0:2
- : -
IBK Tajula

Florbal TJ Kobylisy C - IBK Tajula 3:5
7. Roman Svrček, 22. Roman Svrček, 23. Milan Baloun - 19. Petr Homonický, 19. Ondřej Kraus, 22. Svatopluk Hybš, 27. Martin Janský, 36. Martin Janský; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Kamil Vodička ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:2;
36:00
35:59
Zápas končí radostným pokřikem brankáře "JOOOO!!"
35:52
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Martin Janský bez asistence (3:5).
34:47
Timeout IBK Tajula
32:50
Hráči Kobylis se bouří! "Tohle přece nebyl faul!"
32:08
Vyloučen hráč Adam Hlaváček družstva IBK Tajula na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:36
Brankář Tajuly podpořil rozhodčí vyznáním "To není možný todle, todle jsem ještě neviděl!"
26:20
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Martin Janský, asistoval Ondřej Kraus (3:4).
24:00
24:00
23:59
Druhá třetina nabídla mnoho krásných okamžiků. Diváci se nenudí a jsou rádi, že se dnes rozhodli podpořit svůj oblíbený tým a o tento unikátní zážitek nepřišli.
22:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Milan Baloun, asistoval Ondřej Neužil (3:3).
22:17
V několika sekundách Kobylisy srovnávají stav na 3:3.
21:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček, asistoval Ctirad Malina (2:3).
21:36
Kobylisy v zápětí odpovídají vstřeleným gólem, který byl, slovy klasika, nádherný!
21:24
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Svatopluk Hybš, asistoval Adam Hlaváček (1:3).
21:24
Hráč domácích číslo 11 zasunul míček do branky druhého týmu po standardní situaci. Co mu na toto zasunutí poví doma manželka?
19:24
Golman domácích projevil svou jistotu zakřičením "mám!", v zápětí ale změnil svůj názor a upozornil své spoluhráče slovy "nemám!"
18:40
V jedné minutě se podařilo družstvu v červených dresech vstřelit hned dvě branky.
18:39
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Ondřej Kraus, asistoval Martin Janský (1:2).
18:10
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Petr Homonický bez asistence (1:1).
17:40
Neuvěřitelný zásah gólmana Kobylis. Skvělá práce.
15:33
Hráč Tajuly vzteky rozbil hokejku. To není ekonomické řešení!
12:07
Brankář Tajuly skvěle podporuje svůj tým.
12:00
12:00
10:18
Kontroverzní situace v brankovišti, ale gól z toho nebyl.
06:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Daniel Pešek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Tajula:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy C: brankář: Jakub Musil; hráči v poli: David Ledvinka, Lukáš Vinter, Ctirad Malina, Ondřej Neužil, Roman Svrček