3:3
- : -
Aligators

Hornets Brno ZŠ Horní - Aligators 7:5
8. Patrik Fabián, 25. Lukáš Vašínek, 38. Martin Janiczek, 40. Patrik Fabián, 43. Patrik Fabián, 54. Robin Růžička, 60. Jakub Matula - 17. Dominik Král, 18. Ondřej Bábíček, 45. Michal Fila, 52. Dominik Král, 54. Pavel Zbořil; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Michal Prokeš 30 - Patrik Rychlý 26; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Šťastníka: Gratulace Hornets k zaslouženému postupu, první dvě třetiny byli domácí lepší. My jsme hráli slušný florbal pouze posledních 20 minut, ale to už byl soupeř v laufu. Fantastický Faboš, který byl nejlepší na hřišti. Pro nás potřebná facka... Dnes jsme viděli kde nás tlačí bota a je potřeba to začít řešit než bude pozdě
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Od začátku do konce jsme si šli za postupem a odehráli jsme výborné utkání po fyzické i taktické stránce. Ve druhé třetině jsme náš výkon podtrhli i góly. V závěrečné třetině nás soupeř zatlačil, ale my jsme utkání dovedli do úspěšného konce výbornou kompaktní obranou všech hráčů podpořenou skvělým Michalem v bráně.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brückner (2.část): Děkujeme soupeři i rozhodčím a především skvělým divákům, kteří vytvořili parádní atmosféru a které zveme i na další utkání. V takové atmosféře se hraje všem o moc lépe.
60:00
59:59
Byly jsme svědky velmi vyrovnaného a vypětého utkání. V dalším kole teď Hornets čeká superligový soupeř Panthers Otrokovice.
59:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (7:5).
57:45
Aligators v šesti.
57:35
Timeout Aligators
57:00
Blíží se poslední minuty základní hrací doby.
53:32
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Patrik Rychlý (6:5).
53:32
Dva rychlé góly v krátkém sledu a rozdíl je stále jedna branka.
53:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Jakub Matula (6:4).
51:01
Branku družstva Aligators vstřelil Dominik Král, asistoval František Chmela (5:4).
51:01
Dobrou střelou přibližuje svůj tým na rozdíl jediného gólu Král.
50:20
Hra se přiostřuje vidíme více ostrých soubojů.
44:58
Branku družstva Aligators vstřelil Michal Fila bez asistence (5:3).
44:58
Laxnost v obraně Hornets trestá Michal Fila.
44:05
V dnešní sváteční den si na souboj o postup do osmifinále poháru Českého florbalu našlo cestu nádherných 159 diváků.
42:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (5:2).
42:05
Krásný kros od Matuly na Fabiána a Hornets zvyšují na 5:2. Fabián kompletuje hattrick.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině. Hornets-11, Aligators-13
40:00
39:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Robin Růžička (4:2).
39:44
Krásné provedení standartní situace ze strany Hornets. Domácí zvyšují těsně před koncem 2.třetiny své vedení na 2 góly.
37:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jakub Matula (3:2).
36:30
Paták teď málem namazal soupeřovi na gól.
35:00
Matula teď nevyužil golmanův chybný výhoz.
24:16
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tibor Kučera (2:2).
24:16
Kučera teď našel nahrávkou přes celé hřiště osamoceného Vašínka ten krásnou střelou vymetl levý horní roh branky.
21:10
Začala 2.třetina zatím an míčku převážně Aligátoři.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině. Hornets-13, Aligators-10
20:00
Na palubovku teď naskočili elévové a mladší žáci Hornets kteří dnes v hojném počtu přišli podpořit domácí a zároveň divákúm ukázat co se zatím naučili.
20:00
17:13
Branku družstva Aligators vstřelil Ondřej Bábíček, asistoval Pavel Zbořil (1:2).
16:16
Branku družstva Aligators vstřelil Dominik Král, asistoval Radim Fila (1:1).
16:16
Ztráta na polovině pro Hornets a z následného protiútoku 2 na 1 se hostí nemýlili.
13:59
Zatím jsou aktivnější herně i střelecky produktivnější hráči Hornets.
12:30
Kapitán Aligatorů Fila teď prověřil Prokeše střelou z otočky.
10:31
Dobrovolný v další šanci.
09:08
Další pohledná akce první lajny Hornets.
07:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Martin Janiczek (1:0).