1:3
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians 5:10
13. Karolína Raslová, 16. Karolína Raslová, 20. Karolína Raslová, 36. Victoria Binědová, 45. Karolína Raslová - 10. Dominika Vatahová, 11. Emilie Skalíková, 12. Kateřina Strnadová, 20. Emilie Skalíková, 22. Kateřina Strnadová, 23. Dominika Vatahová, 32. Kateřina Strnadová, 47. Dominika Krátká, 47. Sofie Skalíková, 48. Kateřina Strnadová; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Anna Urbanová 36 - Štěpánka Neumanová 29; po třetinách: 3:4, 1:3, 1:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 11 - Bohemians 17, celkem 34 - 46
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Zápas jsme měli herně celkem celou dobu pod kontrolou, bohužel na konci první třetiny jsem soupeře pustili do zápasu. Jsme rádi za tři body. Zraněné Keit přejeme brzké uzdravení. Děkujeme rodičům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích Víta Procházky: Dnes jsme měli velké problémy s obsazováním pohyblivých soupeřek, zbytečně jsme Bohemce otevírali střed hřiště. Víc než výsledek mě ale trápí rozšíření už tak široké marodky. Snad bude brzy líp. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za pěknou kulisu.
60:00
58:10
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Anežka Matoušková.
57:57
Binědová střílí těsně nad branku
56:35
Rychlý protiútok hostů končí střelou a zákrokem Urbanové, která nohou vyráží mimo branku
54:08
Bohemians v plném počtu. Až v závěru přesilovky nebezpečná skákavá a několikrát tečovaná střela Slavie, ale jinak se domácím přesilovky příliš nedařily.
52:42
Výběh a střela Emílie Skalíkové. Urbanová chytá
52:08
Vyloučen hráč Anna Marešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
50:45
Bohemians pokračují v náporu a hra se odehrává převážně před domácí brankou
49:15
Kros Bohemians a střela z první, ale Urbanová se rychle přemístila a chytá
47:27
Vzápětí přidává další branku Strnadová a je to desátý gól Bohemians- Pro Strnadovou je to 4. gól v zápase
47:17
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Nikola Hrabánková (5:10).
46:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Sofie Skalíková, asistoval Emilie Skalíková (5:9).
46:28
Bohemians odpovídají dvěma góly rychle po sobě a udržují bezpečný náskok
46:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Veronika Štajnerová (5:8).
45:12
Vzápětí měla další šanci Jedličková, ale těsně vedle
44:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Alžběta Kopřivová (5:7).
37:23
Vyloučen hráč Tetyana Voloshchuk družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
35:25
Klokanky chtěly na snížení rychle odpovědět a zamkly domácí před brankou. Urbanová vytáhla další skvělý zákrok a stav se nemění
35:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Kamila Kaslová (4:7).
35:05
Kaslová vybojovala balonek za brankou a předložila ho na druhou stranu Binědové. Ta z první prostřelila Neumanovou a snižuje na 4:7
34:32
JEdličková odebrala balonek soupeřce a vystřelila na branku. Neumannová chytá
32:54
Bohemians v plném počtu, až v závěru přesilovky se Slávistky dostaly k ohrožení hostující branky
31:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (3:7).
31:34
V oslabení utekla Strnadová a zvyšuje na 7:3
30:54
Vyloučen hráč Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:42
Omlouvám se, za delší odmlku. Po souboji u mantinelu zůstává ležet na zemi Suchanová. Situace se nám vyhrotila na hřišti i v hledišti, už se ale vše uklidnilo
25:54
Faltová z velkého brankoviště přestřelila
25:28
Průnik Binědové zastavila hostující obrana
24:18
Krásná akce Emílie Skalíkové, která sama prošla celé hřiště. Naštěstí pro domácí ale její zakončení končí mimo branku
22:45
Na druhé straně střílí Suchanová, ale pouze do Neumanové
22:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Kateřina Strnadová (3:6).
22:19
A už je to o 3 branky. Z nepřehledné situace se trefuje Vatahová
21:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Sofie Skalíková (3:5).
21:18
Bohemians odskakují do dvougólového vedení. Podruhé v zápase se trefuje Strnadová
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Slavia 12 - Bohemians 16
20:00
19:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Aneta Faltová (3:4).
19:21
Nestíhám ani zapisovat. Nejprve po nepřehledné situaci dává sv§j třetí gól Raslová. Vzápětí ale domácí obrana propadla a Skalíková vrací hosty dovedení
19:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Eliška Mrázová (3:3).
16:47
Hezká střela zápěstím od Mezerové, ale skončila těsně vedle
15:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Sára Bobková (2:3).
15:14
Nenápadné nahození Bobkové od mantinelu nedokázala Neumanová zkrotit a balonek vypadl přímo před Raslovou, která stála před brankou. Pro ní už nebyl problém dorazit balonek do branky a je to 2:3
14:38
Mandíková od zadního mantinelu na nabíhající Krátkou, ta střílí těsně vedle pravé tyče domácí branky
13:31
Marková hezky obešla soupeřku, ale pak trefuje pouze boční síť
12:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Lucie Bejčková (1:3).
12:32
Raslová z úhlu prostřelila Neumanovou a snižuje na 1:3
11:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Dominika Vatahová (0:3).
11:06
Další branku přidává Strnadová a je to už 0:3
10:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Lucie Hernandezová (0:2).
10:36
Bohemians během minuty odskakují do dvoubrankového vedení. Nejprve se po spolupráci dvou našich bývalých hráček trefuje Vatahová. O minutu později se do stejného místa trefuje E. Skalíková
09:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Tereza Havlová (0:1).
06:01
Na druhé straně přes hráčku vystřelila Matoušková. Neumanová chytá
05:47
A další velká šance Bohemians! Střelu Krátké ale opět chytá Urbanová
04:32
Velký závar před domácí brankou. Dva skvělé zákroky předvedla Urbanová, celá nebezpečná situace je nakonec ukončena faulem klokanek
02:41
Rychlou kombinaci hostů zakončovala Mandíková, ale střela šla pouze do Urbanové
01:41
Suchanová předběhla soupeřku a přihrávala před branku. Vološčuková ale dostala přihrávku pod nohy a nedokázala balonek dobře trefit, a tak ho pohodlně sebrala Neumanová
00:45
První střela domácích, kterou Neumanová vyráží. Dorážka končí sice v brance, ale bohužel pro SLavii je odpískán útočný faul
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Dominika Krátká, Veronika Mandíková, Veronika Štajnerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Kamila Kaslová, Eliška Mrázová, Anežka Matoušková, Tetyana Voloshchuk, Patricie Suchanová