0:1
2:2
- : -

SK Black Dragons - FBC Hamsters Vysočany 5:7
2. Michal Laštovka, 3. Michal Laštovka, 9. Tomáš Zimmer, 30. Jakub Kail, 32. Tomáš Zimmer - 2. Zdeněk Dvořák, 5. Zdeněk Dvořák, 7. Lukáš Hron, 7. Vítězslav Princ, 17. Jan Hazlbauer, 27. Daniel Grund, 29. Jaromír Kučera; rozhodčí: Ondřej Budek - Pavel Stuš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Škeřík ? - Pavel Bartůněk ?; po třetinách: 3:4, 0:1, 2:2;
36:00
35:15
Vyloučen hráč Lukáš Kundelásek družstva SK Black Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
31:20
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Tomáš Zimmer, asistoval Lukáš Kundelásek (5:7).
29:28
Vlastní branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jakub Kail (4:7).
28:41
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jaromír Kučera, asistoval Lukáš Hron (3:7).
26:30
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Daniel Grund, asistoval Zdeněk Dvořák (3:6).
24:00
24:00
16:40
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jan Hazlbauer, asistoval Pavel Bartůněk (3:5).
12:00
12:00
08:09
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Tomáš Zimmer bez asistence (3:4).
06:32
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jakub Kail (2:4).
06:09
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Lukáš Hron, asistoval Jakub Kail (2:3).
04:42
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Zdeněk Dvořák, asistoval Lukáš Hron (2:2).
02:10
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Michal Laštovka, asistoval Martin Laštovka (2:1).
01:25
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Zdeněk Dvořák, asistoval Jakub Kail (1:1).
01:19
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil Michal Laštovka, asistoval Tomáš Chaloupek (1:0).