0:2
2:1
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 3:5
6. Anna Boháčová, 53. Karina Grenová, 56. Lucie Retová - 4. Emilie Skalíková, 6. Aneta Faltová, 24. Dominika Krátká, 26. Lidija Luklynska, 60. Aneta Faltová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Monika Rožumbergová 39 - Štěpánka Neumanová 9; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Panthers-5 Bohemians-12
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Dneska od nás hodně vlažné utkání. Šancí jsme si vytvořili hodně, ale nepadalo to tam, Panteři poté přidali a měli jsme ke konci co dělat. Jsme rádi za vydřené body a další těžké utkání nás čeká příští týden. Děkujeme našim neúnavným fanouškům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): “Vyrovnaný zápas v dobrém tempu. Škoda výpadku koncentrace v 2. třetině. Díky soupeři za férové utkání.”
60:00
59:56
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
59:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Karolína Mezerová (3:5).
59:15
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
57:22
Timeout Panthers Praha
55:16
Retová po úniku prostřelila brankářku bohemians a probudila kotel domácích
55:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Viktorie Novotná (3:4).
55:15
Bude
52:36
Konečně něco zajímavého v jinak nudném zápase. Bude z toho drama?
52:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karina Grenová, asistoval Lucie Retová (2:4).
45:22
Bohemians začaly střílet. Všechny jejich pokusy ovšem zlikvidovala Rožumbergová
43:49
Hráčky obou týmů si pinkají míček okolo středu hřiště, ale do zakončení se netlačí
25:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Tereza Havlová (1:4).
25:24
Monster save
23:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká, asistoval Veronika Štajnerová (1:3).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Panthers-4 Bohemians-11
20:00
05:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Boháčová, asistoval Adéla Procházková (1:2).
05:37
03:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Aneta Faltová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Dominika Krátká, Veronika Mandíková, Veronika Štajnerová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Monika Rožumbergová; hráči v poli: Lucie Retová, Karina Grenová, Viktorie Novotná, Alena Červenková, Kateřina Kubištová