2:1
5:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
23. Lucie Řezáčová, 24. Eliška Chudá, 41. Eliška Chudá, 48. Karolína Stůjová, 48. Lucie Řezáčová, 53. Kateřina Kovaříková, 53. Anežka Pěnkavová - 9. Adéla Feiková, 24. Vlaďka Maděrová, 42. Vlaďka Maděrová, 58. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 25 - Simona Pytlíková 38; po třetinách: 0:1, 2:1, 5:2;
60:00
Střely po třetí třetině Tigers 17; Vítkovice 10
60:00
Střely celkem Tigers 45; Vítkovice 29
60:00
Komentář trenéra hostí J,Veselý: Nejlepší zápas sezóny, tempo nasazení, i přesnost, to všechno tam bylo. Něco se, ale přeci jen nedalo zvládnout... Soupeř byl silný a využil to co mu zápas nabídl, to byl jeden ze dvou krůčků, o které nás přehrál. Ten druhý se překonat nedal z principu.
60:00
Komentář trenéra domácích D.Steinbachové: Kvalitní utkání juniorské ligy, soupeř velmi houževnatý. Opět se nám povedlo ve třetí třetině soupeři odskočit a dotáhnout utkání do vítězného konce. Díky holkám za neustálou chuť se zlepšovat a vítězit!
60:00
57:52
Gol naděje pro Vítkovice. Stane se z naděje ještě nějaké větší drama?
57:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Terezie Gálová (7:4).
55:43
Fousová se drala do zakončení, 3 protihráčky ale byly nad její síly a ze zakončení nakonec nic nebylo.
53:57
Janglová skvěle zasahuje proti nebezpečné střele.
52:18
Vypadá to, že když už padne gol, můžeme se během pár okamžiků těšit na další. Toto pravidlo teď potrvdily Kovaříková s Pěnkavovou a utkání se zdá být rozhodnuté.
52:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anežka Pěnkavová bez asistence (7:3).
52:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (6:3).
51:30
Ne jednomu člověku teď zatrnulo, když branka spadla na Janglovou a ani vítkovická hráčka, která ji shodila nevypadala zrovna nejlépe. Obě jsou však v pořádku a pokračují v zápase.
47:47
Tigers opět během chvilky svým sokyním odskakují ve skóre a to dokonce o 2 góly. Diky Stůjové a Řezáčové je aktuální stav utkání 5:3 a než jsem tuto zprávu dopsal mohu říct, že domácí holky ještě neřekly poslední slovo.
47:46
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Balejová (5:3).
47:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Vachudová (4:3).
45:43
Jedná se o přímý souboj o 2. místo tabulky a hra tomu odpovídá. Kvalitní, vyrovnaný a opatrný - takovými přídavnými jmény bych popsal dnešní florbal.
41:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Natálie Hurníková (3:3).
41:52
Vedení se brzy po začátku 3. třetiny ujaly hráčky domácích, Vítkovice však stejně rychle odpovídají a opět začínáme od znova.
40:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (3:2).
40:01
A rozehrávkovou remízu z úvodů první a druhé třetiny překlápí na svou stranu Tigers vítězstvím na buly ve třetině třetí a poslední.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Tigers 17; Vítkovice 12
40:00
Druhá třetina už byla záživnější. Více šancí i gólů. Hra se navíc začala zrychlovat i přitvrzovat, tak doufejme, že se nám to tu dnes nezvrhne třeba v rugby či nějaký bojový sport.
40:00
38:29
Vítkovice už se radovaly z vedoucího gólu na 3:2. Ten však NENÍ uznán z důvodu ležení hráčky hostí v brankovišti.
37:09
Kovaříkovou po odpískání nesportovně dohrála vítkovická florbalistka. Trenéři domácích se slovy: "Tohle není wrestling!!!" reklamují 2 minuty za nesportovní chování. Rozhodčí jsou však jiného názoru. Kovaříková se naštěstí zvedá a snad bude v pořádku.
36:38
Nebezpečnou střelu Fousové skvěle likviduje Pytlíková.
34:00
V rychlém sledu teď Tygřice velmi zajímavě ohrozily branku hostí.
32:50
Své kvality nám ukázala před chvílí Janglová, která napravila chybnou rozehrávku svého týmu bravůrním zákrokem.
32:34
Lehce kontroverzní situace teď na polovině domácích, kdy Liberdová šla sama na branku, avšak zezadu se přiřítila domácí obránkyně a míček ji vypíchla. Vítkovice reklamovaly nájezd, rozhodčí jsou však jiného názoru a hraje se dál.
28:30
3 goly během chvíle a utkání se opět vrací do zajetých kolejí. Opatrná kombinace od obou družstev.
23:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (2:2).
23:10
Mé přání z první třetiny se splnilo! Během pár okamžiků se nám pohlo skóre hned o 3 góly! Z této golové smršti jsou jistě šťasnější domácí, jelikož dokázaly smazat jednogolové manko z 1.třetiny a stav je srovnáno.
23:03
22:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (1:1).
21:12
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny pro domácí Tigers.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Tigers 11; Vítkovice 7
20:00
Kdo dnes dorazil na SH Jižní Město, měl možnost sledovat velmi vyrovnanou pasáž utkání, s poměrně nízkým počtem šancí. Oba dva celky si především hlídají zadní vrátka a nechtějí udělat chybu, jelikož při kvalitě obou dvou soupeřů by taková chyba mohla celý zápas rozhodnout. Uvidíme, co nám přinese třetina druhá.
20:00
19:14
Hned dva samostatné úniky hráček Tigers! Ani Kovaříková ani o chvíli později Fousová však nebyly úspěšné.
17:57
Balejová hnala teď hráčku hostí pomalu až zpět do Vítkovic, ta se však nenechala, míček udržela na čepeli a rozvíjí útok hráček v modrém.
15:08
Kubečková nabrala rychlost a stala se nebezpečnou pro domácí. Tigers však nájezd likvidují a přejímají iniciativu.
11:59
Osvědčená kombinace mezi Chudou a Kovaříkovou málem přinesla vyrovnání. Kovaříková však křižnou přihrávku před prázdnou bránou minula.
08:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Viktorie Martináková (0:1).
08:18
No a z ničeho nic tu máme první gol! Snad jich přijde pro větší atraktivitu víc.
07:36
Hra zatím připomíná spíše šachovou partii, než florbalové utkání. Bohužel i atmosféra v hale není o moc florbalovější.
05:03
K vidění teď sólo přes celé hřiště a následná střela Stůjové, kterou ale vitkovické hráčky dokázaly zblokovat.
03:50
Pěkná kombinace Tigers před brankou Vítkovic. Trojánková však branku míjí.
02:17
Po úvodu v režii hostí se začínají otrkávat i domáci.
01:14
Fousová se snažila využít chyby Vítkovic v rozehrávce. Polostřela polopřihrávka však golem neskončila.
00:01
Úvodní buly pro hostující Vítkovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Anna Dobešová, Adéla Feiková, Viktorie Martináková, Alexandra Glasová, Vendula Maroszová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kateřina Fousová, Anežka Pěnkavová, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková, Eliška Chudá