0:3
4:5
- : -

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:14
43. Veronika Trenklerová, 49. Adéla Procházková, 52. Alena Červenková, 52. Kateřina Strnadová - 5. Viktorie Martináková, 6. Alexandra Glasová, 6. Jana Horečková, 13. Terezie Gálová, 14. Karolina Moravcová, 15. Terezie Gálová, 23. Karolina Moravcová, 30. Terezie Gálová, 37. Natálie Hurníková, 43. Alexandra Glasová, 48. Viktorie Martináková, 54. Alexandra Glasová, 57. Karolina Moravcová, 59. Vendula Podsedníková; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 19 - Simona Pytlíková 9; po třetinách: 0:6, 0:3, 4:5;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Kamil Sedlák): "Zápas se nám vůbec nepovedl. Od začátku jsme tahali za kratší konec lana, pozitivně by se dalo hodnotit snad jen mírné zlepšení ve 3. třetině."
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jaromír Veselý): Zápas odehraný celkem v klidu. Místy hrajeme lépe ve čtyřech než v pěti. To jak se do těch čtyř dostáváme patří někdy spíš do historického válečného akčňáku, na tom musíme pracovat a využívat chytrost. Jinak jsme dnes byli lepší.
60:00
58:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Podsedníková, asistoval Vendula Maroszová (4:14).
56:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová, asistoval Natálie Hurníková (4:13).
53:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandra Glasová bez asistence (4:12).
51:25
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (4:11).
51:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Alena Červenková, asistoval Viktorie Novotná (3:11).
48:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adéla Procházková, asistoval Alena Červenková (2:11).
47:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková bez asistence (1:11).
42:22
42:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Trenklerová, asistoval Adéla Procházková (1:9).
40:00
40:00
36:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Terezie Gálová (0:9).
33:48
Vyloučen hráč Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová bez asistence (0:8).
22:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová, asistoval Terezie Gálová (0:7).
20:00
Vyloučen hráč Anna Boháčová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
18:44
Vyloučen hráč Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
17:09
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Viktorie Martináková (0:6).
13:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová bez asistence (0:5).
12:16
Vyloučen hráč Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
12:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Vendula Maroszová (0:4).
10:03
Vítkovice nastříleli rychlé tři branky a znovu se hra přelévá ze strany na stranu. Vítkovice zkušenější.
05:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Karolina Moravcová (0:3).
05:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Karolína Sovadinová (0:2).
04:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vendula Maroszová (0:1).
03:21
Vyloučen hráč Alena Červenková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
02:28
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. Panterky možná trochu aktivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Anna Dobešová, Viktorie Martináková, Laura Prusková, Natálie Hurníková, Terezie Gálová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Alena Červenková, Adéla Vlčková, Veronika Trenklerová, Klára Procházková, Viktorie Novotná