0:0
2:1
0:1

Ossiko Třinec - Panthers Praha 3:4p
7. Nikola Liberdová, 32. Adéla Šibrová, 32. Nikola Kováčová - 11. Ivana Miklíková, 11. Anežka Slaná, 37. Nikola Hamerníková, 50. Anežka Slaná; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová ?, Dagmar Šteglíková ? - Kristýna Horňáková ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:1, 0:1;
49:54
49:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná bez asistence (3:4).
49:54
Komentář trenéra hostů: I přesto , že jsme přijeli ze šírším kádrem i mladýma juniorkama tak jsme hráli vyrovnáné utkání. Ve některých fázích utkání byl Třinec lepší. Myslím jsi, že Třinec by mohl zabojovat o postup do extraligy. Děkuji soupeřkám za skvělě utkání.
49:54
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Za nás skvěle odehraný zápas. K tomu, abychom tak těžké zápasy dotahovali do konce nám bohužel chybí zkušenosti. Troufnu si říct, že kdyby neměl soupeř v bráně takovou kvalitu, tak se vrací do Prahy jako poražený. Gratulujeme k postupu a děkujeme FANOUŠKŮM."
45:00
45:00
36:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Tereza Pitterlingová (3:3).
35:32
Štegliková předvedla neskutečny výhoz ale bohužel Šibrova toho nevyužila.
33:12
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hra na zemi.
31:32
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Nikola Kováčová, asistoval Natálie Kawuloková (3:2).
31:32
Třinec předvedl neskutečný nástup do 3. třetiny a otáčí skóre utkání.
31:07
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Eliška Zetková (2:2).
30:00
30:00
28:52
Vyloučen hráč Nikola Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
27:00
Skaliková předvedla hezkou akci bohužel zakončení se nevešlo mezi tři tyčky.
21:03
Střídání brankáře. Nový brankář Dagmar Šteglíková družstva Ossiko Třinec
18:10
Střely Martynkové a poté i Bieleszové nenašly cíl.
17:02
Střela Mikulové nenadělala problémy brankařce hostí.
15:42
Po přestávce se probudily tribuny v hale STaRS.
15:00
15:00
10:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Lucie Florianová (1:2).
10:22
Hráčky Panthers Praha se dostávají z ničeho nic do vedení.
10:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Kateřina Kubištová (1:1).
06:54
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Tereza Martynková (1:0).
05:47
Tečována střela Šibrové končí mimo branku.
03:23
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez vážnější šance .
00:26
Jde vidět ,že Třinec chce využit pozdního příjezdu hostů a je aktivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Eliška Egertová; hráči v poli: Lucie Florianová, Nikola Staňková, Anežka Slaná, Kristýna Vranová, Martina Kleinová
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Eliška Zetková, Klára Hrobařová, Petra Bieleszová, Nikola Liberdová, Tereza Martynková