6:1
3:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 12:3
2. Barbora Břešťálová, 2. Veronika Kopecká, 5. Karolína Judová, 27. Andriyana Kris, 29. Veronika Kopecká, 32. Alice Hejzlarová, 32. Veronika Kopecká, 36. Barbora Břešťálová, 37. Lucie Želízková, 41. Barbora Paletářová, 45. Andriyana Kris, 47. Kateřina Moravcová - 8. Klára Porhajmová, 23. Ema Brucháčková, 48. Veronika Procházková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Markéta Antalová 14 - Jana Prátová 22; po třetinách: 3:1, 6:1, 3:1;
60:00
Komentář trenérky domácích (Marešová): Dobrý vstup do zápasu a rychlé góly nám paradoxně uškodily, ubraly jsme snad ve všem. Znovu nastartovat bylo těžké,ale myslím, že se to nakonec aspoň částečně povedlo. Chválím rozehru v poslední třetině.
60:00
Komentář trenéra hosti: Snaživý výkon po celých 60 minut, soupeř nás přehrával, jeho zasoužená výhra. Oproti včerejšku výrazná změna ......
53:58
Standardní situaci před brankou Tatranu Bulldogs nevyužili. Střela šla mimo branku
49:28
Veselá se snažila proniknout po pravém mantinelu. Nádeníková ji ale zastavila a Tatran šel hned do útoku
48:39
Hostující tým teď vytváří tlak. Nebezpečné střely lítaly kolem branky Tatranu. Žádná ale neskončila v brance.
47:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Procházková, asistoval Tereza Pešková (12:3).
47:13
Bulldogs okopírovali branku Tatranu. Střelu dorazila, mezi nohy Antalové, Veronika Procházková
46:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Karolína Judová (12:2).
46:28
Gól po krosové přihrávce. Golmanka Bulldogs bez šance
45:21
Nádeníková zkoušela svůj progres z půlky. tuto střelu si ale hostující golmanka pohlídala
44:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris, asistoval Adéla Košvancová (11:2).
44:32
Střela Košvancové z půlky hriště skončila v brance po dorážce Andriyany Kris mezi nohy golmanky
43:56
Bulldogs se brání tlaku Tatranu na vlastní polovině
43:15
Střela Košvancové ze standardní situace proletěla vysoko nad brankou
42:32
Střelu Houžvičkové se snažila dorazit Burianová. Míček si do branky cestu nenašel
41:45
Venclová mijí prázdnou bránu
41:19
Brejk na Antalovou. Košvancová se ale stihla vrátit a znepříjemnit střelu Bulldogs. Míček končí za mantinelem.
40:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Paletářová, asistoval Lucie Želízková (10:2).
40:44
Po spoustě přihrávkách se chopila střely Paletářová a byla úspěšná.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině 14:4 pro domácí tým
39:59
Hra plná vyloučení, přerušení a zajímavých situací. Uvidíme ještě zdramatizování zápasu ze strany Bulldogs?
39:15
Vyloučen hráč Liliana Bolfová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
37:18
Vyloučen hráč Barbora Břešťálová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:01
Bulldogs ve velké šanci, ale střela mijí branku Antalové.
36:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (9:2).
36:16
Opakovala bych se. Další souhra mezi Želízkovou a Kopeckou.
35:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Andriyana Kris (8:2).
35:28
Nedáš, dostaneš. Po velké šanci Bulldogs se míčku chopila Břešťálová a uvolněním si našla mezeru na bližší tyčce
34:53
Houžvičková si teď hlasitě volala o míček, kterého se ale nedočkala
33:15
Golmanka hostů se teď natáhla co nejvíc to šlo, aby zachytila míček a tím přerušila tlak Tatranu
31:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (7:2).
31:59
Duo Kopecká - Želízková ukazuje, jak o sobě na hřišti vědí. Kopecká hattrick!
31:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová bez asistence (6:2).
27:43
Vyloučen hráč Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris, asistoval Alice Hejzlarová (4:2).
26:01
Střela Andriyany Kris končí za zády hostující golmanky
25:21
Tvrdý souboj Býčkové s Veselou. Veselá se po tomto souboji težko zvedá.
25:08
Míček skončil za mantinele, ale není zřejmé, od koho se míček odrazil. Rozhodčí píská buly.
24:34
Rozhodčí uklidňuje hráčky po strkanici před bránou
23:41
Tlak Bulldogs bude pokračovat po faulu domácí hráčky rozehrávkou z rohu
22:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Adéla Mikšlová (3:2).
22:55
Ema Brucháčková snižuje střelou na zadní tyčku
22:11
Paletářové střela se pouze otřela o břevno a bohudík pro hostující tým letěla mimo.
19:59
Mohli jsme vidět zajímavou první třetinu zápasu, kterou lépe zvládly hráčky domácího týmu Tatran Střešovice. Do druhé třetiny vstoupí Bulldogs s početní výhodou.
18:31
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:25
Další střela Želízkové, která znovu pouze orazítkovala helmu hostující golmanky. Bulldogs si navíc z následujícího protiútoku vybojoval první přesilovku zápasu.
17:00
Hejzlarová hledala spoluhráčku, míček ale skončil pouze v rohu
15:25
Bulldogs hraje na půlce soupeře, tlak ale skončil po faulu hostující hráčky
14:15
Želízková v ohromné šanci. Střela ale pouze orazítkovala helmu hostující golmanky