2:1
- : -
FBŠ Jihlava

Florbalová akademie MB - FBŠ Jihlava 6:7
7. Barbora Doležálková, 14. Daniela Švejdová, 30. Daniela Švejdová, 40. Daniela Švejdová, 50. Daniela Švejdová, 57. Daniela Švejdová - 17. Kateřina Bícová, 25. Hanka Krčálová, 29. Terezie Brossová, 33. Kateřina Bícová, 37. Hanka Krčálová, 40. Petra Klusáková, 53. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Jan Černý - Jaroslav Váňa; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Klára Dufková 19 - Natálie Vančurová 26; po třetinách: 2:1, 2:5, 2:1;
60:00
Střely na bránu - 3. třetina: domácí 13, hosté 5
60:00
Komentář trenéra domácích Josefa Kárníka: Dobře rozehraný zápas a hra podle našich představ zůstala před druhou třetinou v šatně a tím jsme si bohužel prohráli zápas. Ve třetí třetině se hra opět zlepšila, ale na body už to nestačilo. Přesto holkám díky za snahu, Dáně gratulujeme ke královně střelců a soupeřkám k vítězství.
60:00
Komentář vedoucího FBŠ Jihlava, Michala Peterky: Prvních deset minut jsme těžko chytali tempo soupeřek. To jsme do první pauzy srovnali a dali důležitý kontaktní gól. Druhá třetina byla skvělým návratem k jednoduchosti a naší herní pohodě a tam se rozhodlo o dnešním vítězi.
60:00
2/2: V závěru to byl trochu boj a byli jsme pod tlakem, ale zvládli jsme i ten. Troufám si tvrdit, že dnes zaslouženě bereme 3 body. Florbal v místní pohodové atmosféře baví a duel se musel líbit i divákům! Díky!
56:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Viktorie Vacardová (6:7).
52:19
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Dominika Dvořáková, asistoval Petra Klusáková (5:7).
49:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Eliška Pivoňková (5:6).
48:33
Vyloučen hráč Kristýna Běhounková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
48:12
Další střela Doležálkové končí vysoko nad bránou hostů.
47:08
Hostující hráčky s velkým nasazením napadají rozehrávku domácích.
42:56
Hra se na chvíli přesunula před boleslavskou bránu, pak ovšem přichází protiútok domácích a Vančurová musí opět zasahovat.
41:28
Zápotocká se pokusila dostat balónek k Hradcové, která mohla dorážet do prázdné brány - bohužel neúspěšně.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 8, Jihlava 14.
40:00
39:29
39:29
Švejdová kompletuje hattrick a snižuje na 4:6.
39:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Nela Kotačková (3:6).
38:52
Povedená střela v podání Doležálkové, ale Vančurová byla připravena.
37:12
Hostující hráčky se snaží zklidnit hru, ale hned vzápětí přicházejí o balónek.
36:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Hanka Krčálová, asistoval Petra Klusáková (3:5).
35:49
Naštěstí pro domácí se teď hráčky Jihlavy k dorážce nedostaly.
34:21
Po faulu u mantinelu bude rozehrávat Jihlava.
32:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová bez asistence (3:4).
30:33
Razantní střela Zápotocké končí vysoko nad bránou.
29:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová bez asistence (3:3).
28:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová bez asistence (2:3).
27:20
Vacardová blokuje další nebezpečnou střelu Krčálové.
26:15
Než byla Hradcová připravena vystřelit, tak ji soupeřky obraly o balónek.
24:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Hanka Krčálová, asistoval Kateřina Bícová (2:2).
24:16
Zblokovaná střela Pivoňkové končí mimo hřiště.
24:04
Rozehrávka pro domácí.
21:19
Balónek si to znovu prosvištěl kolem boleslavské brány. Hostující hráčky teď hrají o poznání aktivněji.
20:24
Střela Boudné, Dufková vyráží.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 11, Jihlava 9.
20:00
19:56
V posledních vteřinách první třetiny běží vpřed Chmelařová a prověřuje gólmanku hostů. Ta byla pozorná a skóre se tedy prozatím nemění.
18:29
Střela Hájkové, Vančurová chytá.
17:05
Doležálková ztrácí míček, protiútok hostů a opět nás zachraňuje tyč.
16:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Hanka Krčálová (2:1).
13:40
13:40
Po vydařené kombinaci Švejdové a Vacardové navyšují domácí hráčky své vedení na 2:0.
12:30
Boleslav ubránila oslabení a hned zahajuje protiútok. Vančurová si připisuje další povedený zákrok.
11:56
Bícová střílí těsně nad boleslavskou bránu.
10:58
I během oslabení se u balónku drží domácí hráčky.
10:21
Vyloučen hráč Kristýna Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
08:35
Tuhle střelu Vančurová dobře viděla a bez problémů chytá.
06:57
Bauerová vyzkoušela po vzoru Doležálkové překvapit hostující gólmanku střelou z půlky, ale míří těsně vedle.
06:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Eliška Pivoňková (1:0).
05:23
Švejdová posílá dlouhou přihrávku na Vacardovou, následuje souboj v rohu a balónek na chvíli získávají hosté.
04:17
Šimůnková padá za mantinel.
02:32
Chaos před bránou hostů, ale boleslavským hráčkám se nepodařilo doklepnout míček do brány.