5:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Panthers Praha 8:7
1. Vojtěch Palatínus, 14. Štěpán Matěcha, 36. Pavel Sekyra, 42. Antonín Palatínus, 46. Jan Grmolec, 53. Pavel Sekyra, 56. Vojtěch Palatínus, 60. Emil Hejduk - 3. Lukáš Pokorný, 40. Lukáš Pokorný, 41. David Kolář, 45. Lukáš Pokorný, 46. Radek Šťovíček, 58. David Kolář, 60. Patrik Míka; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Martin Hruška 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:5;
60:00
Vyjádření vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): "Evidentně máme nějaký zakletý problém s domácí halou Turnova. Bohužel jsem si opět utkání proti danému soupeři prohráli sami v hlavách. Máme na čem pracovat. Plus je pro nás, že jsme dokázali vstřelit branku ve hře v šesti. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Ten florbal hrajeme hlavně pro zábavu a zážitky a jak dnešní zápas, tak zápas s Chodovem zážitek určitě byl a bude. Myslím si, že jsme si zápas zbytečně komplikovali lacinými inkasovanými góly, které pramenili ze zbytečných individuálních chyb. Naše hra do útoku byla v pořádku. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
59:59
Dámy a pánové... PŘIJEDE CHODOV!!
59:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Martin Kalous (8:7).
59:24
Hejduk korunuje skvělý výkon gólem do prázdné branky.
59:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk bez asistence (8:6).
58:26
Timeout Panthers Praha
57:05
Atmosféra v hale by se dala krájet, máme zaděláno na drama
57:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Tomáš Hradec (7:6).
55:08
Vojtěch Palatínus proměňuje početní výhodu a domácí mají dvoubrankový náskok.
55:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (7:5).
54:18
Vitásek do tyče.
53:18
Vyloučen hráč Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
52:23
Signature akci dvou Turnovských matadorů zakončil Sekyra.
52:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (6:5).
51:20
Brejk vedený Pokorným zlikvidoval Švec.
47:20
Šťovíček se proletěl, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.
45:56
Grmolec, Šťovíček a hraje se opět od nuly.
45:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Jiří Krůšek (5:5).
45:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Vojtěch Palatínus (5:4).
44:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný z trestného střílení (4:4).
44:52
Pokorný završuje hattrick.
44:32
Emil Hejduk je všude, teď parádním obranným zákrokem sebral hostům jasnou šanci.
43:15
Hejduk opět sám před brankou, tentokrát mu zakončení znemožnil protihráč zákrokem na hranici florbalových regulí a dobrých mravů.
41:59
Sourozenci z Bakova si vyměnili role z 1. třetiny a domácí jsou opět blíže vysněnému zápasu s Chodovem.
41:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (4:3).
41:42
Domácí 91 se z čista jasna zjevila sama před brankou, hned vzápětí trefil jeden z domácích hráčů tyč.
40:35
Trma vrma před brankou a máme srovnáno,
40:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (3:3).
40:00
40:00
39:50
Pěkná střela do vzdálenějšího rohu znamená snížení.
39:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Kalous (3:2).
39:12
Oba týmy v této fázi hry dobře brání, tudíž moc šancí nevidíme.
35:09
Sekyra to vzal jako správný lídr na sebe a našel skulinu ve zdi Pantherů.
35:08
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (3:1).
35:07
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
33:38
Turnovským borcům je branka zatím malá.
32:01
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:00
Na hřiště se dostala i 3. Turnovská lajna a vybojovala přesilovku.
29:34
Kalousovu nebezpečnou střelu parádně likviduje Švec.
27:34
Pokorný zkoušel ze vzduchu, aby se však jeho střela dala považovat za regulerní, musel by mít kolena o pár decimetrů výš.
25:06
Mladší a vlasatější Hejduk je při chuti, z dobré pozice však jen zkontroloval funkčnost brankářovi mřížky.
24:40
Daněk zpátky na palubovce, kelen dělá divy.
23:30
Vitásek se hnal dopředu, kde byl zakleknutý Daněk, na to však domácí 69 nebrala ohledy a Daňka nelítostně srazil, ten je teď ošetřován místním maskotem Martinem Valtrem.
22:00
Hra je teď hodně rozkouskovaná, tempo z předchozí třetiny zatím rozhodně nevidíme.
20:00
20:00
19:59
Střely: Turnov 8:10 Panthers
18:45
Martin Hejduk vyslal z půlky pumelici, která šla jen těsně vedle.
15:17
Hráč hostí se po fatální chybě na půlce řítil sám na Švece, ten chytá.
14:58
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:58
Jak dokáže být florbal jednoduchý. Hejduk poslal dlouhý balonek na svého jmenovce, který parádní zadovkou vybídl ke skórování Matěchu, ten nepohrdl.
13:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Emil Hejduk (2:1).
13:10
Švecovi po této střele musí zvonit v uších ještě doteď.
12:26
Turnov rychle rozehrál a v šanci se zjevil Paltínus. Hned poté šel sám na gólmana Matěcha, ale gólman hostí výborně vyjel a zábránil tak gólu
10:25
Obrázek hry se nemění. Jeden z hráčů hostí teď vystihl rozehrávku a hnal se dopředu, těžko předvídat co by se stalo, kdyby před ním nestál Martin Hejduk, který ho zkušeně od balónku odstavil.
06:45
Turnov drží Panthers v zámku, ale střely Vitáska a Palatínuse si cestu k brance nenašly.
05:45
Matěcha od mantinelu mimo.
04:30
Krůšek našel trestuhodně neobsazeného spoluhráče, kterému se však nepovedl první dotek a následnou střelu si pohlídal Švec.
03:48
Sekyrova skrytá skrytá střela neměla gólové parametry.
02:57
Turnov na míčku na útočné polovině.
02:17
Po rychlém brejku hosté srovnávají stav zápasu.
02:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (1:1).
00:59
Turnov dobře sehrál volný úder a ujímá se vedení.
00:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Petr Kölbl, Dominik Hudec, Tomáš Marhefka, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Emil Hejduk, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra