0:2
3:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 5:4
3. Barbora Burianová, 11. Veronika Kopecká, 48. Alice Hejzlarová, 56. Michaela Mechlová, 60. Lucie Želízková - 24. Tereza Zapotocká, 40. Tereza Zapotocká, 49. Bára Pajerová, 57. Bára Šimůnková; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Monika Šolleová 18 - Klára Dufková 23; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Josefa Kárníka: Co dodat. Jeden z nejlepších výkonů této sezóny. Za dnešek patří holkám obrovská pochvala za ... za všechno. Asi nám vyhovuje hra pod tlakem favorizovaného soupeře, kterého určitě zaskočila naše dnešní odvaha se mu postavit čelem. Teď trochu mrzí ztráta bodu, ale to není tak důležité. Díky Tatrankám za zápas a gratuluji.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Po první třeině mělo být po zápase. To byla jediná část, kterou z naší strany hodnotím pozitivně, holky plnily pokyny. Jen ta koncovka. Dále trápení a šťastný gól v závěru. Díky soupeři za utkání.
60:00
59:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (5:4).
59:56
Po krosové přihrávce se trefuje Želízková a rozhoduje tak dnešní utkání ve prospěch domácích.
59:41
Boleslav mohla skórovat, situaci zachraňuje Nádeníková, která zastavuje nebezpečnou přihrávku.
58:12
Nádeníková provedla libovou kličku, bohužel následná nahrávka nebyla až tak povedená.
56:30
Timeout Florbalová akademie MB
56:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Šimůnková z trestného střílení (4:4).
56:30
Šimůnková si Šolleovou položila, střílí, míček se od masky odráží do branky.
55:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Adéla Košvancová (4:3).
55:27
Vyloučen hráč Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
54:43
Vyloučen hráč Alice Hejzlarová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:34
Kris a další střela na Dufkovou, která opět vyráží.
53:09
Býčková střílí od pravého mantinelu a jen centimetry ji dělily od vstřelení branky.
51:52
Hradcová může jít sama na bránu, nicméně se tak dlouho rozhodovala jak vystřelí, až ji dostihly dvě obránkyně a o míček ji obraly.
51:25
Kubová se u mantinelu vytáčí a poslí míček na bližší tyč.
49:39
Zapotocká běží po levém mantinelu, a střílí - trefuje pouze brankářku.
48:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová, asistoval Zuzana Hájková (3:3).
48:45
Pajerová dostává míček, jde sama na branku a trefuje míček pod padající Šolleovou.
48:31
Kopecká střílí se středu, Dufková vyráží.
47:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Andriyana Kris (3:2).
47:50
Kris posílá míček po mantinelu, Hejzlarová střílí od mantinelu a tentokrát je neomylná.
47:05
Nádeníková natahuje na polovině, míček se odráží od Dufkové, ale prosadit se pokouší ještě Venclová.
46:30
Zapotocká v dalším rychlem brejku, místo střely volí nahrávku. Ovšem ta šla na její spoluhráčce na paty.
45:06
Mohli jsme tu mít gól pro domácí, bohužel Hejzlarová míček trefila příliš vysoko.
43:55
Boleslav se ze šatny vrátila jako jiný tým a hra je nyní v daleko větším tempu, které si diktují převážně hosté.
42:58
Doležálková jen těsně nestihla míček, ovšem kdyby jej stihla chyběly by jí centimetry ke gólu.
40:55
Hradcová v obrovské šanci, kdy jde sama na bránu. Dostihly ji však obránkyně a domácí si mohou oddechnout.
40:01
Ihned po buly vyráží Želízková bránu.
40:00
40:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 10.
40:00
39:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Kristýna Bauerová (2:2).
39:56
Zapotocká dostává nahrávku a od mantinelu střílí a těsně před koncem třetiny srovnává skóre.
39:05
Mechlová se zkouší prosadit nízkou střelou na zadní tyč.
38:18
Burianová a její střela na bližší tyč, Dufková chytá.
36:55
Kopecká připravená před bránu, míček se jí však nedaří zvednout a překonat tak golmanku.
36:40
Chmelařová střílí, pouze však do blokující hráčky a míček letí z hřiště ven.
35:10
Býčková střílí z první a trefuje Dufkovou do masky.
33:50
Švejdová a její skvělá střela od mantinelu.
32:50
Pelcová jde do výběhu, avšak je stíháná Kris, takže její následná střela nemá potřebnou razanci.
31:50
Nádeníková získává míček a středem běží na bránu, střílí, ovšem Dufková vyráží.
31:00
Spolu s končícím oslabením se Boleslav dostává do rychlého úníku a zkouší srovnat skóre.
30:19
Nádeníková natahuje a střílí téměř od poloviny, Dufková chytá.
29:34
Přesilovka Tatranu nevypadá tak sehraně jako ta předešlá.
28:56
Vyloučen hráč Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
28:55
Hra se točí na útočné polovině Tatranu, malá chybka a Břešťálová se zkouší prosadit zpoza branky.
24:55
"Brejk" hostů zastavuje až při finální nahrávce Panešová.
23:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká bez asistence (2:1).
23:54
Chyba na obranné polovině domácích, míčku se ihned ujímá Zapotocká, která střílí k pravé tyči a snižuje náskok.
22:35
Tatran je sice na míčku, nicméně se jim nedaří dostat skrze obranu FA k větší šanci.
20:01
Buly pro domácí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 10, hosté - 5.
20:00
STřely po 2. třetině: domácí - 10, hosté - 7.
20:00
19:08
Dufková teď podržela svůj tým.
17:30
Tatran se opět zkouší dostat skrze obranu, bohužel finální nahrávka se nezdařila. Stav stále beze změny.
16:14
Obrovská šance pro Boleslav, kdy míček jen těsně míjí branku.
14:40
Zapotocká u své další šance, bohužel trefuje Šolleovou, míček se odráží a Šolleová jej ihned chytá.
14:05
Kopecká sama na Dufkovou, chtěla si míček stáhnout, nicméně ten ji sjíždí.
13:00
3 rychlé přihrávky z obrany a Tatran opět u další šance.
12:08
Šimůnková běží po mantinelu a střílí. Mířila parádně, nciméně Šolleová zatím bezchybná.
11:17
Standartní situace na velkém brankovišti sice vypaadala sehraně, ale střelou nekončí.
10:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (2:0).
10:17
09:07
Zápotocká střílí na zadní tyč, Šolleová hbitě zasahuje rukou.
07:23
Želizková ze středu střílí a skvělá Dufková zasahuje.
07:03
Želízková nahrává zpoza branky na Kopeckou, která míček těsně míjí. Škoda, mohli jsme tu mít navýšení skóre.
04:57
Další střela od Býčkové, která jen těsně míjí bránu.
04:33
Krásná nahrávka na Nádeníkovou po mantinelu, která ihned střílí - do hráčky.
02:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Burianová bez asistence (1:0).
02:41
Burianová před brankou velmi důrazná daří se jí "procpat" míček kolem pravé tyče za Dufkovou.
00:26
První šance dnešního zápasu pro Boleslav po standartce, nicméně střela zblokována a hra se přesouvá na stranu druhou.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro sebe získávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Klára Hukalová, Bára Šimůnková, Anežka Hradcová, Barbora Doležálková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Adéla Bořilová, Karolína Judová
00:00
Vítám vás u dnešního utkání mezi juniorkami Tatranu Střešovice a Florbalové akademie MB. Jedná se o dohrávku 10. kola 1. ligy juniorek, kdy se v současné době juniorky z Tatranu nachází na 3. pozici v tabulce a děvčata z Florbalové akademie na příčce 7. Přejeme příjemnou zábavu.