1:5
- : -
IBK Tajula

IBK Tajula - FBC Blue Horses 3:12
6. Ondřej Kraus, 7. Ondřej Kraus, 33. Svatopluk Hybš - 2. Stanislav Prokop, 4. Tomáš Pichner, 5. Jakub Hříbal, 6. Tomáš Pichner, 12. Stanislav Prokop, 20. Tomáš Leipner, 23. Jiří Leisch, 28. Tomáš Pichner, 30. Jakub Hříbal, 35. Stanislav Prokop, 36. Tomáš Leipner, 36. Stanislav Prokop; rozhodčí: Jakub Šimek - Daniel Pešek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kamil Vodička ? - Lukáš Zbránek ?; po třetinách: 2:5, 0:2, 1:5;
36:00
35:23
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jaroslav Macík (3:12).
35:05
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Jakub Hříbal (3:11).
34:23
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jakub Drexler (3:10).
32:38
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Svatopluk Hybš bez asistence (3:9).
29:51
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Hříbal, asistoval Tomáš Leipner (2:9).
28:18
Vyloučen hráč Martin Janský družstva IBK Tajula na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:36
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Jakub Hříbal (2:8).
24:00
24:00
23:29
22:34
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jiří Leisch, asistoval Stanislav Prokop (2:7).
19:27
12:00
12:00
11:09
06:58
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Ondřej Kraus bez asistence (2:4).
05:24
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Ondřej Kraus, asistoval Svatopluk Hybš (1:4).
05:04
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Tomáš Leipner (0:4).
04:01
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Hříbal, asistoval Tomáš Pichner (0:3).
03:31
01:03
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Pavel Pulec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Daniel Pešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Blue Horses: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: Pavel Pulec, Jiří Leisch, Stanislav Prokop, Jaroslav Macík, Jakub Drexler