1:2
- : -
Sokol Rudná

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Sokol Rudná 5:6
2. Richard Klíma, 7. Vojtěch Máca, 7. Vojtěch Máca, 30. Marek Zelený, 40. Marek Zelený - 2. Ondřej Šantora, 22. Adam Pivoňka, 23. Ondřej Šantora, 25. Marek Hluchý, 32. Tomáš Kyndl, 45. Jan Faldus; rozhodčí: Jan Chuděj - David Hertz; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jan Cigler ?, Michael Schmidt ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:2;
45:00
44:24
Timeout Sokol Rudná
44:24
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Faldus, asistoval Jan Karásek (5:6).
39:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Martin Entlicher (5:5).
38:24
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
31:57
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tomáš Kyndl, asistoval Martin Špaček (4:5).
30:35
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Šimon Jakub Král (4:4).
28:02
Vyloučen hráč Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:59
Vyloučen hráč Lukáš Jeníček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
24:40
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
24:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Martin Špaček (3:4).
22:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Martin Špaček (3:3).
21:33
Vyloučen hráč Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
21:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Jan Karásek (3:2).
15:00
15:00
11:57
Vyloučen hráč Marek Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
06:25
Vyloučen hráč Jan Faldus družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
06:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Marek Zelený (3:1).
06:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jiří Strobach (2:1).
01:59
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
01:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma, asistoval Vojtěch Máca (1:1).
01:23
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Marek Hluchý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Chuděj a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Jan Cigler; hráči v poli: Marek Hluchý, Jan Faldus, Adam Pivoňka, Jan Karásek, Marek Cihelka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jiří Strobach, Marek Zelený, Vojtěch Máca, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík