2:0
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - TJ Jablonné nad Orlicí 6:1
9. Tereza Zapotocká, 12. Daniela Švejdová, 33. Daniela Švejdová, 39. Daniela Švejdová, 53. Barbora Chmelařová, 60. Eliška Pivoňková - 2. Tereza Štěpánová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jiří Pochop; vyloučení: 2:0 + Marie Gabrisová 5; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Klára Dufková 15 - Tereza Chládková 36; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:0;
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: domácí 13, hosté 7
60:00
Komentář trenéra hostí: děkujem domácím za zápas , musím se opakovat ale pokud nebudem dávat vyložené šance budou body stále hodně daleko. Šest obdržených branek není žádná tragedie.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka. Rychlý gól soupeřek nás na chvíli zaskočil, ale naštěstí se holky oklepaly a trpělivou hrou jsme postupně se postupně dostali zpět do hry. Oboustranně pěkný zápas naštěstí přinesl body domů. Díky soupeřkám, dnes i divákům a samozřejmě holkám.
60:00
59:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Pivoňková, asistoval Barbora Doležálková (6:1).
54:20
Vyloučen hráč Zuzana Hájková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
52:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Barbora Pelcová (5:1).
46:40
Vyloučen hráč Zuzana Hájková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 11, Jablonné 5.
40:00
38:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Barbora Doležálková (4:1).
38:26
Švejdová kompletuje hattrick a Boleslav odskakuje do vedení 4:1.
36:54
Další povedený zákrok Chládkové.
34:39
Dělovka Doležálkové od mantinelu a moc nechybělo k tomu, aby míček skončil za zády Chládkové.
32:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Kristýna Bauerová (3:1).
32:59
Florbalová akademie odskakuje do vedení o dva góly díky pěkně provedené akci Bauerové a Švejdové.
30:31
Dufková vyráží střelu Mikyskové.
28:37
Bauerová proběhla půlku hřiště, přihrála Vacardové, ale ta bohužel přihrávku nezpracovala přesně a k zakončení se tak nedostala.
26:53
Pěkně sehraná akce v podání hostujícího celku, Dufková v poslední možné chvíli střelu vyráží.
25:07
Hraje se teď převážně před bránou domácích, ale i tak se hráčky Florbalové akademie dostávají do zajímavých šancí a je škoda, že většina střel končí mimo bránu.
22:44
Razantní střela jedné z hostujících hráček prosvištěla kolem boleslavské brány.
21:10
Bártová se dostala až k bráně hostů, následuje přihrávka na Pelcovou a střela těsně nad bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 18, Jablonné 4.
20:00
19:25
Hájkové chybělo ke vstřelení gólu jen trochu toho štěstíčka.
17:58
Domácí trefují boční síť.
16:27
Hostující hráčky aktivně napadají rozehrávku domácích a blokují většinu přihrávek.
13:55
Hostující tým si rozhodně zaslouží pochvalu za dobře zvládnuté oslabení.
12:58
Pomalu se nám blíží konec dlouhé boleslavské přesilovky, ze které zatím domácí hráčky vytěžily pouze jeden gól.
12:23
Hájková střílí pouze do hráčky stojící přímo před ní.
11:40
Doležálková přihrává Bauerové, zblokovaná střela, následuje protiútok hostů a za Dufkovou zvoní tyč.
11:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Barbora Pelcová (2:1).
09:41
Šimůnková v dobrém postavení před bránou, ale střela jí úplně nesedla.
08:52
Vyloučen hráč Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 5 minut za sekání.
08:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Anežka Hradcová (1:1).
07:12
Střela Bauerové z půlky a Chládková měla trochu problémy.
06:21
Souboj za bránou končí faulem hostů. Rozehrávat bude Boleslav.
05:40
Rozehrávka pro hostující celek.
04:32
Švejdová to teď klidně mohla zkusit z dálky - Hájková byla před bránou připravena na případnou dorážku.
03:14
Kombinace Doležálkové a Zápotocké - Chládková pozorná.
03:02
Šimůnková pálí mimo bránu.
02:23
Švejdová v gólové šanci, ale nakonec je to jenom tyčka.
01:37
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Tereza Štěpánová bez asistence (0:1).
01:37
Ze druhé střely na bránu inkasujeme gól. To není úplně dobrý vstup do utkání...
00:01
Na buly úspěšnější domácí a Hukalová z rohu zahajuje útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jiří Pochop.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Jitka Dostálková, Kristýna Mikysková, Simona Jánešová, Sabina Mikysková, Marie Gabrisová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Barbora Pelcová, Kristýna Bauerová, Barbora Chmelařová, Bára Šimůnková, Barbora Doležálková