1:2
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBC ČPP OSTRAVA 2:5
31. Dominik Jansa, 52. Tomáš Poupa - 20. Jakub Sasyn, 27. Filip Šubert, 32. Martin Kašík, 46. Filip Šubert, 59. Martin Kašík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Daniel Ondráček; vyloučení: 6:4; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 16 - Vít Lukáč 27; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 13 - 8 Ostrava.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Miroslava Kučery: "Jsem rád, že jsme i v oslabené sestavě dokázali zvítězit. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Čečetky: "Trápí nás poořád stejné věci. Moc se nadřeme na gól a necháme si dát poměrně jednoduché branky. Ke konci utkání nemám slov. Jsou věci, které prostě neovlivníme, byť se kluci snaží a trénují sebevíc. Děkuji divákům."
60:00
59:59
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
59:59
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
59:40
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
58:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Pavel Hurta (2:5).
58:41
Hurta našel na středu volného Kašíka a ten střelou z první přesně k tyči využívá přesilovku. 2:5.
57:46
Cejnar v obrovské šanci v oslabení, hostující brankář však zachránil svůj tým.
57:18
Vyloučen hráč Matěj Labík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
54:30
Kašík vs. Hanuš v přesilovce podruhé a znovu úspěšnější náchodský brankář. Na druhé straně nevyužil brejk Martin Brejtr, Náchod je v plném počtu.
53:50
Kašíkovu střelu Dominik Hanuš reflexivně vyrazil.
52:30
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
52:30
David Cejnar už to se svojí komunikací k rozhodčím přehnal a dostává dvě minuty za nesportovní chování. Hostující brankář si nechává utřít brankoviště, aby si Ostravané mohli připravit přesilovku.
51:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (2:4).
51:39
Vylučovat se nebude, Náchod výhodu zužitkoval. Křížova střela se od gólmana odrazila k Poupovi, který dopravil balónek do prázdné branky. 2:4.
51:00
Jansa ani Kříž sice gólmana hostů nepřekonali, ale bude se vylučovat - Náchod má výhodu.
48:58
Daniel Kříž se krásně natlačil před brankáře, překonat jej však nedokázal.
47:20
Na druhé straně dokázal Dominik Hanuš zmešit střelecký úhel Filipu Šubrtovi a jeho střelu chytil.
47:03
Brejtr posunul na Svobodu, který sám před brankářem selhal.
45:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Gábor (1:4).
45:54
Gábor našel zpoza branky Filipa Šubrta a ten zavěsil přímo do šibenice. 1:4.
45:17
Krásně dookola, ale Poupa ve velké šanci minul.
44:51
Se Svobodovou dělovkou si hostující brankář poradil.
43:31
Vyloučen hráč Ivo Sikora družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
43:31
Dnes máme na trestné lavici i brankáře.
43:21
Brejtr se po mantinelu prodral až před branku, na zakončení měl však již málo prostoru.
41:27
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
41:27
Vyloučen hráč Matěj Labík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
40:20
Po Kašíkově přihrávce netrefil Filip Šubrt prázdnou branku.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 11 - 8 Ostrava.
40:00
39:14
Vojtěch Travinský tlačil svou střelu k tyči, Dominik Hanuš jí však vytěsnil.
38:27
Dlouhou pasáž, kdy se na hřišti nic neděleo, rozčeřil Lukáš Jirásek dalekonosnou střelou, kterou Vít Lukáč vyrazil.
35:20
Špicnerovu střelu z volného úderu ostravský brankář vyhlavičkoval a poradil si i s následným pokusem Dominika Jansy.
32:32
Dominik Hanuš se nyní vyznamenal, když dokázal reflexivně zasáhnout proti Gáborově střele.
31:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Jakub Sasyn (1:3).
31:38
Kašíkův balón nastřelený do brankoviště si Dominik Hanuš srazil za svá záda. 1:3.
30:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dominik Jansa, asistoval Matěj Labík (1:2).
30:15
Matěj Labík rychle rozehrál volný úder a Dominik Jansa snižuje na 1:2
27:18
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
26:44
26:44
Martin Kašík velkou příležitost sice ještě nevyužil, Filip Šubrt se ale krátce na to ze středu již nemýlil a zvýšil na 0:2.
24:55
Pěknou dalekonosnou střelu Lukáše Jiráska hostující gólman s potíži vyrazil.
21:35
Ostravští vstoupili do druhé třetiny lépe a po krosové přihrávce si vytvořil Jakub Sasyn velkou příležitost, kterou však Dominik Hanuš chytil.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Náchod 5 - 5 Ostrava.
20:00
19:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Pavel Hurta (0:1).
15:20
Pavel Hurta ve velké šanci přestřelil Hanušovu branku.
13:45
Adam Gábor prověřil pohotovou střelou Dominika Hanuše, ten byl však pozorný.
11:50
Matěj Labík vystihl nepřesnou rozehrávku Ostravy, pálil však jen do připraveného brankáře.
09:12
Náchod má nyní herní převahu, Jansa ani Brejtr však svými pokusy brankáře hostů neohrozili.
07:02
Daniel Kříž připravil příležitost Tomáši Poupovi, který osamocený na středu promáchl.
05:37
Vančák vybojoval balónek pro Svobodu, který poprvé prověřil ostravského brankáře Víta Lukáče.
03:31
Náchod oslabení přežil. Hosté z Ostravy sice náchodský celek zatlačili, na Hanuše však vystřelili jen jednou.
01:31
Vyloučen hráč Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
00:25
V první velké příležitosti se ocitl Tomáš Poupa, ale pohrdl jí, když netrefil tváří v tvář gólmanovi míček
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Martin Kašík, Jakub Fanfrla, Jakub Sasyn, Pavel Hurta, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Tomáš Poupa, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, David Cejnar
00:00
Dobré ráno z Jaroměře. Vítáme Vás u online přenosu z utkání 4. kola 1. juniorské ligy mezi Náchodem a Ostravou. Náchodští ukořistili v dosavadním průběhu soutěže 3 body za výhru nad Jindřichovým Hradcem, Ostrava je zatím suverénní a do zápasu jde jako favorit.