1:3
- : -
FBC OSTRAVA

Florbal Židenice - FBC OSTRAVA 2:9
28. Barbora Sedláčková, 43. Barbora Sedláčková - 1. Michaela Mlejnková, 9. Veronika Káčová, 19. Veronika Káčová, 23. Kristína Hudáková, 26. Kristína Hudáková, 30. Denisa Kotzurová, 35. Nela Kapcová, 39. Kristína Hudáková, 45. Nela Kapcová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 65; zásahy brankářů: Lenka Remešová 15 - Veronika Tomšová 16; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:3;
45:00
Počet střel ve 3. třetině: Židenice - 8, Ostrava - 8.
45:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Starého: Vstup do zápasu nám absolutně nevyšel a bohužel to samé lze říct o celém zápasu. Soupeři přejeme hodně štěstí v dalších kolech poháru a šťastnou cestu domů. Komentář trenéra hostí Jakuba Robenka:Dnešní zápas je důkazem toho, že 3x15minut je spíš krokem zpět než dopředu. Pro Nás poměrně pohodové utkání, které jsme měli pod kontrolou a snad jsme nabrali i potřebné sebevědomí. Děkujeme
45:00
44:25
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (2:9).
42:26
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (2:8).
38:48
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Viktória Grossová (1:8).
36:29
Domácí Eva Urbášková vystřelila na bránu, hostující brankářka ale byla připravena
35:30
Jitka Drápalová netrefila odkrytou bránu
34:16
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Michaela Mlejnková (1:7).
34:16
Hostující Nela Kapcová využila přesilovky a hned dala gól
34:11
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
30:20
Kamila Pravcová ze Židenic vystřelila na hostující bránu, brankářka ale byla připravená
30:00
30:00
Počet střel v 2. třetině :Ostrava - 8 Židenice-5
30:00
29:35
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (1:6).
27:29
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková bez asistence (1:5).
27:29
Domácí se poprvé trefují! Otočku kolem brány předvedla Barbora Sedláčková
27:15
Hra je kolísavá
25:14
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (0:5).
25:14
Po odrazu míčku se Kristýna Hudáková trefila do odkryté brány
25:00
Domácí Lenka Remešová vytáhla střelu do prázdné brány
24:52
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:13
Hostující faulovaly u Židenické brány
23:55
Židenice útočně faulovaly na hostující polovině
22:34
22:34
Ostrava v přesilové hře ukázala nádhernou křižnou přihrávku a hostující hráčky zametly do odkryté brány
21:54
Židenice v oslabení zatlačily Ostravu na jejich polovinu, Ostrava zahodila do zázemí
21:08
Ostrava v přesilové hře útočně faulovala
20:52
Vyloučen hráč Martina Valehrachová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:30
Domácí nebezpečně vystřelily na branku, střela se ale jen otřela o tyčku
18:41
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Viktória Grossová (0:3).
18:41
Nádhernou přihrávku před prázdnou branku předvedla Viktória Grossová, do prázdné branky už jen uklidila Veronika Káčová
15:00
Počet střel v 1. třetině: Židenice - 5, Ostrava - 7.
11:30
Židenice v přesilové hře uzamkly Ostravu na obranné polovině a snaží se vystřelit na bránu
10:50
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
10:30
Ani jeden z týmů se nemůže dostat do vyložené akce, hra je kolísavá
09:45
Hráčky FBC Ostrava se dopustily obranného faulu
08:30
08:30
Střela z půlky skončila na domácí tyčce, z dostřelu se ale nepletla Veronika Káčová
07:00
Ostrava zamkla Židenice na obranné půlce a nechce je pustit ven
05:41
Hostující Michaela Mlejnková se dostala do střelecké pozice, netrefila ale bránu.
04:15
Hostující hráčky se dopustily útočného faulu.
02:50
Domácí Martina Indrová nahodila míček z půli na bránu, nahození skončilo na brankové konstrukci
02:15
Hostující hráčky Ostravy se dostaly do výborné střelecké pozice, netrefily ale bránu
00:10
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (0:1).
00:10
Hostující Michaela Mlejnková se trefuje do odkryté brány po odrazu balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Andrea Dernerová, Barbora Sedláčková
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního pohárového zápasu mezi K1 Florbal Židenice a FBC Ostrava