4:0
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2
24. Adriana Hýsková, 28. Kristýna Jirásková, 33. Barbora Klinerová, 36. Barbora Klinerová, 57. Adriana Hýsková, 58. Anna Fricová - 43. Terezie Gálová, 60. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Nicola Králová 17 - Viktorie Karasová 23; po třetinách: 0:0, 4:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Jaromíra Veselého: Co k tomu říct, klid a soustředění, to nám poněkud chybělo. Zápas měl slušné tempo a soupeř měl to co my ne, ale byly tam z naší strany dobré pasáže, kterým chyběl preciznější a dravější finiš.
60:00
Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Velmi vyrovnané utkání, které rozhodl náš herní projev hlavně v druhé třetině. Pro nás velice cenné body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině Chodov 13, Vítkovice 8
59:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Vendula Podsedníková (6:2).
59:46
Další útok družstva hostí končí gólem
59:16
přehazovanou uprostřed hřiště vyhrává družstvo hostí, z následného útoku však branku nedává
57:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Gabriela Hartmanová (6:1).
57:58
Srážka 2 hráček Ostravy zařizuje přečíslení Chodova, který situaci využil pro další gól
57:09
Vysoká hra holí Barbory Klinerové zabraňuje dalšímu úspěchu domácích
56:40
Střela Jany Horečkové překonala brankářku Chodova, končí však mimo branku v rohu hřiště
56:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Kristýna Lechnerová (5:1).
54:21
Fanoušci Ostravanek mohutně povzbuzují svá děvčhodov kombinuje na jejich polovině
53:23
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:38
Vyloučen hráč Zuzana Mervartová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:09
Souboj Marie Havlíčkové a Viktorie Martinákové v rohu hřiště vyhrává první jmenovaná
46:44
Další podařený blok proti střele Ostravanek
46:35
Zablokovaná střela Terezie Gálové
45:57
Vyloučen hráč Adriana Hýsková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
42:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Viktorie Martináková (4:1).
42:25
přelévání hry z jedné strany na druhou využívají Vítkovice ke svému prvnímu úspěchu
39:54
Vyloučen hráč Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:45
Střela Venduly Maroszové končí opět v rukách brnkářky
38:55
Velmi povedený průnik podél mantinelu Kristýna Jiráskové končí pádem do branky, míček však zůstal mimo branku
38:19
Hra se kouskuje střelami Chodova mimo hřiště
37:57
Gol pro postavení v brankovišti Hanky Chaloupkové není uznán
36:51
Chybné střídání Chodova připravilo šanci soupeřkám, míček však likviduje Nikola Králová
35:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Adriana Hýsková (4:0).
35:53
Stejná kombinace jako v předchozím případě končí opět gólem
35:29
Závar před brankou Ostravy, nejlépe se v chumlu zorientovala brankářka a balonek drží ve svých rukách
28:45
Velmi pěkná střela Terezie Gálové, Nikola králová vyráží svou maskou mimo hřiště
28:00
Po bance Chodova opět útok Ostravanek, kombinaci však likvidují obránkyně Chodova
27:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Lucie Bohumínská (2:0).
23:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Klára Pabiánová (1:0).
23:28
krásné odebrání míčku Klárou Pabiánovou, která našla připravenou hůl Adriany Hýskové, která otevírá skóre zápasu
22:50
Kombinace juniorek Ostravy však končí chybou
22:18
Ostravanky kombinují na polovině hřiště
21:11
Kombinaci Chodovských dorostenek likviduje Viktorie Karasová, hezká kombinace bohužel bez úspěchu
20:11
Po vyhraném buly Chodova si první střelu směrem na bránu připočítává Chodov, bohužel mimo