2:10
1:1
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - FbŠ Bohemians 7:15
8. Barbora Marková, 15. Kristýna Mikysková, 17. Adéla Kosková, 19. Marie Gabrisová, 30. Sabina Mikysková, 36. Tereza Štěpánová, 52. Kristýna Mikysková - 4. Emilie Skalíková, 5. Dominika Vatahová, 10. Karolína Mezerová, 18. Emilie Skalíková, 22. Emilie Skalíková, 25. Dominika Vatahová, 26. Emilie Skalíková, 28. Dominika Vatahová, 28. Karolína Mezerová, 32. Dominika Krátká, 37. Veronika Mandíková, 38. Anna Marešová, 38. Dominika Vatahová, 39. Emilie Skalíková, 53. Emilie Skalíková; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tereza Chládková 24, Monika Rubešová 2 - Eliška Koželuhová 14; po třetinách: 4:4, 2:10, 1:1;
60:00
Střely po třetí třetině- Jablonné: Bohemians- 2:10
60:00
Komentář trenéra Fbš Bohemians Tomáše Grigara: První třetina od nás laxní, kdy jsme se neustále natahovali po míčkách a z brejků lacině inkasovali. Ve druhé třetině jsme hráli dobře dopředu a dávali hezké góly. Třetí třetina už se jen dohrávala. Musíme zamakat na obraně, protože dostáváme zbytečné góly. Díky soupeři a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra týmu TJ Jablonné nad Orlicí: Porazila nás vlastní nedisciplinovanost ve druhé třetině která uplně kazí dojem ze zápasu. Soupeři děkujem .
60:00
57:10
Tomková se v obložení a sevření dvou hráček z Bohemians snaží stihnout míček před svou brankou a úspěšně
55:10
Jablonné se snaží přesunout hru na útočnou polovinu
53:55
Vyloučen hráč Ivana Šilarová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
52:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Karolína Mezerová (7:15).
51:38
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Mikysková bez asistence (7:14).
37:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Veronika Mandíková (6:13).
37:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Marešová, asistoval Eliška Charvátová (6:12).
37:43
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Rubešová družstva TJ Jablonné nad Orlicí
36:53
Standardka Bohemians skončila v rohu
36:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Dominika Vatahová (6:11).
35:33
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Štěpánová, asistoval Sabina Mikysková (6:10).
32:40
Právě teď to vypadá celkem vyrovnaně
31:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká bez asistence (5:10).
29:29
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková, asistoval Marie Gabrisová (5:9).
28:11
Bohemians stále drží míček
27:33
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
27:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Emilie Skalíková (4:9).
27:15
26:11
Jablonné má pěkné šance na gol, ale stále nic
25:33
24:43
24:11
Holky z Bohemians drží holky z Jablonného na jejich útočné polovině a snaží se dát gol
21:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Veronika Mandíková (4:5).
19:26
Vyloučen hráč Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Sabina Mikysková (4:4).
17:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Veronika Štajnerová (3:4).
16:43
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková bez asistence (3:3).
14:05
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Mikysková, asistoval Jitka Dostálková (2:3).