0:8
- : -
TJ Kobylisy

TJ Kobylisy - FBC Štíři Č. Budějovice 6:15
9. Jakub Zíka, 21. Ondřej Filip, 22. Tomáš Klouda, 29. Ondřej Kočí, 31. Daniel Havlíček, 34. Jakub Zíka - 6. Patrik Holý, 8. Michal Matějček, 34. Tomáš Brožek, 36. David Chvosta, 36. Václav Hejplík, 37. David Chvosta, 40. Lukáš Froněk, 42. Tomáš Hanák, 48. Václav Hejplík, 50. Daniel Drobiš, 51. Václav Hejplík, 51. Michal Matějček, 55. David Chvosta, 57. Tomáš Hanák, 60. Jan Králík; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 7:3; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 33 - Josef Macek 30, Radek Kulhan 0; po třetinách: 1:2, 5:5, 0:8;
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí 12, hosté 12
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: První dvě vyrovnané třetiny, ve třetí třetině jsme doplatili na velkou absenci členů základní sestavy. Gratulujeme soupeři k postupu.
60:00
Komentář trenéra hostů: V zápase, který jsme skoro nestihli, jsme se prvních 30 minut trápili, pak jsme zvýšili nasazení a s přehledem zvítězili.
60:00
59:52
Symbolické vyloučení na závěr zápasu pro Kočího.
59:51
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
59:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Václav Hejplík (6:15).
59:06
Domácí působí odevzdaně, hosté toho využívají a ještě navyšují brankový rozdíl.
56:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Lukáš Froněk (6:14).
56:05
Hanák jde i přes zlomené hokejky a vstřeluje další branku.
54:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Daniel Drobiš (6:13).
54:27
Ovšem z rohu už je tomu jinak.
54:09
Standardka před velkým brankovištěm domácích nekončí ani střelou.
53:46
Hosté oslabení ustáli bez obdrženého gólu.
51:43
Vyloučen hráč Václav Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:43
Kočího zastavuje nedovoleným zákrokem Staněk a je z toho přesilovka domácích.
50:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Daniel Drobiš (6:12).
50:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík z trestného střílení (6:11).
50:32
Borkův zákrok rozhodčí nejdříve vyhodnotili jako dvouminutový trest, poté přehodnotili své rozhodnutí a je z toho další nájezd.
49:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval David Chvosta (6:10).
49:45
Krosovka přes celé hřiště a Kudrnáč je v bráně bezmocný.
47:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Tomáš Hanák (6:9).
47:28
Přeci jen Štíři využívají přesilovku a upevňují si tak svůj náskok.
46:42
I v oslabení jsou na balonu spíše domácí.
44:02
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
44:02
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
44:02
Zápas se přiostřuje a bude se vylučovat.
43:33
Krásná akce domácích bohužel nekončí gólem.
41:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Václav Hejplík (6:8).
41:02
Hosté přesilovku po sedmi vteřinách využívají a odskakují na rozdíl dvou branek.
40:55
Vyloučen hráč Petr Vavřínek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
40:55
Do střely se vytáčí Chvosta, byl ale nedovoleně obrán o míček a je z toho vyloučení.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Domácí 15, hosté 20.
40:00
39:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Jan Králík (6:7).
39:56
Froňka nezastavila ani odsunutá branka Kudrnáče a posílá Budějovice do vedení!
38:11
Kudrnáč přesně vystihl pohyb Froňka a vychytává nájezd!
38:10
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Lukáš Froněk.
38:10
Uvidíme další nájezd, tentokrát v podání hostů.
36:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Tomáš Brožek (6:6).
36:24
A je vyrovnáno!
35:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Michael Kudláček (6:5).
35:41
A za nedlouho přidávají i další branku a snižují na rozdíl jediného gólu!
35:21
33:55
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Dalibor Michálek (6:3).
33:36
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:36
Kudrnáčův dlouhý výhoz zachycuje na půlce Králík, bohužel vysokou holí.
33:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Daniel Drobiš (5:3).
32:22
Palduse v posledních vteřinách přesilovky nachází Kočí, trefuje však pouze tyč.
32:22
Přesilovky dnes nejsou ničí silná stránka.
31:06
I v přesilovce domácích musí Kudrnáč zasahovat.
30:43
I Kobylisy si zahrají přesilovku, za nedovolenou vzdálenost je vyloučen Hanák.
30:22
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:01
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Patrik Pavézka (5:2).
30:01
Dáňa dostává přesnou přihrávku od Pavézky a navyšuje vedení Kobylis!
28:30
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí z trestného střílení (4:2).
28:30
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice
28:30
Drobkovu vysokou nahrávku se snaží blokovat Strouhal, bohužel vysokou holí. Pojede se nájezd!
26:48
Třetí nevyužitá přesilovka Budějovic. Asi dobrá obrana domácích..
25:37
Štíři jsou v přesilovce nebezpeční, Kudrnáč ale všechny pokusy blokuje.
24:48
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
23:54
Bude se vylučovat! Panyho sekyru viděli rozhodčí lépe než ostatní diváci a posílají ho na dvě minuty ven.
21:20
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Ondřej Kočí (3:2).
21:20
Kočí po mantinelu prochází přes dva hráče, nahrává přesně na hokejku Kloudovi a ten posílá Kobylisy do vedení!
20:09
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Dalibor Michálek (2:2).
20:09
Drobek se hned po buly vydal dopředu a z půlky trefuje vingl!
20:00
20:00
Střely v první třetině: Domácí 9, hosté 16.
20:00
17:36
Domácí jsou v plném počtu, Štíři z této přesilovky nic nevytěžili.
15:50
Štíři hecují své spoluhráče na hřišti, ale branku jim to zatím nepřineslo.
15:27
Vyloučen hráč Tomáš Klouda družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
13:46
Králík trefuje skákavou přihrávku, ale střílí úplně vedle.
12:35
Kudláček dostává na střed, střílí z první na zadní tyč, kam se Kudrnáč stihl přemístit a likviduje tím slibnou akci hostů.
11:18
Po rozehrávce z rohu se dostává k míčku Drobiš, který jen těsně míjí Kudrnáčovu branku.
08:38
08:38
Borek nabíjí Zíkovi a je z toho gól domácích!
07:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Jan Staněk (0:2).
07:14
Po špatné rozehře Kobylis přidávají Štíři další branku.
05:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý bez asistence (0:1).
05:53
Kudrnáč vyráží střelu i následnou dorážku, ale odražený míček se dostává k Holému, který odkrytou branku nemíjí.
04:44
Štíři v přesilovce točí domácí, střely se ujal Froňek, který střílí vysoko nad.
03:37
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
03:37
Za nebezpečný zákrok u mantinelu si vysloužil Michálek dvouminutový trest.
02:21
Kočí zpoza branky posílá na Zíku, ten trefuje pouze Macka.
01:45
Kudrnáč skvělým zákrokem vychytal nebezpečnou střelu hostů.
00:10
Budějovice vstoupili do zápasu velmi aktivně, připisují si první střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Froněk, David Chvosta, Tomáš Hanák, Jan Králík
00:00
Line-up domácích TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Jakub Zíka, Dalibor Michálek