7:0
- : -
FBC Liberec

PSN Tatran Střešovice - FBC Liberec 16:1
6. Natálie Houžvičková, 9. Karolína Judová, 11. Katka Nádeníková, 12. Michaela Mechlová, 12. Barbora Paletářová, 23. Adéla Košvancová, 29. Kateřina Seemannová, 35. Veronika Kopecká, 37. Anna Bartušková, 41. Veronika Kopecká, 43. Barbora Břešťálová, 57. Michaela Mechlová, 57. Barbora Panešová, 58. Kateřina Seemannová, 58. Lucie Bicková, 59. Michaela Mechlová - 31. Karolína Nováková; rozhodčí: Jiří Jestříbek - Karel Hlinka; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Monika Šolleová 10 - Daniela Dvořáková 19; po třetinách: 5:0, 4:1, 7:0;
60:00
59:59
Máme tu konec utkání!
59:59
Střely na bránu ve třetí třetíně Tatran x Liberec 16:5
59:59
Hráčky utkání FBC Liberec: Karolína Nováková PSN Tatran Střešovice: Michaela Mechlová
59:59
Počet střel celkem Tatran x Liberec 35:11
59:59
Vyjádření trenérky domácích (Marešová): Zápas pod kontrolou, chválim holky za to,jak se v jednotlivých částech snažily zlepšovat v detailech hry,na které jsme se v přestávkách upozornili. Díky soupeři,který se snažil i přes výši skore hrát stále aktivně.
59:59
Komentář trenéra hostí (Novák): Dnes naše snaha na víc nestačila. Děkuju hráčkám za bojovnost, ale náš tým dorostenek dnes na juniorku domácích nenašel cestu ke gólům. Nemrzí mne ani tak prohra jako minimum šancí, které jsme si vytvořily. Gratulujeme soupeřkám .
58:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Alice Hejzlarová (16:1).
58:25
Do toho hattrick Mechlové a naše dáme jsou stále hladové!
57:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Bicková bez asistence (15:1).
57:52
Ale máme tu jeden speciální a to je první gól Lucie Bickové v dresu juniorek a tak nám bere míček.. nevadí
57:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (14:1).
57:25
No a teď se nám s goly roztrhl pytel a my u stolku nevíme koho na hráčku utkání
56:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Panešová, asistoval Anna Bartušková (13:1).
56:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Mariana Býčková (12:1).
56:41
Býčková na Mechlovou a golaso a vy víte co to znamená.. oslava na Cristiana!
54:20
Nebezpečná střela Liberce z brankoviště.. i to se dá přestřelit
53:38
Býčková vysílá střelu jako bejk a je z toho tak zvané kladivo..
50:41
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
50:41
Vítáme u nás opět slečnu Bereniku Vrzalovou.. tentokrát za sekání na Hejzin.
49:20
Šolleová likviduje další pokus FBC
46:36
DJ Čočo práve hraje I am back in Mexico a diváci si notují :)
45:50
Dlouhý centr za beky Tatranu nepřinesl offside, ale standartku pro Liberec.. pomezní asi offside přehlédl
42:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Alice Hejzlarová (11:1).
42:10
A ono jo! Skautovi výměna hole pomohla
41:30
Břešťálová to zkouší s druhou holí značky ZONE, tak uvidíme jestli to přinese štěstí
40:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (10:1).
36:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Michaela Mechlová (9:1).
36:30
Přízemní střela Bartůůůůškové tečována hráčkou FBC a další golík je na světě..
35:30
Šollík skokem vyráží + one timer akce Paneš -> Míša -> Skaut od mantáku . golmanka FBC také ve střehu
34:43
34:43
Kopecká uklízí do kuchyně!
32:40
Na hřišti dou Býčková - Mechlová.. uvidíme oslavu Cristiana?
30:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (7:1).
29:30
Každou chvíli někdo vyloučen.. ve hře 4:4 Tatran zvyšuje skore + tu máme Míšu Mechlovou za špatné střídání
29:12
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
28:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Barbora Panešová (7:0).
27:36
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
27:36
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:27
Zákrok Vrzalové připomínal dnešní MMA .. takový Atilla Vegh
26:26
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:14
Bekendový pokus ze vzduchu pohotově vyráží Šolleová.. celkem MONSTRSEJF
24:30
Zprávy ze světa jiného sportu - ACS s Jabloncem zatím 2:2 a za chívli začíná Oktagon MMA, kdo vyhraje Zápas století?
22:55
Košvancová s Venclovou ťukec z jedničky a máme tu první golík druhé třetiny
22:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Kristýna Venclová (6:0).
22:01
Elis pumelenice od manťáku.. golmanka FBC na svém místě!
20:15
Pronetekerová z výtočky do golmanky, pak Želízková trefuje pozadí blokující hrářky
13:21
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:21
Abrtová fauluje Hejzin a posílá na hříště přesilovkovou formaci Tatranu
12:24
Šolleová druhý zákrok! na jisto!
11:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Paletářová, asistoval Lucie Želízková (5:0).
11:44
Nestíhám vše zapisovat, každopádně už to máme 5:0
11:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová bez asistence (4:0).
11:22
Míše se tento výrok také nezdál a přidává druhý golík
10:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková bez asistence (3:0).
10:45
Nádeníková trestá tento nevhodný slovník!
09:50
FBC na polovině Tatranu, ale hráčka s číslem posílá za manták a komentuje slovy "Do p**i"
08:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Judová, asistoval Katka Nádeníková (2:0).