1:0
1:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - HAGA Pardubice 2:1
6. Vratislav Khol, 20. Vratislav Khol - 14. Martin Born; rozhodčí: Jan Růžička - Lukáš Pilný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Šimon Krása ? - Filip Koldinský ?; po třetinách: 1:0, 1:1;
24:00
Střely ve druhé polovině: 6-4
24:00
23:54
Vyloučen hráč Jakub Vašina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
23:04
Dnešní napínavé utkání sleduje skvělých 30 diváků. Atmosféra v hale je neskutečná, podobně jako když přijela roku 2001 na pardubické Závodiště německá kapela Scooter.
19:23
Druhý gól do branky domácích. Diváci smutní asi jako když v 2. sérii seriálu Ordinace v Růžové zahradě zemřela doktorka Gita po útoku extremistů. Tehdy smutnil i známý bavič Petr Rychlý.
19:16
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vratislav Khol, asistoval Matouš Morávek (2:1).
17:06
Utkání se zatím nese ve svižném tempu, asi jako když brigáda JZD Mutěnice splnila pětiletku již v prvních 2 měsících, neboť v dubnu roku 1983 dojnice nesly věru tak, jak nikdy předtím ni potom.
13:08
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Martin Born bez asistence (1:1).
12:01
Střely v první polovině: 4-1
12:00
12:00
05:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Lukáš Pilný.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Vratislav Khol, Šimon Karlík, Martin Drholec, Matouš Morávek, Štěpán Havelka