2:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - BLACK ANGELS 2:6
42. Lenka Zelingerová, 49. Kateřina Bícová - 3. Adéla Grundová, 9. Zuzana Kuchařová, 32. Anna Vinklerová, 33. Aneta Fryčová, 36. Adéla Kuchařová, 40. Lída Chovancová; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 27 - Natálie Churáčková 22; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Jihlava - 11 / BA - 10
60:00
Střely celkem: Jihlava - 24 / BA - 33
60:00
Komentář k utkání vedoucího týmu hostí BA pana Fryče: Konec roku nás zastihl v dobré kondici a zápas jsme i přes dobrou hru soupeřek ve dvou třetinách rozhodli. Škoda jen nižšího tempa ve třetí třetině a dvou gólů. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům, soupeřkám přejeme šťastnou cestu domů a veselé vánoce.
60:00
Komentář k utkání domácích Jihlavy pana Peterky: O dnešním zápase by se dalo napsat lecos. Fakt je, že se nám 40 minut moc nechtělo, a po dvou brankách nás vůle přešla dřív. než jsme stihli duel zdramatizovat. Fakt dík a Hezké Vánoce.
56:19
Golmanka Jihlavy je dle mého názorů mvp Jihlavy.
56:10
Jihlava v dobrých šancích, ale Churáčková je nekompromisní.
54:52
Stránská je předskokanem utkání mužu BA vs. Lípou.
54:38
Burianová v tvrdém souboji, avšak dominuje a míček si pokryla.
54:05
Vinklerová opět v šanci.
53:31
Stránská v dobré šanci.
51:10
Duo Kuchařovic kombinuje, ale Adush posílá pouze do rohu.
51:00
Zdejší DJ je očividně velmi dobrý, maminky mají krásnou vánoční náladu a uživají si adventní neděli.
50:00
Jak říkám, Jihlava je aktivnější a postupně kosmeticky upravuje skore.
48:47
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Klára Šulová (2:6).
47:50
Chovancová dostala krásnou nahrávku od Fricové, ale trefuje pouze golmanku Jihlavy.
46:49
Tak máme tady jednu zlomeninu srdečního svalu, Jihlavská hráčka si snad napsala Ježíškovi o novou hokejku.
45:59
V této třetině je Jihlava aktivní, naopak hra BA je nyní taková pasivnější.
44:30
Fricová ve slibné šanci, ale míček končí za mantinelem.
41:25
První velká a využitá šance Jihlavy, kdy Zelingerová propálila do růžku branky Churáčkové. Jihlava tak snižuje na pětibrankové manko.
41:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Kateřina Bícová (1:6).
39:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lída Chovancová, asistoval Denisa Vachulová (0:6).
38:00
Vinklerová v úniku, ale tutovku neproměňuje.
37:00
Jihlava nyní ve větší šanci, Churáčková neviděla, ale i tak pohlídala.
35:19
Adush Kuchařová se dočkala a vysílá tam jednu golovku pro Egi a navyšuje už na pěti brankový rozdíl.
35:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová bez asistence (0:5).
32:56
Fryčová ve stylu elá hop, trefuje skákající balonek od Rektoříkové a střílí tak svůj první gol v kategorii juniorek.
32:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Fryčová, asistoval Iva Rektoříková (0:4).
31:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Vinklerová bez asistence (0:3).
28:00
Zatím má více příležitostí beci BA, než-li útok.
26:45
Vachulová dalekonosnou střelou pouze do rohu.
26:10
Vinklerová dobře na Růžičkovou, ale ta trefuje připravenou Jihlavskou golmanku.
24:45
Fryčová ala Lavi, pocem kam deš, kolobrndááá.
23:20
Adush Kuchařová má hold vysoké cíle.
22:10
Jihlava v první větší šanci, ale Churáčková je prostě nekompromisní.
20:20
Úvodní buly pro pro BA, ve velké šanci duo Kuchařovic, ale golmanka Jihlavy vyřešila situaci líp.
15:50
Fricová ze středu, ale golmanka Jihlavu drží.
15:00
Adush Kuchařová dobře vypressovala soupeřku a uklidňuje hru z pozice beka.
12:55
Hermánková opět otestovala Jihlavskou golmanku, ta s přehledem.
12:30
Vinklerová opět v šanci, ale opět neúspěšně.
12:00
Fricová hledala Rektoříkovou, která se schovávala za brankou Jihlavy.
11:00
Churáčková vyráží.
10:40
Jihlava zatím velmi nepřesně a Churáčková zatím v poklidu.
10:00
Velká šance Sue a Adush Kuchařovic.
08:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová bez asistence (0:2).
08:19
Jednu vzduchovku tam vyslala Sue Kuchařová a posílá tak BA do dvoubrankového vedení.
07:05
Vinklerová ozkoušela pozornost golmanky.Jihlavy. Ve druhé šanci opět Vinklerová, která nastřeluje břevno.
06:00
Adush Kuchařů v dobré šanci, ale golmanka viditelnou střelu pohlídala.
05:30
Dobrá střela Hermánkové, golmanka vůbec neviděla, ale balonek končí pouze v rohu.
05:00
Zatím je hra na obě strany celkem opatrná, nikdo se nepouští do velkých akcí.
02:03
O svoji první branku v kategorii juniorek se postarala Grundová po krásné nahrávce Vinklerové. BA se tedy ujímá vedení jako první.
02:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Grundová, asistoval Anna Vinklerová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Volprecht a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Denisa Vachulová, Gabriela Hermánková, Zuzana Kuchařová, Aneta Burianová, Adéla Kuchařová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Kristýna Běhounková, Terezie Brossová, Kateřina Bícová, Nela Kotačková
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás na dnešním utkání 1.ligy juniorek, kde se v dohrávce devátého kola utká Black Angels ve skoro domácím prostředí, proti FBS Jihlava.