1:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Technology Florbal MB 3:12
18. Tomáš Martin Matušů, 35. Jakub Mádlo, 52. Martin Čermák - 6. Daniel Goll, 12. Štepán Švejda, 16. Jan Zoufalý, 22. Štepán Švejda, 28. Adam Hájek, 30. Ondřej Pužman, 34. Jan Zoufalý, 41. Štepán Švejda, 50. Jan Zoufalý, 54. Radovan Kohút, 60. Sebastián Šlechta, 60. Marek Korych; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Chlad 20 - Marek Macík 24; po třetinách: 1:3, 1:4, 1:5;
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Michal Václavík ; Mladá Boleslav: Marek Macík
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 7 ; Mladá Boleslav: 14
60:00
Střely celkem: Liberec: 27 ; Mladá Boleslav: 32
60:00
Komentář trenéra hostů(Martin Šácha): Začátek zápasu byl díky našemu špatnému pohybu vyrovnaný. Dost nám pomohlo, že jsme vsítili první branku a postupně jsme se zlepšeným výkonem dostávali do herní pohody a tím jsme měli zbytek zápasu plně pod kontrolou. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích(Miroslav Svoboda): Máme za sebou zápas s kvalitním soupeřem. Bohužel dnes nemusel ze svých kvalit nic ukázat a stejně vyhrál o parník. V našich výkonech je čím dál tím míň věcí, co se nám líbí a čím dál tím víc věcí, co nás štve. Čeká nás teď hodně práce a ještě víc věcí k zamyšlení. Soupeři gratulujeme a těšíme se na další práci.
60:00
59:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (3:12).
59:36
Rychlá rozehrávka z rohu končí gólem.
59:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Martin Sobotka (3:11).
59:01
Začala probíhat poslední minuta dnešního zápasu.
57:06
Utkání se pomalu blíží ke svému konci.
54:27
Domácí mají míček pod svojí kontrolou.
53:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Marek Korych (3:10).
53:17
Kohút do prázdné brány vstřelil desátou brankou do liberecké sítě.
51:33
Timeout Technology Florbal MB
51:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Tomáš Martin Matušů (3:9).
51:33
Čermák to líp ani trefit nemohl, přesně pod víko.
50:29
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:29
Domácí mají početní výhodu.
50:19
Wiener sám na Macíka nevyzrál.
49:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Daniel Goll (2:9).
47:57
Macík neměl problém s Čermákovou střelou od půlky.
47:02
Wiener čistě odebral míček Vyhnánkovi.
46:43
Blažek pouze do boční sítě.
44:31
Liberec přečkal oslabení v relativní pohodě.
42:50
Akce Jaroše a Suchardy nekončí brankou v oslabení.
42:28
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
42:28
Hosté si vyzkouší nacvičenou přesilovou hru.
41:45
Odložené vyloučení, výhoda pro hosty.
40:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Michal Fišera (2:8).
40:45
Švejda kompletuje hattrick.
40:01
Úvodní bulí nám začala třetí třetina, Liberec doufá v comeback a Boleslav by chtěla přidat ještě pár branek.
40:00
43:28
Liberec se dostal do další šance v oslabení.
40:00
39:45
Liberec se snaží o poslední útočnou akci této třetiny.
36:30
Korych si našel dlouhý výhoz Macíka, ale nedokázal sám na Chlada vyzrát.
34:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Mádlo, asistoval Vojtěch Wiener (2:7).
34:51
Mádlo nad rameno Macíka.
34:01
Zatím to nevypadá na to, že Liberec má přesilovou hru.
33:48
Liberec si může ,,spravit,, chuť proměněním přesilové hry.
33:19
Vyloučen hráč Štepán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
33:11
Timeout FBC Liberec
33:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (1:7).
33:11
Boleslav využila odložené vyloučení.
29:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Martin Sobotka (1:6).
29:53
Liberec svým nedůrazem daruje Boleslavi další branku.
27:50
Hájek poslal míček pod Chladem, jako suvenýr si na památku odnesl míček.
27:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Adam Hájek, asistoval Radovan Kohút (1:5).
26:10
Utkání se přesouvá intenzivně z jedné půlky hřiště na druhou půlku.
24:26
Šorm běžel sám na Macíka, bohužel ani on neproměnil samostatný únik.
23:57
Chlad vychytal Švejdův samostatný únik.
21:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (1:4).
17:56
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Jakub Mádlo.
17:56
Mádlo nevyužil šanci na snížení skóre.
17:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů bez asistence (1:3).
17:06
Matušů krásnou střelou do růžku otevřel liberecké konto, Macík neměl šanci s touto střelou cokoliv udělat.
15:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Daniel Martínek (0:3).
15:44
Belák propadl na polovině hřiště, Boleslav šla 3 na 1 a tuto šanci následně využila.