1:1
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:3
30. Anežka Matoušková - 2. Natálie Hurníková, 24. Vendula Maroszová, 52. Laura Prusková; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:6; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Anna Urbanová 18 - Viktorie Karasová 26; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:1;
60:00
Střely na branku: domácí - 9, hosté - 10
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Chtěli jsme velkého favorita překvapit, výsledkově to bohužel nevyšlo. Ve chvíli, kdy jsme z tlaku těžili přesilovky a měli utkání vyrovnat, jsme paradoxně inkasovali třetí gól. Dnešní výkon nám ale bude motivací k dalším zápasům. Děkuji svým děvčatům za výkon, soupeři za kvalitní utkání, sudím i pořadatelům za jejich práci a divákům za hezkou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Jaromíra Veselého: Pro dnešek jsem rád, že jsme trénovali hru ve čtyřech. bohužel jsme opět dovolili, aby se hlavy soustředily na věci, které změnit nelze. Špatný povrch, nedobrý povrch, hnusný povrch a nezbyl nám prostor pro kvalitní hru. První pětiminutovka druhé třtiny byla zahraná slušně, pak už byla hra rozbitá a příliš vyhecovaná. Za body jsme rádi.
60:00
58:15
Domácí zkouší v šesti.
58:14
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:14
Domácí se snaží najít cestu k vyrovnání.
52:38
Hosté hrají v plném počtu.
51:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Terezie Gálová (1:3).
51:19
Prusková se dokazála prosadit v oslabení.
50:52
Skvěle se vrátila Vachovcová a odpálila míček od vlastní branky.
50:38
Vyloučen hráč Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
49:20
Bejčková z první nastřeluje spojnici.
48:42
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Eliška Mrázová.
48:23
Vyloučen hráč Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
48:23
Hra se začíná ze strany Vítkovic přiostřovat a vyloučených příbývá.
46:47
Hosté jsou v plném počtu a i tato přesilovka zůstane nevyužitá.
45:59
Gálová prokličkovala hřištěm a když ztratila míček tak za bránou domácích poslala tvrdě k zemi Bejčkovou.
44:47
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:47
Další přesilovka pro Plzeň.
43:38
Gálová prokličkovala mezi třemi hráčkami Plzně, ale konečná sřela jí nesedla ideálně.
40:26
Mrázová posílá míček na branku, Karasová vyráží helmou mimo hřiště.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 8, hosté - 4
40:00
38:45
Domácí hrožují branku ze všech stran, ale "ne a ne to tam padnout."
31:34
Gálová zkouší z dobré pozice vytřelit, ale vysoko přestřeluje.
31:22
Hosté jsou v plném počtu.
29:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Lucie Bejčková (1:2).
29:25
Souhra Bejčkové a Matouškové přinesla kýžený gól a snížení na rozdíl jediné branky. Navíc Plzni zbývá stále více než minuta přesilové hry.
29:22
Vyloučen hráč Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:22
Marozsová se snažila odpálit míček, ale zahrála vysokou holí a domácí si zahrají 5 na 3.
28:46
Obrovský chumel před Karasovou z kterého létala jedna střela za druhou, ale golmanka Vítkovic je zatím bezchyná.
28:11
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:11
Vachovcová byla ve svém úniku seknuta Gálovou a máme tu další přesilovou hru domácích.
27:42
Několik hezkých šancí si domácí dokázali vytvořit, ale žádná až do branky neprošla.
25:42
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:42
První přesilovku si zahrají domácí, tak uvidíme jestli se jim podaří snížit brankový rozdíl.
23:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Terezie Gálová (0:2).
23:15
Maroszová vyzrála na Urbanovou. A opět začátek třetiny přináší gól.
22:49
Urbanová vylovila míček ze svého brankoviště a skore zápasu zůstává zatím neměné.
22:13
Mrázová ve velké šanci !
20:55
Ale ani domácí nezůstávají střelecky pozadu a snaží se překonat Karasovou.
20:10
První střelu druhé třetiny si připisují hráčky Vítkovic.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 10, hosté - 7
20:00
19:38
Pěkná akce Kaslová, která si míček vybojovala, proběhla celé hřiště a dostala se sama i k zakončení.
19:00
Poslední minutu třetiny začíná svou střelou Horečková.
17:52
Ani Mrázová z těsné blízkosti nedorazila míček za Karasovou.
14:18
Martináková zkoušela překvapit Urbanovou zpoza brány.
13:18
Bejčková si řekla a o přihrávku a posílá míček na Karasovou, střela ale byla zblokovaná už obranou a ke golmance se ani nedostala.
12:18
Domácím se stále nedaří najít cestu za Karasovou. Matoušková těsně míjí. Vzápětí se opět netrefuje Vachovcová.
10:31
Urbanová chvíli nevěděla kde je míček, ten ale skončil neškodně v rohu hřiště.
09:11
Gálová se neúspěšně snažila překonat Urbanovou.
08:34
Domácí mají standartku v dobré pozici, ale nedaří se jim jí proměnit.
08:23
Hezká střela Binědové.
05:30
Další neproměněná šance Vachovcové.
04:15
Dobře vráceným hráčkám Plzně se podařilo vypinknout míček z brankoviště.
02:34
Vachovcová sama před Karasovou, ale netrafuje beckhandem ideálně a míček končí neškodně za brankou.
02:07
Pěkná střela Bejčkové z dálky Karasovou na chvíli zaměstnala.
01:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková bez asistence (0:1).
01:43
Při prvním gólu stálo štěstí na straně hostů.
00:58
První minuta nepřinesla žádnou větší šanci ani na jedné ze stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Anna Dobešová, Natálie Hurníková, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Laura Prusková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Eliška Mrázová, Ivana Vachovcová, Anežka Matoušková