1:6
0:2
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
36. Nikol Pitáková - 3. Vlaďka Maděrová, 13. Natálie Hurníková, 23. Vlaďka Maděrová, 26. Vlaďka Maděrová, 28. Natálie Hurníková, 31. Nikola Liberdová, 33. Vendula Maroszová, 39. Karolína Sovadinová, 58. Vlaďka Maděrová, 60. Jana Horečková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Kateřina Valášková 21 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 0:2, 1:6, 0:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 3 - 7
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Udělali jsme si to mnohem těžší, než bylo třeba. Prvních 25 minut měl soupeř lehkou územní převahu, 4 branky jsme mu připravili víceméně sami. To nás dostalo dolů a soupeře do pohody. Ve třetí třetině se povedlo znovu zapnout a hrálo se dlouho vyrovnaně. I přes prohru a skóre máme velký progres v některých činnostech, což by se mělo zúročit v play-off, až si všechno sedne.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jaromíra Veselého: Zápas jsme, až na několik relativně krátkých pasáží, odehráli suverénně, a tým si zaslouží pochvalu. Přesto je stále potřeba přidat přesnost v řešení situací, trochu víc nápaditosti a odvahy v postupném útoku. Podstatné je, že jsme zápas zvládli v hlavách a to je cenný základ.
60:00
59:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Vendula Podsedníková (1:10).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:36
Vítky si drží míček na vlastní polovině.
57:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Dominika Buczek (1:9).
57:13
Středulová A. se pokoušela něco vymyslet zpoza brány, ale Vítky jdou do protiútoku.
55:46
Domácí pěkně brání a Valášková svůj tým drží.
54:15
Nyní se hraje spíše na polovině domácích.
52:34
Domácí hrají v plném počtu.
51:48
Niemczyková se hbitě dostala až před bránu Karasové, nakonec byla zastavena Maroszovou.
50:34
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
49:30
48:42
Přesilovka zatím nic moc.
47:30
Vyloučen hráč Michaela Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
46:30
Přečíslení FBC domácí hráčky vůbec dobře nevyřešily.
45:24
Hráčky Vítkovic se umí do střel dobře postavit, a proto na Karasovou jde minimální počet střel.
44:17
Hraje se ze strany na stranu.
43:09
Bínová zkušeně připravila příležitost pro Středulovou A., ta trefuje pouze Karasovou.
42:09
Domácí se snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale protihráčky jim nedávají moc šancí.
41:01
Na míčku začaly třetinu Vítkovice a drží ho až doteď.
38:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Vendula Podsedníková (1:8).
38:23
Další slibná akce Vítkovic, nakonec zazářila Valášková svým zákrokem.
37:41
Domácí se dostaly na útočnou polovinu a drží Vítkovice pod tlakem.
36:16
Gálová nepěkně sekla svou protihráčku, rozehrávat bude FBC.
35:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikol Pitáková, asistoval Nela Blažková (1:7).
34:14
Středulová M. se šikovně uvolnila, následná střela ji však moc nesedla.
32:08
Sice pěkný nájezd, ale nepřijde mi zrovna hezké, jak se bývalá hráčka FBC škodolibě radovala.
32:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová z trestného střílení (0:7).
30:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Maroszová (0:6).
29:52
Střela Středulové A. zamířila přímo do rukou Karasové. Domácí této vysoké gólmance nemohou přijít na kloub.
28:47
Hurníková trefuje břevno.
28:24
Valášková předvedla náramný zákrok proti střele Maděrové.
27:44
Pěkná akce domácích končí střelou do bloku. Škoda..
27:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Dominika Buczek (0:5).
26:10
Maroszová to zkusila z poloviny, ale Valášková bez problému chytá.
25:35
24:49
Pitáková vybojovala míček, ale následná střela letěla přímo na hruď Karasové.
23:24
Vítkovice jsou na míčku většinu času, domácí nemají moc prostoru na hru, musí se hodně bránit.
22:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Natálie Hurníková (0:3).
21:43
Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:11
Středulová M. se dostala do obrovské šance, ale Karasová ji nedala žádnou šanci.
18:08
Valášková parádně vychytala střelu Hurníkové.
16:53
Hosté se opět dostali na útočnou polovinu a obléhali ji dobrou minutu, ale nic z toho.
15:20
Pokus Chalupové skončil pouze v bloku protihráčky.
14:42
Hluché místo bez střel, bez žádné akce.
13:00
Domácí se kvůli napadání Vítek nemohou dostat ani z vlastní poloviny.
12:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Terezie Gálová (0:2).
11:54
Gálová opět spálila šanci, nyní však novým způsobem. Vystřelila, ale bez míčku.
11:12
Pitáková to zkusila ze středu, ale ani trošku se ji nepovedlo zamířit na bránu. Míček končí za mantinelem a rozehrávají Vítkovice.
10:25
Gálová nešikovně netrefuje prázdnou bránu.
09:03
Vítkovice kombinují na vlastní polovině.
07:46
FBC se dostává samo pod tlak, když se snaží nahrávat si v blízkosti vlastní brány, kde na takové míčky čekají protihráčky.
06:32
Hosté hrají v plném počtu.
06:03
Středulová A. to zkusila tahem, míček končí v bloku hráčky před ní.
05:24
Domácím se přesilovka vůbec nedaří.
04:32
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
03:50
Standardka domácích z rohu na útočné polovině nepřinesla ani střelu na bránu.
02:53
Hra je zatím pomalá, nic moc se neděje.
02:04
01:36
Ostrava se snaží rozehrát z obrany, ale hráčky Vítkovic jim nedávají prostor.
00:27
První střelu zápasu vyslala Hurníková, ale pouze do Valáškové.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Anna Dobešová, Terezie Gálová, Natálie Hurníková, Vlaďka Maděrová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Adriana Středulová, Kristýna Klubalová, Vendula Schindlerová, Michaela Středulová