dobré pozici pouze do brankáře.
20:01
20:00
20:00
Střely po 1.třetině: domácí: 8 hosté: 7
20:00
19:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jan Besta (1:0).
19:37
Vítkovice jdou do vedení.
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:05
Kaleta ve velké šanci, ale skóre zůstává 0:0.
13:56
Chyba domácích, ale Liberec zase nedal 100% šanci.
12:00
Začíná se přiostřovat v osobních soubojích.
09:00
Vítkovice začínají zvyšovat aktivitu a mají šance.
06:42
Liberec šel 2 na 1. Střela šla mimo.
06:03
Liberec v plném počtu.
05:08
Liberec šel v oslabení 3 na 1, ale brankář domácích podržel svůj tým.
04:03
Vyloučen hráč Jakub Mádlo družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
04:00
02:56
Vítkovice měli dobrou šanci,ale střela šla pouze do brankáře.
01:31
Liberec je aktivnější a teď měl zase velkou šanci,ale zase těsně mimo.
00:48
Liberec v šanci.Střela šla těsně vedle.
00:01
Úvodní buly utkání pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Vojtěch Wiener, Michal Václavík, Filip Smutný, Šimon Stránský, Milan Sucharda
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Adam Palčinský, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov