3:1
3:1
- : -

FBK Ježci Rožmitál - VŠSK MFF Praha 8:5
3. Milan Štěrba, 9. Milan Štěrba, 14. František Čejka, 17. Jakub Loskot, 23. František Čejka, 31. Jakub Loskot, 31. Milan Štěrba, 35. Jakub Loskot - 6. Michal Řehák, 6. Michal Čermák, 11. Filip Chudoba, 16. Daniel Dupkala, 26. Daniel Dupkala; rozhodčí: Dominik Dolejš - Jan Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Martin Jančar ? - Michal Novák ?; po třetinách: 2:3, 3:1, 3:1;
36:00
35:59
Poslední třetina jednoznačně v režiji Ježků. Hostům zřejmě došly síly.
34:59
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot, asistoval Michal Tošovský (8:5).
34:59
Ztráta balonku v útoku, rychlý brejk založil Tošovský a nabíhající Loskot dovezl míček až do prázdné brány.
34:37
Hosté bez golmana
33:36
Hosté se ještě snaží zvrátit nepříznivý výsledek. Otevírají ale příliš zadní vrátka.
30:58
Timeout VŠSK MFF Praha
30:58
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba bez asistence (7:5).
30:58
Štěrba solo z půlky zakončil backhendem po zemi přesně mezi nohy brankáře. Ten si skulinku nepohlídal.
30:12
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot bez asistence (6:5).
30:12
Ve hře 4 a 4 udělal rozehrávající hráč hostů chybu a byl obrán Loskotem. Ten vykoupal brankáře parádní backhendovou kličkou.
29:57
Vyloučen hráč Kim Vávra družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:22
Vyloučen hráč Marián Poppr družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
29:22
Tvrdý souboj a emoce vzplály. Drobílek je ovšem v pořádku.
25:01
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Daniel Dupkala, asistoval Filip Chudoba (5:5).
24:00
24:00
23:59
Viděli jsme opět spoustu gólů i šancí na obě strany. Zdálo se mi, že Ježci v závěru třetiny získávali mírně navrch.
22:42
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil František Čejka, asistoval Václav Šustr (5:4).
22:42
Tentokrát už to vyšlo. Nedůraz před brankou pražanů se stupňuje a nyní je to již stálo vyrovnaný stav.
22:00
Čejka s Buchtou přečíslili MFF při brejku, golman se natáhl lachaním skokem a míček zachytil pod sebe, trochu se štěstím.
20:47
Opět podobná situace, nenápadná ztráta za vlastní brankou, Tošovský posílá na FIlipa, ten na Štěrbu a golman musí vytáhnout další dobrý zákrok.
20:00
Pěkná kombinace Ježků, do které se zapojili 4 hráčí. Střela Filipa zblokovaná.
17:40
Další námaz od Řeháka, Loskot z blízka ale nedokázal míček usměrnit.
16:35
V zápase zatím není nikdo dominantní. Je to spíše přetahovaná o pozice.
16:05
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Jakub Loskot, asistoval Václav Šustr (4:4).
16:05
Opět srovnáno, Loskot na středu úplně osamocen.
15:21
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Daniel Dupkala bez asistence (3:4).
15:21
Dupkala vybojoval míček na polovině a posílá balonek do pravého horního růžku rožmitálské brány.
13:49
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil František Čejka bez asistence (3:3).
13:49
Lapčák namazal Čejkovi před svou vlastní bránu a ten srovnává na 3:3
12:00
12:00
10:17
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Filip Chudoba, asistoval Daniel Dupkala (2:3).
10:17
Chudoba si narazil o nohu svého spoluhráče a následně z prostoru před velkým brankovištěm trefil odkrytou brannku.
08:41
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba z trestného střílení (2:2).
08:41
Hra v brankovišti hostujícího obránce a Milan Štěrba dává následný nájezd.
08:15
Buchta si dovolil naběhnout mezi tři obránce a z otočky zakončoval. Trefil ale dobře postaveného obránce do hokejky.
05:38
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Michal Čermák, asistoval Ladislav Lapčák (1:2).
05:38
Druhý slepený gól, a je tu první obrat v utkání
05:17
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Michal Řehák, asistoval Adam Chuděj (1:1).
05:17
Kombinace brána, roh, "modrá čára", a je vyrovnáno.
04:04
Čejka s přezdívkou "Čáp" převzal krosovou přihrávku a směřoval k bráně soupeře. Neuhnízdil se ale ani v pásmu.
02:28
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Milan Štěrba, asistoval Jiří Filip (1:0).
02:28
Štěrba se dostla nejrychleji k odraženému balonku a backhendem zakončuje.
01:54
Vyloučen hráč Ladislav Lapčák družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
01:54
Ježci budou mít první příležitost přesilové hry
01:02
Čejka v obrovské šanci sám před bránou minul.
00:10
Máme tu utkání našich sparing partnerů z Rožmitálu. MFF se první zápas dařilo, tak uvidíme, na co to bude stačit tentokrát.