1:0
0:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - K1 Florbal Židenice 4:1
8. Veronika Kundertová, 15. Tereza Šalátová, 19. Laura Vytrhlíková, 25. Sára Bartschová - 8. Viktorie Fuchsová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 37 - Alena Večeřová 35; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:0;
60:00
Střely ve třetí části Litvínov 8 Židenice 11
60:00
Komenrtář trenéra domácích (p. Jiří Ondráček): Odmakané a odbojované utkání, kde holky svou obětavostí a taktikou hry na brejky získaly důležité body a především sebevědomí do dalších zápasů. Soupeřkám děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů (p. Zdeněk Frank): Pravděpodobně podobný průběh zápasu jako včera proti našemu domovskému týmu z Brna. Špatně se mi hodnotí. Prohrál rozhodně lepší tým. Manévry jako u Verdunu.
60:00
58:18
Tóthová s Tancošovou si domlouvají standardtku a po sléze přihrávají Vytrhlíkové která střílí hned z první, ale mimo branku
48:41
Židenice tlačí a snaží se snížit skore, ale Litvínov dobře brání a nedovoluje žádnou velkou šanci
37:32
Vyloučen hráč Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
37:24
Sertová střílí z první jenže nevyzrála na Švátorovou a ta perfektně střelu chytá
36:39
Vytrhlíková při úniku posílá míček Weissové, ale ta ho bohužel před bránou nestíhá zpracovat
35:37
Rumlová si přiklekává a blokuje střelu Hamplové
34:30
Vyloučen hráč Michelle Hornychová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
24:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Veronika Kundertová (4:1).
23:56
Litvínov zvládl úspěšně oslabení
23:27
Trenér Židenic má nejspíš hodně silné hlasivky
21:56
Vyloučen hráč Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
18:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (3:1).
16:56
Dnešní zápas je jak na kolotoči
15:41
Večeřová posílá dlouhý výhoz dopředu Strakové jenže ta ho nestíhá zpracovat
14:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová, asistoval Sára Bartschová (2:1).
13:55
Vyloučen hráč Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:55
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
12:07
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
07:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Sára Bartschová (1:1).
07:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Viktorie Fuchsová, asistoval Michaela Sabolová (0:1).
05:19
Kundertová samotná únik na branku hostujících a míček doklepává backhandem, ale Večeřová je na tuto střelu připravená
04:17
Straková se pokouší prokličkovat litvínovskou obranou
03:03
Litvínovská obrana nechala vystřelit jednu z hostujících střelkyň a na poslední chvíli po zákroku Švátorové bere Tancošová míček pryč
01:47
Sertová zkouší za otočku před bránu, ale trefuje boční síť
00:52
Rumlová s Bartschovou obklopují Sabolovou a nenechávají jí se vytočit
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Eliška Machalová, Jasmína Sertová, Viktorie Fuchsová, Michaela Sabolová, Iveta Špičáková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Michaela Králová, Natálie Větrovská, Veronika Kundertová, Anna Rumlová, Sára Bartschová