2:1
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC ČPP OSTRAVA 8:3
3. Anežka Matoušková, 18. Patricie Suchanová, 23. Andrea Marková, 38. Ivana Vachovcová, 46. Eliška Mrázová, 47. Patricie Suchanová, 59. Tetyana Voloshchuk, 60. Karolína Raslová - 19. Andrea Luzarová, 35. Vendula Schindlerová, 59. Nela Blažková; rozhodčí: Jan Husák - Nikola Staňková; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 26 - Kateřina Valášková 23; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:1;
60:00
Střely na branku: domácí - 16 , hosté - 10
60:00
Komentář trenéra hostů (L. Pasecký): Dneska nám to nesedlo. Chyběla jiskra a lepší pohyb v útočném pásmu, který nám vyhrál včerejší zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (V.Procházka) : Včera jsme hráli lépe, paradoxně body bereme dnes. Vítězství se nerodilo lehce, konečně bylo i štěstí na naší straně. Holky chválím za zlepšenou produktivitu. Výhry v takto těžkém zápase si nesmírně vážíme. Hezkou neděli všem a soupeři šťastnou cestu.
60:00
59:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Martina Špetová (8:3).
59:12
Se střelou Špetové si ještě Valášková poradila, ale na dorážku Raslové už byla krátká.
58:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Kateřina Galnorová (7:3).
58:57
Rychlá odpověď Blažkové.
58:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tetyana Voloshchuk, asistoval Leona Plasová (7:2).
58:20
A první využitá přesilovka ! Plasová našla Voloschuk na středu a ta nekompromisně posílá míček nad nohu ostravské golmanky.
58:02
Tentokrát je přesilovka domácích značně rozlítaná.
56:40
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:40
Tak uvidíme jak dopadne přesilovka Plzně tentokrát.
49:28
Hosté v plném počtu.
48:30
Dvakrát v rychlém sledu zacinkala tyčka branky hostů.
47:28
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:28
Tak ve třetí třetině uvidímě i přesilovku Plzeňského týmu.
46:08
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
46:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (6:2).
46:08
Druhý gól ani ne za půl minuty spadnul do branky Ostravy, tentokrát skórovala Suchanová mezi nohy Valáškové.
45:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Anežka Matoušková (5:2).
45:43
Ve zmatku před brankou se jako první zorientovala Matoušková a když se jí nepodařilo zakončit posalla míček na Mrázovou a ta bez problémů posílá míček do odkryté branky.
44:54
Hezká akce Raslové a Voloshchuk, střelu uklízí Valášková mimo hřiště.
43:34
Domácí jsou v plném počtu, Ostravě se nepodařilo si vytvořit žáadnou nebezpečnější šanci.
41:34
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:34
Uvidíme první přesilovou hru zápasu.
40:38
Jedna velká šance Ostravy a několik šancí Plzně přinesla první minuta.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 10 , hosté - 11
40:00
39:59
Z druhé třetiny si domácí odnášejí dvoubrankové vedení, tak uvidíme co přinese třetina třetí.
39:21
Blažková také pouze do břevna. Dneska má Valečková skutečně dobře postavenou bránu.
37:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (4:2).
37:28
Vachovcová prostrčila míček pod padající Valáškovou a snad tím prolomila svou gólovou smůlu v dnešním zápase.
34:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Andrea Luzarová (3:2).
34:04
Schindlerová trefuje přesně "do vinglu".
33:43
Klvaňová míří jen těsně vedle branky.
28:35
Opět hezká akce Plzně, tentokrát Matouškové a Vachovcové, která jen těsně nekončí gólem.
24:35
Valečková teď výborně vychytala Přenosilovou.
22:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Marková bez asistence (3:1).
22:17
Marková získala míček a lehce ho poslala na branku, tím překvapila Valáškovou a Plzeň je opět v dvoubrankového náskoku.
20:36
První minuta opět přinesla velkou šanci jak na straně domácích tak na straně hostů.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 5, hosté - 8
20:00
18:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Karolína Bínová (2:1).
18:11
Chybu domácích trestá Luzarová svou střelou do odkryté branky.
17:47
Klubalová ze standartní situace rozeznívá břevno nad Valečkovou.
17:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Alžběta Kopřivová (2:0).
17:16
Kopřivová našla Suchanovou a ta prokličkovala obranou, zkušeně si počkala a posílá míček do sítě za Valáškovou.
16:33
Vachovcová na Mrázovou, ta z první posílá na branku a golmanka měla co dělat aby míček vytěsnila mimo.
15:58
Středulová se snažila obtočit kolem tyčky.
14:37
Opět Klubalová na Valečkovou nestačila.
11:54
Bejčková si řekla o míček a z první ho posílá na branku, jen maličko chybělo, aby domácí zvýšili.
10:58
Oba týmy se dostávají do šancí ale ani jednomu se teď nedaří gólově prosadit.
04:54
Klubalová se snažila překonat Valečkovou.
02:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Karolína Raslová (1:0).
02:03
Pěkná akce celé pětky vyústila v gól Matouškové !
00:20
Do třetiny Ostrava vlétla a hned záhy si připisuje první střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Nela Blažková, Kateřina Galnorová, Klára Kuřítková, Andrea Luzarová, Vendula Schindlerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Eliška Mrázová, Ivana Vachovcová, Anežka Matoušková