1:0
7:0
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FBC ČPP OSTRAVA 8:2
36. Kristina Zlatníková, 42. Veronika Balejová, 44. Lucie Řezáčová, 48. Kateřina Vachudová, 51. Lucie Řezáčová, 57. Veronika Balejová, 59. Kateřina Fousová, 60. Karolína Stůjová - 6. Andrea Luzarová, 14. Adriana Středulová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jaroslav Váňa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 20 - Kateřina Valášková 33; po třetinách: 0:2, 1:0, 7:0;
60:01
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: První dvě třetiny jsme se nedokázaly vyrovnat s bojovností a nasazením soupeře, ve třetí třetině ale nastoupil jiný tým a předvedl kvalitu a chuť po vítězství! Příště musíme takový výkon předvést po celý zápas. Díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí L.Pasecký: Přijeli jsme se naučit něco nového a to po 40 minut fungovalo skvěle. Pak už ale soupeř prokázal svojí kvalitu a zaslouženě vyhrál. Pro nás ale skvělé utkání, kde jsme se posunuli o obrovský krok vpřed.
60:00
59:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Lucie Řezáčová (8:2).
58:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová bez asistence (7:2).
56:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Kateřina Vachudová (6:2).
56:16
Další dobré posunutí míčku na střed od Křečkové a střelu Vachudové dorazila do branky Balejová.
52:52
Balejová tandemově na Řezáčovou.
52:00
Utkání sleduje 61 diváků.
50:00
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Balejová (5:2).
47:27
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
47:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Lucie Řezáčová (4:2).
47:27
Jako přes kopírák, tentokrát nahrávka z druhé strany ale konec stejný. Domácí zvyšují náskok.
46:39
Janglová zkušeně chytá do jedné ruky a rychle rozehrává.
43:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Křečková (3:2).
43:55
Křečková rychle na střed na Řezáčovou a máme tu obrat skóre.
42:09
Závan před Janglovou.
41:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Lucie Řezáčová (2:2).
41:16
Řezáčová výtečně podél mantinelu a Balejová už jen uklidila balónek do prázdné branky.
40:08
Sojková ihned po buly prověřuje Valáškovou.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině domácí 12, hosté 3.
39:58
V druhé přestávce by rolbaři stačilo projet jen polovinu hostí, přes to domácí stále prohrávají.
37:37
Zlatníková mohla být slavná a dorovnat skóre, střela bekendem šla ale mimo.
35:49
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Špačková (1:2).
35:49
Zlatníková zavěšuje.
35:40
Sojková stehýnkem lehce tečuje střelu Stůjové. Valášková ve střehu.
34:25
Ostrava dobře blokuje střely. Domácí hráčky zatím žlutou hradbu neprostřelily.
31:40
Hráčky Tigers se drží na půlce Ostravy. Spíše než soustavný tlak je to bojování o skákavý míček.
27:04
Klecová zachytila míček přímo před brankou ale chybu nepotrestala.
24:36
Bínová drze kličkuje před vlastní brankou.
22:40
Bínová se pěkně protáhla středem mezi třemi domácími hráčkami, tentokrát si zákrok připisuje Janglová.
21:01
Zlatníková nejprve zamotala nohy protihráčce a pak vyslala pěknou střelu. Valášková se štěstím chytá.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí 9, hosté 5
19:58
Nervózní poslední minuta třetiny na obou stranách.
16:54
Střela do první hráčky.
16:53
Standartka z dobrého místa pro domácí.
13:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová bez asistence (0:2).
13:28
Přímá rozehra ze standartní situace z velkého brankoviště končí v síti domácích.
12:31
Řezáčová po pasu od Křečkové pouze do výstroje brankářky hostí.
11:46
Domácí si počkaly na soupeře v perfektní obrané formaci a jednoduše opět získaly míček.
10:00
Balejová důrazná na mantinelu získala míček pro domácí tým.
08:50
Šešulková z dálky prověřila Janglovou.
07:00
Šťastková zachytává na středu ale šanci nevyužívá.
05:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Adriana Středulová (0:1).
04:00
Hra nahoru dolů bez výraznějších šancí zatím. Diváci si spletli utkání s tenisem. V hale je nejvíce slyšet domácí gólmanka Janglová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Andrea Luzarová, Vendula Schindlerová, Adriana Středulová, Kristýna Klubalová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Karolína Stůjová, Kateřina Fousová, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková, Barbora Špačková